מדריכים חינם לרגל ראש השנה לגרפיקאים ומעצבים בעיצוב גרפי.

//מדריכים חינם לרגל ראש השנה לגרפיקאים ומעצבים בעיצוב גרפי.
אם אתם מעצבים גרפיים או מתחילים ללמוד את התחום, אתם בכיוון הנכון. העולם היום סובב סביב פרסום ואינטרנט, ומעצבים גרפיים מבוקשים בכל משרד פרסום ובכל סטודיו. מעצב גרפי יכול להיות עצמאי ויכול להיות חלק מצוות, וכמה שהוא טוב יותר ועם יידע רב יותר כך הוא יפרוץ קדימה ויגיע לגדולות. המדריכים הללו לרגל ראש השנה הינם מדריכים ממעצבים ולכאלו שמתעתדים להיות, ולימוד שלהם יחד עם יישום יכול לשדרג את היכולות עשרות מונים. אם אתם רוצים להיות מאלו שמגיעים רחוק אתם חייבים להכיר את התוכנות השונות, וחייבים לראות את המדריכים הללו ולהפנים אותם.
מעצבים גרפים

מי צריך מעצבים גרפים?

כפי שציינו עיצוב גרפי נחשב היום מבוקש מאוד, ומי שנכנס לתחום יכול למצוא בו לא מעט עבודה. משרדי פרסום – כל משרד פרסום מוציא כל הזמן חומרים פרסומיים כאלו ואחרים, חלקם לדפוס ורובם לרשת האינטרנט. הצלחה של משרד פרסום נמדדת בהצלחת הקמפיינים שלו, והניראות שלהם קריטית. ניראות זה במילים אחרות חומרים גרפיים, ועל אלו אחראי המעצב הגרפי, וכמה שהוא יהיה יותר מקצועי ויצירתי הוא יגיע רחוק יותר.

אתרי אינטרנט –

בכל אתר אינטרנט אליו תיכנסו, תחשפו לתכנים גרפיים, תכנים שעוצבו או עברו עיצוב גרפי ומחשבה על ידי מעצב גרפי. יש מיליוני אתרים ברחבי העולם שמתעדכנים כל הזמן, ובכל יום קמים עוד ועוד אתרים נוספים מה שאומר שיש אין סוף עבודה למעצבים, בין אם כחלק מצוות האתר ובין אם כמיקור חוץ.

עיתונים ומגזינים –

אומנם המדיה הכתובה כבר לא חזקה כמו פעם מאז פרוץ האינטרנט לחיינו, אך היא עדיין חיה ובועטת. גם המדיה הזו חיה ונושמת עיצובים גרפיים ולכן במערכות עיתונים ומגזינים שונים מעצבים מבוקשים מאוד.
יש כמובן עוד אפשרויות עבודה רבות, ובשביל לבלוט צריך להיות מעצב בעל ראש שחושב אחרת, וכמובן לדעת את הטכניקות השונות. בשביל ללמוד את הטכניקות הללו צריך להעשיר את הידע יותר ויותר, והמדריכים אותם אנו מציעים לכם יוכלו לסייע לכם ולהפוך אתכם למקצוענים מן השורה הראשונה בתחום.לרגל השנה החדשה הכנו לכם מקבץ סרטונים שאולי פיספסתם, חידושים בתוכנות והמון אפקטים מגניבים שרק חובבי האמנות דיגיטלית יכולים להעריך, בסרטונים תמצאו טריקים וטיפים בתוכנות החדשות של אדובי, כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים וכיצד לשלב בין ידע של תוכנות וראש יצירתי, טיפים מאוד חשובים לכל מעצב גרפי או מעצבת גרפית מתחילה, שתהייה לכם שנה טובה עם המון בשורות טובות ויצירתיות מתפרצת מאחלים צוות מכללת סולו.

2019-08-04T19:07:16+03:00