מדריכים והסברים למתחילים כלי הפרספקטיבה פוטושופ הדרכה  פוטושופ אפקטים למתחילים בחינם

PHOTOSHOP CC החדשה מאפשרת לעבוד בצורה מהירה עם כלים רבים חדשים שנוספו לאחרונה, בשיעור יוטיוב נראה לכם איך אפשר לקחת תמונה ולתת לה זווית שונה כדי ליצור אפקטים של תלת מימד ולתת תחושה של נפח, השיעורים כאן של פוטושופ וסגנון עיצוב של גרפיקה ממוחשבת מוצגים חינם לגולשים בשפה העברית ומתאימים גם למתחילים וגם לכאלה שיודעים איך לעבוד על התוכנה, השיעור מוסבר בשפה העברית ותוכלו לעקוב צעד אחר צעד אחרי כל החוקים והכללים שמוסברים כאן בפוטושופ, כמובן שאם יש לכם איזה נושא שהוא קצת מהיר או איטי תמיד תוכלו להריץ לאחור או קדימה כדי לראות את היכולות שלה התוכנה עוד פעם ולשלוט בכל מה שקורה כאן, כמובן שאתם לא חייבים ללכת בדיוק לפי הערכים שמוצגים בסרטון ותוכלו לתת ערכים משלכם ומידות עבודה לכל העבודה בצורה שונה, צפייה בסרטונים זה תמיד דרך טובה להעשיר את הידע שכבר קיים אצלכם בתוכנה או לקבל מושג מה זה בכלל עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת. במאמר הרחבנו קצת וכתבנו גם על המחסור בכוח אדם איכותי בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ולמה סובל עולם הדפוס מחוסר במעצבים וגרפיקאים, מאמר חשוב לקריאה לכל אחד שאוהב או חושב להיות חלק מעולם זה.

למה פרספקטיבה בתמונה יכולה לעשות פלאים בעיצוב גרפי

אז בואו נדבר קצת על חוקים בעיצוב גרפי ובכלל כמה כללים, אם אתם מעצבים גרפיקה ורוצים להראות נפח מכל סיבה בהחלט כלים אלה יכולים לתת לכם כל מה שאתם צריכים, לרוב בעיצוב גרפי נשתמש בנפח ובעומק במידה ואין לנו מספיק אלמנטים בגרפיקה שאנחנו צריכים להכניס, במידה ואנו מוגבלים בכמות האלמנטים נפח בהחלט יכול לתת עומק ולתפוס לנו שטחים מתים בגרפיקה, לרוב שטח מת יכול להיות רקע בשקופית או לקחת איזה תמונה ולתת לה זווית כדי להעצים את הנושא. שימוש נוסף בזוויות ועומק בגרפיקה זה נושא של הדמיות דיגיטליות במידה ואתם עובדים עם תוכנות אחרות שאמורות לאכלס את הגרפיקה שלכם כגון תוכנת אוטוקאד או תוכנת רוויט לעתים תצטרכו להכניס כל מיני אלמנטים שעוצבו בפוטושופ והתמונות שתכניסו אמורות להיות כבר בזווית מה שהתוכנות של הדמיות דיגיטליות לעתים לא מאפשרות, פוטושופ ידועה כתוכנה המניפולטיבית ביותר שתאפשר לכם בקלי קלות לבצע כל הדמייה דיגיטלית ממוחשבת בקלי קלות.

קורס גרפיקה ממוחשבת מהבית איך זה עובד

לימודים גרפיקה ממוחשבת אונליין דרך האינטרנט מתקיימים ברוב שעות היום החל מלימודי עיצוב גרפי בבוקר, בצהריים – ערב וגם בימי שישי, תוכלו ללמוד עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת הגרפיקה שלכם ולהדריך אתכם אחד על אחד עם שימוש של תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על התוכנה שלכם תוך שיתוף מסכים, השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, במהלך השיעור המורה ידגים לכם איך לבצע אפקט גרפי מסוים ולאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל בעצמכם את החומר הלימודי, במידה ויש לכם שאלה או שחומר מסוים לא ברור המורה יחזור אתכם שוב ושוב עד שתבינו את כל מהלכי העבודה, בכל שיעור תקבלו שיעורי בית ותרגילי עיצוב כדי להטמיע את החומר שלמדתם בשיעורים. לימודים אישיים אחד על אחד יהיו לימודי תעודה וכמובן גם תיק העבודות שחשוב מאוד היום במידה ואתם רוצים לעבוד כפרילנסרים מהבית או לעבוד בחברות פרסום. תיק העבודות יותר חשוב מתעודה וזה הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות בתחום.

לימודים אישיים פרטיים מהבית בעיצוב גרפי – יעילים יותר מלימודים בקבוצה – הדגש הוא יחס אישי אחד על אחד

לימודים אישיים אחד על אחד אונליין מאפשרים לכם לקבל את כל החומר הלימודי בדיוק כמו שקורה במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת, בסולו תקבלו את כל היחס האישי היות והמורה לא צריך לתת יחס לעוד תלמידים בשיעור, המורה אתכם לכל אורך השיעור ואתם לא צריכים לחשוש לשאול שאלה, המורה לא יכול להתקדם בחומר הלימודי עד שכל החומר לא ברור לכם בצורה מספקת. גם במהלך השבוע אם יש לכם חומרים שהם לא ברורים או לא מובנים בצורה טובה אתם יכולים לשאול ולקבל מענה על נושאי הלימוד שנלמדו, הדגש בלימודים במכללה לעיצוב הוא היחס האישי ולאפשר לכל אחד ללמוד מהבית או מכל מקום ולקבל תעודה עם תיק עבודות שיפתח לכל אחד ואחת דלת בתחום או לעבוד מהבית כפרילנסרים בסטודיו לעיצוב גרפי או לעבוד בחברות הייטק לעיצוב אפליקציות או עיצוב אתרי אינטרנט. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום דרך טופס צור הקשר באתר או לשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלולי לימודי התעודה בטלפון 03-6202111.

מה יוצאים בסוף לימודי גרפיקה ממוחשבת – מה חשוב היום

כמו שאמרנו קודם תיק העבודות בעיצוב הוא הדבר היחידי שמעניין כל חברת פרסום או חברת הייטק שתרצה לעבוד אתכם, תעודות כבר לא פותחות שערים לאף אחד ושום דלת, זה לא משנה אם יש לכם תואר ראשון או תעודה מקצועית או עד כמה השם של הבית הספר שלמדתם בו הוא מוביל, מה שחשוב זה מה אתם יודעים לעשות ומהו הקו העיצובי שלכם. אם יש לכם קו עיצוב חדשני ומקורי בהחלט תוכלו לראות הצעות עבודה שרצות אליכם. תיק העבודות אמור לכלול מגוון רחב של עבודות ולא רק נושא אחד, עבודות בתחום המיתוג הגרפי החל מעיצוב ובניית תדמית עסקית לעסקים שזה הרגע נולדו או לעסקים קיימים שרוצים לשדרג את מה שקיים אצלהם, עיצוב גרפי למודעות פרסום ושיווק יבדקו כיצד אתם מעבירים מסרים חברתיים ומכירתיים יחדיו, מהו הקונספט העיצובי שאתם עיצבתם וכיצד קישרתם את זה לרעיון הגרפי, באיזה תוכנות גרפיות השתמשתם לכל עבודה ולמה, עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט החל מהבנייה הטכנית ועד להבנה העיצובית בהתאם לקהלי היעד של האתר, כל הנושאים הללו יוגשו או באתר אינטרנט או בדף עבודות שייסגר כחוברת דיגיטלית כפדפ. אחריות בית הספר היא לדאוג לכם לתיק עבודות ולעמוד עם הדרישות של השוק שמשתנות כל הזמן.

פרספקטיבה בתמונה יכולה לעשות פלאים בעיצוב גרפי

מחסור בכוח אדם בתחום העיצוב גרפי ובחברות הייטק בכלל למה מה קורה שם?

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות שיש מצוקה אדירה בתחום העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת יחדיו במיוחד בעולם הדפוס, אם בעבר רוב הבוגרים של בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת ומכללות לעיצוב גרפי היו פונים אך ורק לתחום הדפוס נוכל לראות שהטכנולוגיה דורשת גם מעצבים וגרפיקאים לתחום ההייטק, ראוי לחשוב שבתחום ההייטק עובדים אך ורק מתכנתים אבל זה לא נכון בכלל, את השפה העיצובית מכתיבים המעצבים והגרפיקאים, השכר בתחום ההייטק הוא בין הגבוהים במשק לכם מעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד בהייטק, הנהירה של גרפיקאים לתחום ההייטק יצר מחסור אדיר בעולם הדפוס, נוכל לראות את זה על ידי אין ספור הצעות עבודה למתחילים ללא ניסיון בתחום הגרפיקה על ידי פרסום מודעות דרושים בפייסבוק או שנציגים של בתי דפוס וחברות פרסום מבקשים ממכללות לעיצוב גרפי שיפנו אליהם בוגרים, כיום עדיין חסר בתחום הדפוס מעל 50,000 משרות שעדיין מחכות למעצבים בכל קצוות הארץ. אם אתם מעצבים ללא ניסיון אין חשש שלא תמצאו עבודה בכלל, מספיק לכם תיק עבודות משכנע וייקחו אתכם לעבודה ישר, במידה ואתם רוצים להיות עצמאים בתחום תוכלו בקלות לפתוח סטודיו פרטי שייתן שירותי גרפיקה ממוחשבת גם לעולם הייטק וגם לעולם הדפוס.