מדריכים לימוד פוטושופ הדמיות מורכבות למתחילים 2019

//מדריכים לימוד פוטושופ הדמיות מורכבות למתחילים 2019

עיצוב תמונה למחזיק מפתחות או למגנט.

מחזיק מפתחות מעוצב עם תמונה או תמונות או תמונה והקדשה אישית זו מתנה / מזכרת שילוו אותנו לכל מקום, משהו קטן שאינו תופס מקום רב ושוודאי יעלה חיוך להסתכל בו.
השימוש במחזיקי מפתחות עם תמונה / מגנטים עם תמונה עליהם – הינן מתנות שניתן לקבל באירועים כגון חתונות, בר או בת מצווה, אירועים בהם יש צלם המצלם את חוגגי האירוע המשמח והמוזמנים לאירוע, ולאחר צילום התמונות מפיקים מחזיק מפתחות הנושא את תמונת החוגגים ומצד השני תמונה של האורחים שהצטלמו, יש מקומות בהם מפיקים תמונות כשמהצד השני של התמונה יש מגנט – הן משהו קטן ומזכרת יפה שתיראה תמיד.

מחזיק מפתחות או מגנט ליצירתם – נעזרים בתוכנת גרפיקה מחשב

גם עבור מחזיק מפתחות או מגנט ליצירתם – נעזרים בתוכנת מחשב שבעזרת תוכנה זו מעצבים את הצורה הרצויה (לדוגמה: לב, כוכב, ריבוע ועוד) ומילוי הצורה – התמונה שנבחרה. כמובן שניתן לערוך את התמונה ולהוסיף אפקטים כדי להעצים את יופייה בעיני מי שיראה את המחזיק מפתחות המעוצב או המגנט, אפשר בצד אחד של מחזיק המפתחות לשים תמונה ומצדו השני של מחזיק המפתחות לכתוב הקדשה קצרה.
באינטרנט ניתן למצוא תוכנות רבות המאפשרות עיבוד ועריכה של תמונות כאשר לכל תוכנה מאפיינים משלה ואלמנטים שונים מתוכנה אחרת, ישנן תוכנות חינמיות ואחרות המציעות תקופת ניסיון לשימוש בתוכנה לפני רכישה שלה כדי שהמשתמש יתרשם תחילה מהתוכנה.

הדפסת אלבומים דיגיטליים / הדפסת תמונות דיגיטליות.

אלבום דיגיטלי או תמונה מודפסת הינם מזכרת יפה שוודאי תישמר הרבה זמן, כיצד עושים זאת?
לפני ההדפסה חשוב לוודא שהאלבום אותו מעוניינים להדפיס או התמונה אכן ייראו לשביעות רצונכם, הכוונה היא שאין צורך לתקן חלקים כלשהם בתמונות כגון: עיניים אדומות, גווני אור הנראים שונה בשל תנאי התאורה שהיו באותו הרגע בו צולמו התמונות ועוד, כמובן שתוכלו לשפר את האלבום ואת התמונות על ידי הוספת אפקטים כגון הצללה, יצירת מסגרת לתמונה או לתמונות, מלל קצר המתאר את התמונות או לעצב את כל עמוד האלבום לפי רצונכם. כל אלו ועוד אפשרויות רבות אחרות ומעניינות ניתן לעשות בעזרת תוכנות לעיבוד ועריכה של תמונות.

תוכנת הפוטושופ Photoshop בה משתמשים אנשי מקצוע

יש תוכנות רבות המציעות אפשרויות הקשורות לכך אך התוכנה האידאלית לכך היא תוכנת הפוטושופ Photoshop בה משתמשים אנשי מקצוע שעבודתם קשורה לעולם העיצוב כגון: מעצבים גרפים, מעצבי אתרי אינטרנט, צלמי אופנה ואירועים ועוד, בתוכנה זו ניתן לערוך את התמונות למזג כמה יחדיו, לשלב אפקטים מיוחדים לתוכנה זו, לעבוד עם צורות וליצור מסגרות לתמונות באלבום או לתמונה שתודפס ועוד אפשרויות רבות ומעניינות בהן ניתן להשתמש בתוכנה זו. לאחר סיום הכנות אלו יש להדפיס את עמודי האלבום או את התמונה.

עיצוב תמונה למחזיק מפתחות או למגנט.

תיהנו!!

2019-07-23T19:10:18+03:00