מדריכי לימוד חינם פוטושופ, שכפול תמונה וטרנספורמציה מראה.

//מדריכי לימוד חינם פוטושופ, שכפול תמונה וטרנספורמציה מראה.
אם אתם צופים בסרטון זה אתם עושים שימוש בדרך זו או אחרת בתוכנת פוטושופ, בין אם אתם אנשי מקצוע כמו צלמים או מעצבים גרפיים ובין אם אתם חובבניים כאלו שסתם רוצים לשחק מעט עם התמונות שהם צילמו. פוטושופ היא תוכנה מדהימה, תוכנה שמאפשרת כל כך הרבה ובקלות כל כך רבה, תוכנה אשר מיליוני אנשים עושים בה שימוש ברחבי העולם, בה ובתוכנות הנוספות של חברת אדובי שמפיקה אותן, תוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר ואחרות. פוטושופ היא תוכנת העיבוד מספר 1 בעולם ועם כל הכבוד לתוכנות שפותחו בשנים האחרונות, תוכנות שמיועדות בחלקן למובייל ובחלקן למחשב, אף אחת מהן לא משתווה למה שמציעה תוכנת פוטושופ.

הסרטון שלפניכם מיועד הן לאנשי מקצוע  בצילום וגרפיקה בתחום והן לחובבנים

  הוא מוסבר בצורה פשוט ועניינית. כל מה שעליכם לעשות הוא לעקוב אחרי הנלמד בו וכמובן לתרגל עד כמה שניתן. בסרטון תוכלו ללמוד איך משכפלים תמונה ואיך הופכים אותה לתמונת מראה, בשביל לקבל אפקט ייחודי ומעניין. מי שעושה שימשו בעיקר בכלי הזה הם מעצבים גרפיים, אך כל אחד שיידע לעשות את זה יוסיף לעצמו ליידע.
מעצבים גרפיים

מעצבים גרפיים

מעצבים גרפיים עובדים עם תוכנת פוטושופ כדרך קבע. עם פוטושופ הם יכולים לקחת כל תמונה ולעבוד עליה בשביל להשמיש אותה לצרכים שלהם, יכולים להוסיף אפקטים מיוחדים ומרהבים לכל תמונה עליה הם עובדים, ויכולים להוסיף מלל בשביל להעצים את התמונה. פוטושופ היא תוכנה עם כל כך הרבה כלים שימושיים למעצבים עד שמי שמתחיל לעבוד איתה לא יכול בלעדיה, ועם שילוש נכון של כלים הללו יחד עם תוכנות אחרות כמו אילוסטרייטור, ניתן ליצור עיצובים מרהיבים ומיוחדים.

צלמים

צלמים שרוצים לקחת את התמונות שלהם עוד צעד אחד קדימה, ולהיות אמנים של ממש, יכולים לעשות שימוש נרחב בתוכנת פוטושופ. התוכנה לא רק תתקן להם תמונות בעייתיות אלא גם תוסיף אפקטים לתמונת אחרות, ועם שימוש נכון בה ניתן להוציא עבודות מדהימות ולהשאיר את הצופים בהן בפה פעור.

2019-08-04T11:22:21+03:00