מדריכי חינם בפוטושופ, צביעה בפוטושופ למתחילים

//מדריכי חינם בפוטושופ, צביעה בפוטושופ למתחילים
אם אתם נכנסים לעולם העיצוב ורוצים להכיר את תוכנת פוטושופ או אם אתם צלמים שרוצים לדעת לעבד את התמונות שלכם, הגעתם למקום הנכון. הסרטון שלפניכם הוא סרטון למתחילים או כאלו שאין להם ניסיון כלל בתוכנה, הסרטון שמסביר בצורה ברורה ופשוטה איך צובעים בפוטושופ. צביעה בפוטושופ יכולה לשמש להמון מטרות, וכלי הצביעה הוא למעשה אחד הכלים הבסיסיים ביותר שמציעה התוכנה. אם אתם רוצים להתמקצע בפוטושופ ההתחלה שלכם היא הכלים הפשוטים אלו שעושים בהם שימוש יום יומי, וכלי הצביעה הוא אחד מהם. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה, סרטון שכל מה שצריך הוא לצפות בו ולתרגל את הנלמד בו.

פוטושופ לצלמים

בעבר, צלמים היו מקליקים על הכפתור במצלמה שלהם וזהו… לא היתה להם דרך חזרה. הם גם לא יכלו לראות מה צילמו מכיוון שהתמונות היו מפותחות, מה שהיום כבר לא קיים והיום הכול דיגיטלי והכל מידי. צלמים של היום יכולים שניות לאחר הצילום לראות במצלמה מה הם צילמו, ויכולים לאחר מכן לעבוד על כל תמונה ותמונה כך שאם היא לא יצאה מספיק חדה או מעוותת הם יכולים לשפר אותה על ידי תוכנת פוטושופ, תוכנת עיבוד התמונות הטובה בעולם. צלמים היום גם עושים שימוש בתוכנה בשביל להוסיף אפקטים לצילומים שלהם, ובעזרתה הם אכן יכולים להפיק תמונות מיוחדות ולא שגרתיות.
פוטושופ לצלמים

פוטושופ למעצבי אלבומים

עיצוב אלבומי תמונות בפוטושופ הוא היום מקצוע לכל דבר, מקצוע שאף ניתן להתפרנס ממנו לא רע בכלל. אם אתם רוצים להיות כאלו אתם חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ, שהיא כלי העבודה העיקרי אם אל הבלעדי של מעצבי האלבומים. לכל אחד יש מאגר של אלפי תמונות שלא עושים בהם שימוש, אך כשמדובר על אירוע כלשהוא כמו חתנה, טיול גדול וכדומה רבים רוצים לשמור את התמונות הללו ב”אריזה” מיוחדת שהיא אלבום מעוצב. עם פוטושופ מעצבי אלבומים יכולים להפיק עבודות מרהיבות, עבודות מיוחדות ולא שגרתיות, ולהעניק לקוחות שלהם זיכרון מדהים מהאירוע שלהם, זיכרון ייחודי ולא שגרתי.

2019-08-04T20:20:09+03:00