מדריכים לאילוסטרייטור CC – CS6 . איך לעצב מעטפה.

//מדריכים לאילוסטרייטור CC – CS6 . איך לעצב מעטפה.

כשאתם ממתינים בסניף הדואר השכונתי לקבל שרות, אתם מסתכלים שם באשנב שמציג את המוצרים שהדואר משווק, בין המוצרים הללו כמובן, אפשר לראות בולים שונים, כרטיסי דיבור לטלפון, ומעטפות, יש שם המון סוגים של מעטפות והרבה גדלים, יש מעטפות קטנות, בינוניות גדולות, יש מבויילות, יש גם מעטפות מאויירות באיורים פשוטים ועוד. אתם עוד עדיין לומדים בקורס עיצוב גרפי אילוסטרייטור, וכבר נגעתם בנושאים של עיצוב מעטפה, אבל לא יזיק לחפש רעיונות נוספים לגבי עיצוב מעטפה במדריכים לאילוסטרייטור.

איך לבצע אפקטים מדהימים החל מעבודה על וקטור ועד לעיטורים גרפיים מדהימים

אם אתם חושבים שהעיצוב הסטנדרטי של מעטפה בגודל 23X11 הוא בנאלי מדי ומשעמם, תחשבו מה תוכלו לעשות או להוסיף לעיצוב המעטפה שיהיה יותר מעניין, מדליק מושך את העין. במדריכים לאילוסטרייטור שתראו שנמצאים בהמוניהם באינטרנט, ישנם המוני מדריכים שמדברים על עיצוב מעטפה, כיוון שיש לכם כבר את הידע הבסיסי, של איך לבנות מעטפות, במיוחד מאורכות בגודל 23X11 לא יזיק להוסיף עוד קצת ידע של עיצוב המעטפה באלמנטים חדשים. אתם יכולים לחפש במגוון מדיות שניתן למצוא באינטרנט בעיקר ב pdf מקצועיים באנגלית שיש להם מדריכים ממש מצויינים, תוכלו למצוא המלצות ליצירת תבניות מעניינות בתוך המעטפה ועד לרעיונות לקומפוזיציות מעניינות של האלמנטים שיהיו על גבי המעטפה.

אפקטים מדהימים החל מעבודה על וקטור ועד לעיטורים גרפיים

מדריכים חינמיים

למי אתם רוצים לעצב מעטפה, תמצאו אולי חברה ששייכת למשרד עורכי דין, או לחברה ששייכת לרואי חשבון, לא משנה מה, תמצאו חברה, כנסו לאינטרנט ותתחילו לחפש דברים קיימים שיוכלו להוות עבורכם כהשראה מעיצובים קיימים, שימושים בצבעים שונים, שימושים בכל מיני שיטות למקם אלמנטים על גבי המעטפה, אל תשכחו שלפי המדריכים צריך גם לדאוג לשוליים כאלו מיוחדים שמהם תתחילו למקם את אלמנטים העיצוב, בד”כ מדובר ב 1.5 ס”מ מהצד של המעטפה ובין 1.5 ל 2 ס”מ מהקצה התחתון של המעטפה. יש מדריכים לאילוסטרייטור שתראו שמופיעים עם איורים של מעטפות מוכנות וקווקווים מסמנים איפה מתחיל הטקסט, או העיצוב, תקשיבו למדריכים הללו, הם נבנו ע”י מעצבים הרבה יותר מנוסים מכם שעיצבו כבר המוני מוצרים ובוודאי וודאי גם מעטפות בגדלים שונים והם יודעים מה מקובל ומה לא.

יש מדריכים לאילוסטרייטור  חינמיים בעברית באתר זה שאף יגדילו לעשות ויסבירו איך לא לעצב את המעטפות, איך חשוב לא לסטות מהשוליים, מבחינת מיקום הבול, מבחינות הדרישות של דואר ישראל, לפי המדריכים הללו, תעצבו כמה וכמה מעטפות, עדיף שתעשו כן גם עם גדלים שונים כדי שתתרגלו בעין את המגוון הרחב שיש בסוגי המעטפות, תכינו את כל הקבצים הגרפיים הללו להדפסה בבית דפוס, תבחרו סוג מעטפה שתרצו ותדפיסו בהתאם.

 

2019-07-28T19:46:07+03:00