מדריכים לאילוסטרייטור מתקדם בעברית שיעור וידאו 1 תלת מימד

//מדריכים לאילוסטרייטור מתקדם בעברית שיעור וידאו 1 תלת מימד
בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד על איך לעבוד נכון עם תוכנת אילוסטרייטור ואיך ליצור בעזרתה תלת מימד. אילוסטריטור היא תוכנת הבחירה של כל מעצב גרפי, בין אם הא מתחיל ובין אם הוא מתקדם בתחום. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית, תוכנה שלא תלוית פיקסלים וככזו ניתן להגדיל בה כל תמונה וכל קובץ שהוא לאיזה גודל שרוצים. תוכנת פוטושופ לעומת זאת היא תוכנה אשר לא ניתן להגדיל בעזרתה תמונות מעבר לפיקסלים שכבר קיימים מכיוון שכל קובץ שנגדיל יהפוך מיידית למטושטש. אם אתם רוצים להיות מקצועיים יותר וטובים יותר הסרטון הזה והמדריכים הללו יסייעו לכם להיות כאלו, וכל מה שצריך הוא לצפות במדריכים הללו וליישם את הנלמד בהם כמו גם לתרגל עד כמה שניתן.
אילוסטריטור היא תוכנת הבחירה של כל מעצב גרפי

אילוסטרייטור – לא רק

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה אשר מיועדת הן לתלת מימד והן לעיצוב של לוגואים. אם אתם רוצים להיות מעצבים טובים יותר שיודעים לעצב לוגואים בצורה מקצועית, אתם חייבים להכיר את התוכנה הזו על בוריה. כל עסק וכל חברה חייבים לוגו שייצג אותם כחלק מהמאמץ השיווקי שלהם, וחייבים שהוא יהיה כזה שיעשה את העבודה ויצור במוחו של הלקוח הפוטנציאלי או הקיים את הקשר בין הלוגו ובין פועלו של העסק. ולכן, יש לא מעט עבודה בתחום בין אם אתם עובדים כשכירים או כעצמאיים, וכדאי שתדעו כמה שיותר דברים בשביל שתוכלו לעשות כמה שיותר עבודות.
המדריכים הללו כמו מדריכים רבים נוספים ברחבי הרשת, וכמו לא מעט חומר כתוב ומצגות, יסייעו לכם להגיע לרמה אליה את רוצים להגיע. מעצב מקצועי יותר מקבל עבודה רבה יותר, וחשוב שתמצבו את עצמכם ככאלו שנמצאים בשורה הראשונה. עם אילוסטרייטור בשילוב של תוכנות נוספות כמו פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות תוכלו לייצר עבודות מיוחדות ומרשימות, עבודות שיציגו אתכם באור שאתם רוצים להיות מוצגים בו.

אז קדימה למה אתם מחכים? צפו במדרכים הללו והפיקו מהם את המרב והמיטב בשבילכם, בדרך לפסגה אליה אתם רוצים להגיע כמעצבים גרפיים.

2019-08-07T09:14:57+03:00