מדריכים לפוטושופ cs4

אם אתם מצלמים תמונות לחברות , חתונות ויצירות אמנות שונות ואם אתם רוצים לשדרג את עיבודי התמונות הצילום לרמה גבוהה ומעניינת יותר אתם יכולים לעשות זאת על ידי שימוש בתוכנת פוטושופ  ששדרגה די הרבה בצורתה ובכליה החדשים לעומת גרסתה הקודמת פוטושופ CS3 .

ב פוטושופ CS4  שידרגו את כל נושא המסכות ושילוב תמונות בפוטושופ  אשר תספק גישה יותר חביבה עם שילוב ועיבוד תמונות יותר מתקדם, פוטושופ  cs4 תעזור לכם ליצור אפקטים מרהיבים בייחוד אם תעזרו ע”י

מדריכים לפוטושופ cs4. התוכנה תאפשר לכם לעבוד עם צבעים חדשים ומשופרים.

החידושים בתוכנה.

פוטושופ 3cs

פוטושופ cs4

צבעים

  עוצמת עריכה ללא מתחרים עם פילטרים לא הרסניים, בקרי תיקוני צבע מדויקים יותר

בחירת הצבעים יותר סלקטיבית, מה שמאפשר עיבוד ועיצוב התמונה.

חיבור ל- ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM

 ניתן ליצור שילובי תמונות עשירים בעזרת הכלים החדשים של Adobe Photoshop.

ישנו חיבור עם אפשרות לפיתוח תמונות וחיבורם לתמונות פנוראמיות

יכולת תצוגה

שיפור הפרודוקטיביות בעזרת ממשק יעיל יותר, שיפורים לעיבוד תמונה בפורמט Raw

עברה שיפור היוצרת חפיפה בין צבעי הקובץ למדפסת ויוצרת ידיעה של מה נקבל לאחר העיצוב.

 

אין ספק שתוכנת פוטושופ cs3 בהחלט תוכנה שיכולה לשדרג ולהעלות את רמת איכות התמונה , הצבעים והרמה הכללית אך תוכנת פוטושופ cs4 לקחה את מעלותיה של הקודמת והעלתה אותם בדרגה אחת או אפילו שתיים מעל. אין ספק שיתרונותיה של cs4 גבוהים בהחלט.

מחפשים מדריכים לפוטושופ cs4 ?

מחפשים מדריכים לפוטושופ cs4 ? חשוב שהם יהיו מקצועיים, יסבירו את נפלאות עיבוד תמונות דיגיטליות החל מתיקון תמונות לאחר צילום , שיפור תמונות איכותיות , עבודה מקצועית וטשטוש אזורים מסוימים בתמונות , צלמים מתחילים או מקצועיים ימצאו לנכון ללמוד את תוכנת פוטושופ בקלות יותר.

הלימוד ע”י מדריכים לפוטושופ cs4 או על ידי מעצבים גרפיים או מורים לצילום שמדגישים את רעיון עיבוד תמונות בצורה מקצועית. גם מדריכים לפוטושופ לעיצוב אתרים יאפשרו למעצבי אתרים ללמוד כיצד ניתן לעצב תמונות ולעלות על דפי אינטרנט.

מדריכים לפוטושופ cs4.

2017-09-04T21:42:32+02:00