מדריכים לפוטושופ – איך ניתן ללמוד את תוכנת PHOTOSHOP חינם

תוכנת פוטושופ הינה התוכנה הנפוצה והנמכרת ביותר בעולם, ולמי שעדיין לא מכיר, פוטושופ הינה תוכנת עיצוב גרפי שפותחה על ידי חברת אדובי ADOBE מערכות והופצה לראשונה בשנת 1987.התוכנה המתקדמת אשר שודרגה והופצה כבר במספר גרסאות חדישות הינה בעלת פונקציות וכלי עיצוב ייחודיים ששום תוכנת עיצוב גרפי בעולם לא הצליחה להשתוות לה, ומשום כך אין כמעט בית עסק שעוסק בתחום העיצוב ושאין ברשותו את תוכנת פוטושופ.
מדריכים לפוטושופ - איך ניתן ללמוד את תוכנת PHOTOSHOP חינם

בין כליה המתקדמים של תוכנת פוטושופ :

  • “ריפוי” התמונה – באמצעות כלים אלו ניתן לעשות לכל תמונה שהיא שיפוץ יסודי כגון: העלמת פצעים , העלמת קמטים בפנים, הבהרת עור הגוף – דבר שעושים ברוב המקרים בתצלומים של דוגמנים ודוגמניות המשווקים מוצר כלשהו.
  • צביעה – כלי הצביעה של תוכנת פוטושופ רבים ויעילים במיוחד ובאמצעותם ניתן לצבוע חלקי תמונה מוגדרים, להעתיק צבע אחד ולהעבירו למיקום אחר, לערוך טשטוש ברק התמונה ועוד.
  • חדות/טשטוש – למי מאיתנו אין תמונה אהובה שהחיסרון היחידי בה הוא שהיא אינה חדה, בזכות פוטושופ ניתן לערוך תמונה מטושטשת ולעשות אותה חדה ומבריקה יותר.
  • אחרים: לתוכנת פוטושופ יש כלים רבים נוספים שלא ניתן למנות במסמך אחד משום שהם רבים ומגוונים מאוד, חלקם הגדול ייחודיים ומתעלים על כל תוכנות גרפיקה המתחרות לתוכנת פוטושופ.

 

אז איך ניתן ללמוד את תוכנת פוטושופ ADOBE PHOTOSHOP

תוכנת פוטושופ הינה תוכנה מאוד יעילה ומאוד שימושית למשרדי פרסום, משרדי הייטק, משרדי עיצוב, חברות צילום והפקה ועוד, אך בשל מרכיביה וכליה הרבים מעטים יוכלו לשלוט בתוכנה מבלי ללמוד אותה באופן מקצועי או באמצעות מדריכים לפוטושופ . את המדריכים לפוטושופ ניתן למצוא באתרי אינטרנט רבים בשפות שונות לרבות השפה העברית כדי שכל אחד יוכל להוריד אותם ולהיעזר בהם, (חלקם מוצגים כסרטונים וחלקם כטקסט הסברה) . כמו כן גם באתר החברה המפיצה של התוכנה, חברת אדובי מערכות. מדריכים לפוטושופ יעילים מאוד ומדריכים שלב בשלב על התוכנה ומרכיביה. אך לכל אותם האנישם שמעוניינים בהכשרה קצת יותר עמוקה ויותר מהירה מומלץ לעבור קורס הדרכה בתוכנת הפוטושופ ולא להסתפק רק במדריכי תוכנת אדובי פוטושופ.

2019-08-05T00:06:24+03:00