מדריכים לחתימות

תוכנת פוטושופ היא תוכנה לגרפיקה ממוחשבת. לתוכנה גרסאות רבות. החברה שאחראית על פיתוח התוכנה מוציאה מדי תקופה גרסה חדשה יותר ועדכנית יותר של התוכנה לשוק. התוכנה היא בין התוכנות המובילות והמתקדמות ביותר בשוק הגרפיקה הממוחשבת. התוכנה עוסקת בעיצוב גרפי ובעיבוד תמונות.

מגוון מקצועות עושים שימוש יומיומי בתוכנה- ממעצבי טקסטיל ועד מעצבים של אתרי אינטרנט. ידיעת התוכנה על כל בוריה יכולה להעניק לנו נקודות זכות אצל מעסיקים שונים, לכן זה יכול להועיל לנו ללמוד אותה ולשלוט ביישומים השונים שלה. אחד היישומים הכי חשובים בתוכנה הוא יצירת חתימה. חתימה הנעשית בתוכנה יכולה להיות מאוד מגוונת, יצירתית, במגוון גופנים ובמגוון צבעים וצורות.

חשיבות החתימה בפוטושופ

החתימה שלנו היא מאוד חשובה. היא עושה רושם והיא מה שהלקוח זוכר כאשר הוא רוצה לשכור את שירותנו. החתימה חשובה במיוחד לבעלי מקצוע ולאלו מאתנו שעובדים כעצמאיים. החתימה חשובה במיוחד בכל מה שנוגע ל:

  1. ייחודיות

  2. מקוריות

  3. יצירתיות

  4. רושם ראשוני

  5. פרסום

דרך המומלצת ללמידת יצירת חתימות בפוטושופ היא מדריכים באינטרנטהטבלה הבאה מציגה מספר מדריכים לחתימות.

המדריך

יתרון המדריך

חיסרון המדריך

הערות

מדריך לשילוב טקסט עם צורה או תמונה

מסביר איך לשלב את החתימה עם תמונות וצורות.

איננו מתמחה במיוחד בחתימותאלא בטקסט בכלל.

כתוב בצורה מבוארת וברורה.

מדריך ליצירת כתב מתכת.

מסביר איך ליצור גופן בגוון מתכתי.

מאוד ספציפי ולא עוזר כל כך ביצירת עוד סוגים של חתימות.

מראה בדיוק רב מה צריך לעשות.

מדריך להתאמת טקסט לרקע.

מסביר איך להתאים טקסט לרקע.

לא עוסק ביצירת הטקסט עצמו.

מעניין ומאיר עיניים.

לסיכום, מדריך טוב לחתימות בפוטושופ הוא מדריך שאפשר לסמוך על המילה שלו. מדריך טוב ייתן לנו כלים נכונים לעבודה עם התוכנה. הוא יסביר לנו את כל התהליך מההתחלה עד הסוף ולא ישאיר קצוות פתוחים. מדריך טוב יהיה כתוב בצורה ברורה ובלי שגיאות כתיב, הוא לא יטעה אותנו כך שנעשה בתוכנה פעולות שיזיקו או לא יועילו לחתימה. מדריך טוב יחתום לנו את תהליך הלמידה עד הסוף ונסיים עם חתימה מדהימה בזכותו.

2017-09-04T21:51:07+00:00