מדריכים והסברים לתוכנת האילוסטרייטור, הכנת אפקטים יפים ולוגואים.

//מדריכים והסברים לתוכנת האילוסטרייטור, הכנת אפקטים יפים ולוגואים.
אם אתם רוצים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור, להתוודע ליכולות שלה וללמוד את הכלים הרבים אותה היא מציעה, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בתוכנת אילוסטרייטור אפשר לעשות לא מעט דברים וביניהם הכנת לוגואים מרשימים ואפקטים מיוחדים. התוכנה קיימת כבר לא מעט שנים והיא משתדרגת כל שנה, והיא תוכנת חובה לכל מי שעוסק בעיצוב או רוצה ללמוד עיצוב. כל מה שנדרש מכם הוא לצפות במדריכים הללו, להפנים את החומר וכמובן לתרגל אותו כמה שניתן בכדי שתתמקצעו בחומר ותדעו לעשות את הדברים בצורה נכונה.

אילוסטרייטור – אין צורך להיות מוגבלים בגודל התמונה…

אם אתם רוצים ללמוד לעצב לוגואים או שאתם כבר יודעים איך לעשות את זה, תוכנת אילוסטרייטור היא התוכנה שצריכה להיות מועדפת עליכם. התוכנה עושה שימוש בווקטורים ולא בפיקסלים כפי שתוכנת פוטושופ עושה, ולכן היא התוכנה הנבחרת עבור רבים. אם אתם מעצבים לוגואים והלוגואים הללו אמורים להיות על שלטי חוצות או פוסטרים גדולים, לא תוכלו לעצב אותם עם פוטושופ מכיוון שהם יאבדו מהחדות שלהם, ועם תוכנת אילוסטרייטור לא תהיו מוגבלים בגודל הלוגו. תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת למעצבים לא להיות תלויים בתוכנות אחרות במקביל וניתן לעבוד רק איתה, ולכן רבים בוחרים בה בגלל הנוחות וכמובן בגלל שלל הכלים אותם היא מציעה.
והלוגואים הללו אמורים להיות על שלטי חוצות או פוסטרים

להכין אפקטים מרשימים…

לא משנה באיזה תחום אתם פועלים עם העיצוב הגרפי שלכם, תוכנת אילוסטריטור היא זו שתאפשר לכם להכין אפקטים יפים ומרשימים. היום לא מספיק לדעת עיצוב בסיסי מכיוון שבשוק הפרסום יש תחרות הולכת וגוברת על כל שטח פרסום, ולכן אתם חייבים להתבלט עם העיצובים שלכם על פני אחרים. עם תוכנת אילוסטרייטור תוכלו ליצור אפקטים לא שגרתיים, כאלו שיתפסו את העין מיד כשיראו אותם, ותוכלו לספק ללקוחות שלכם עבודות ייחודיות שיקפיצו את הצלחת הפרסום שלהם.

המדריכים הללו יסייעו לכם להכיר טוב יותר את התוכנה ואת האפשרויות הגלומות בה. יחד עם תוכנות נוספות בנוסף לאילוסטרייטור תוכלו לעשות עבודות עיצוב מרשימות, אפקטים מיוחדים ולוגואים מדהימים.

2019-08-07T09:19:37+03:00