מדריכים הסברים תוכנה להכנת ספרים אינדיזיין INDESIGN CC ADOBE

אינדיזיין היא תוכנה להכנת ספרים מתקדמות וניתן ליצור באמצעותה מגוון מוצרים המשלבים מלל עם צורות ותמונות כמו למשל מודעות, חוברות, עלונים, קטלוגים, מגזינים, עיתונים וכאמור ספרים. התוכנה מציעה ממשק נוח וידידותי למשתמש שמאד דומה לתוכנת פוטושופ. כמו כן התוכנה מספקת פתרון ייחודי בצורה של חלונות צפים שנשלפים מצידי המסך כמו מגירות. לתוכנה ישנן כמה תכונות בולטות שעליהן נרחיב את היריעה להלן.

תכונות מרכזיות

ראשית אינדיזיין מאפשרת לייבא מלל שנוצר על ידי מעבד תמלילים במגוון עשיר של שפות ובצורה ישירה למסמך של תוכנה. זאת מבלי לבצע המרה מכל סוג שהוא. ישנה אפשרות לייבא גם קבצי גיליון אלקטרוני שנוצרו בעזרת MS Excel שוב מבלי להמיר דבר. התוכנה בנוסף תומכת לגמרי בשפה העברית בכל מרכיבי העימוד והמסמך החל מסגנונות המלל, דרך מספור ועד לסידור עמודי המסמך בכריכה נכונה בעברית, כלומר מימין לשמאל. באמצעות התוכנה ניתן להכין טבלאות מורכבות שאותן ניתן לשלב בצורה אינטגראלית במסמך.

ייבוא טבלאות, המרת סגנונות ותמיכה בסגנונות מתקדמים

תוכנת אינדיזיין מאפשרת בנוסף לייבא טבלאות שנוצרו על ידי מעבדי תמלילים דרך שמירה מלאה על מבנה הטבלה ולהמשיך את העריכה בתוכנה מבלי שום קשר לפעולת הייבוא המקדימה. התוכנה יודעת כיצד להמיר את הסגנונות המיושמים במסמך המיובא, במסגרת ייבוא מסמך מלל שנוצר על ידי מעבד תמלילים, לסגנונות טבעיים משלה. היא מאפשרת ליצור מגוון סגנונות מלל ייחודיים שבאמצעותם ניתן ליישם כמה סגנונות על מקטע מלל בפעולה אחת בלבד. ניתן לייבא באמצעות התוכנה תמונה בכל פורמט מוכר כמעט.
מדריכים הסברים תוכנה להכנת ספרים אינדיזיין INDESIGN CC ADOBE

יתרונות התוכנה בפרויקטים מורכבים

היתרון המרכזי של אינדיזיין, תוכנה להכנת ספרים, הוא בכך שהיא מסוגלת לייבא קבצים בפורמט הטבעי של תוכנת פוטושופ לרבות שמירה על תכונות השקיפות של התמונה. התוכנה מסוגלת לייצר פרויקטים מורכבים הכוללים כמה קבצים דוגמת ספרים. בזכות התכונה הזו, היא מאפשרת למספר את כל הקבצים בצורה רציפה ואחידה, לסנכרן סגנונות רבים ואת ספריות הצבעים. התוכנה תומכת בכל אמצעי ההפקה ובייצוא לכל הפורמטים הסטנדרטיים של התעשייה המקצועית לרבות PDF, XML ו- SVG.
באמצעות התוכנה ניתן לערוך מלל בצורה ישירה בתוך המסמך המעוצב או על ידי עורך סיפורים מיוחד שמעניק אפשרות מצוינת לעבוד בסביבה מאד דומה למעבד התמלילים.

 

2019-08-05T08:14:46+03:00