מדריכים לימוד תוכנות גרפיות חץ לבן אילוסטרייטור 2019 cc ILLUSTRATOR

האם רק מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים אילוסטרייטור 2019 cc ILLUSTRATOR

הכנו לכם בעמוד זה אוסף של מדריכים ופקודות בתוכנת אילוסטרייטור למתחילים. עמוד זה מכיל סרטונים מעשיים שמסבירים איך לעצב גרפיקה ממוחשבת עם אפקטים מדהימים בתוכנת אילוסטרייטור. הסרטונים והשיעורים בחינם ביוטיוב מתאימים למתחילים וגם למתקדמים שרוצים להעשיר את תיק העבודות שלהם. כל השיעורים כאן מוסברים בשפה העברית ונעשו על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים בתחום. במידה ואתם רוצים לראות עוד סרטונים אתם מוזמנים לעמוד אילוסטרייטור ולצפות באינספור טיפים וטריקים חדשים מעולם העיצוב ב-2019.

אילוסטרייטור

אילוסטרייטור מה אפשר לעשות איתה?

אילוסטרייטור תוכנה עצומה  ומשרתת מעצבים גרפיים וגרפיקאים בעולם העיצוב גרפי. התוכנה אחראית להכנת לוגו עם ובניית מיתוג  גרפים לקידום עסקים ושיווק. התוכנה מלאה בכלים מעשיים לעיצוב גרפיקה וקטורית. אז מה אפשר לעשות איתה? למה היא פופולרית מאוד בעולם העיצוב הרב-תחומי? האם רק מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים אילוסטרייטור? התשובה היא לא. נוכל לראות קולגות נוספות בתחום עיצוב גרפי רב תחומי  כגון מעצבי אופנה שמכינים בתוכנה בגדים ומציירים את כל הסקיצות. אדריכלים ושרטטים שמכינים בתוכנה הדמיות דיגיטליות בסגנון דו מימד. באמצעות התוכנה תוכלו להכין תגיות ומדבקות לעיצוב וקידום מכירות של מוצרים. בשנה האחרונה ב-2019 חברת אדובי הכניסה כלים חדשים כדי להקל על עבודת העיצוב בתוכנה, הכניסה דפים ושיטת העבודה בתוכנה נעשה יותר קל אם בעבר להכין עיצוב גרפי היה לוקח זמן היום באמצעות הכלים החדשים נעשתה עבודת העיצוב בתוכנה יותר קלה וידידותית.

ללמוד אילוסטרייטור אונליין מהבית – ללמוד להיות מעצבים גרפיים דרך האינטרנט ללימודי תעודה

בשיעורים כאן תוכלו לקבל טעימות ממה שתלמדו במסגרת הלימודים אונליין עם מורים פרטיים. השיעורים במכללה נעשים דרך תוכנת חיבור שמחברת בין המחשבים, המורה יוכל לצפות במסך של הסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד על ידי שימוש בעכבר. השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואזניות ולכל אורך שיעור המורה אתכם כדי להסביר לכם על נפלאות תוכנת אילוסטרייטור. במידה ויש נושא לא ברור המורה יחזור אתכם שוב כדי לתת לכם לתרגל את החומר ולהבין אותו בצורה מקצועית. לכל אורך הקורס תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לשפר את יכולות העיצוב שלכם ולחדד לכם את הכישרון והיצירתיות בהכנת עיצובים גרפיים. לאחר הלימודים אתם תקבלו תעודה מקצועית ונהייה עסוקים בתיק העבודות שלכם כדי לקדם את עצמכם לאחר הלימודים. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימוד שלנו על שעות הלימוד במכללה ועל שיטת הלימודים אונליין מהבית. עד אז אתם מוזמנים לצפות בכל השיעורים שהכנו לכם בחינם כדי להבין כמה קל לעצב היום בתוכנת אילוסטרייטור שלא עוצרת לדקה אחת צפייה מהנה.

  2019 cc ILLUSTRATOR – ניתן להשתמש בחץ הלבן גם בשתי נקודות בעת ובעונה אחת ע”י סימון הנקודה השניה במקש ה SHIFT ואז לסובב את הנקודות המסומנות. אולם בסימון שני צדדים הצורה למעשה נחתכת לשניים ולכן לפני העתקה של הצורה המעוותת יש לסמן את כל הצורה בחץ השחור.

 1. טיפ: מקש SHIFT מוסיף בחירה.
  תוכנות גרפיות קורסים
 2. טיפ: במידה ולא רואים נקודה על אובייקט, ניגש ל VIEW – SHOW EDGES.
 3. Pen tool: בעזרת ה pen tool (ציור של עט ציפורן) נוכל להעביר קווים בכל נקודה שנלחץ על העט. הסימון ליד הציפורן יסמן לנו היכן אנו נמצאים. במצב של עט, יהיו סימונים קטנים לידו. *ציור מסלול, + הוספת נקודה על קו קיים, – הורדת נקודה מקו קיים ו סימן ה V שהוא ה convert- מאפשר להוסיף נקודה בקו.
 4. סימון ה +  אפשרות להוספת נקודות בקו ישר כך שנוכל לעגל אותו או לעצב אותו כרצוננו, לדוגמה עם החץ הלבן.
 5. סימן ה – נותן לנו אפשרות להורדת נקודות בקו או במצולע כל שהוא.
 6. סימן ה V – convert מאפשר לנו לשרטט עם העט ולעגל פינות ולמעשה כמעט לצייר או לכתוב הכל. גם כאן, לאחר השימוש ב convert, יש צורך לסמן/להדליק את כל הצורה כדי להעתיק אותה או להזיז אותה.
  עבודת סטודנט באילוסטרייטור

 תוכנות גרפיות לימודים מדריכים עיצוב גרפיקה ממוחשבת הכל על חץ לבן אילוסטרייטור CS6 – Cc 2019 לימודי עיצוב גרפי ILLUSTRATOR

 1. כתוב אותיות ומספרים בעזרת הפן טול. 1-10, א-ת לעצב כוכבים וריבועים עם גוונים של צבע ושיכפול צורה וכו’.
 2. לצייר פרחים, עלים, פנים, פרצופים, עצים, ענן, ספר, חמסה, יד, ילד קטן, חולצה, מכנס, כוס, עפרון, 15-16 אלמנטים שונים בעזרת
 3. ה pen tool.

2019-08-12T23:36:05+03:00