מהו מעצב אתרי אינטרנט? מה לומדים בקורס עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט?

//מהו מעצב אתרי אינטרנט? מה לומדים בקורס עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט?

מעצב אתרי אינטרנט

מהו מעצב אתרי אינטרנט מה לומדים בקורס עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט
כמעצב אתרי אינטרנט אנשים יצפו בדפי האינטרנט שתיצור מידי יום, מעצבי אתרים יעצבו את דפי האינטרנט כעיצוב גרפי לכל דבר בתוכנות גרפיקה כגון דרימוובר ותוכנת האנימציה פלאש. על מעצב האתרים משימה חשובה שהיא ליצור את המראה והתחושה שאתר אינטרנט אמור להעביר על ידי בחירת עיצוב וסגנון יחודיים שמתחברים לרעיון כולו. העיצוב יעשה על ידי גרפיקה אטרקטיבית שתשלב תמונות ויצירה מקורית  והתאמתם לדפי האינטרנט , כמעצב אתרי אינטרנט עליך לפתח את כל כלי הקישור בין הדפים וליצור תחושת ניווט קלה לגולש, יש לשמור על עיצוב נקי, המשכיות וסידור קל. עיצוב אתרי אינטרנט כמקצוע כרוך במיומנות והכשרה בלימודי גרפיקה ממוחשבת לימודי עיצוב גרפי, ידע בתוכנות עיצוב מיוחדות כגון פלאש ודרימוובר.

הכשרה למעצב אתרי אינטרנט


בעקבות ההתפתחות המהירה של אתרי אינטרנט, נוצר ביקוש גדול למעצבי אתרי אינטרנט מה שיוצר מחסור במעצבים לאינטרנט , על מעצב האתרים ללמוד טכנולוגיות חדישות, טכניקות עבודה ולשמור על רמת עיצוב גבוהה לפיתוח אתרים, בשל כך על מעצב האתרים לשלוט בתוכנות עריכה כגון פוטושופ , תוכנת האילוסטרייטור, תוכנת הפלאש ותוכנת הדרימוובר אשר יעזרו לו ליצור אלמנטים גרפיים ויזואלים לדפי האינטרנט .
על המעצב להוציא לפועל עיצובים וללוות את הלקוח בכל שלבי התפתחות האתר שלו ולהתאימו לצרכי המוצר. מעצב אתרי אינטרנט צריך לעבור קורס עיצוב לבניית אתרים מתקדם כדי לדעת כיצד לגרות את הגולש חזותית וליצור פופלריות גדולה לאתר שיותאם לקונספט המלווה. המשרות שילוו את מעצב אתרים יהיו עיצוב ופרסום , אתרי אינטרנט , בידור ,פיתוח אתרים, עבודה עם מתכנתי אתרים ,עיצוב ומולטימדיה ,מסחר אלקטרוני.

לימודי עיצוב – איזה תחום מתאים לכם?

תחום העיצוב מחולק למספר גדול של תתי תחומים ולכן אפשר למצוא גם גיוון רב מבחינת הקורסים ותוכניות הלימוד של לימודי עיצוב. למשל, יש את תחום הגרפיקה והתקשורת החזותית, עיצוב פנים,עיצוב אופנה, וכן הלאה. בכל אחד מהתחומים אפשר למצוא גיוון רב של תוכניות לימודים, בחלקם תמצאו קורסים בסיסיים, קורסים בינוניים וגם כאלו מתקדמים. ישנם מסלולי לימוד לתעודה, שבהם מעמיקים בלימודים, לעומת קורסים קצרים שיכולים לתת טעימה, או להיות ממוקדים בנושא מסוים, והם מיועדים לרוב עבור אנשים שכבר למדו את התחום ומעוניינים לקחת קורס של לימודי עיצוב על מנת להתמקצע בתחום ספציפי. הלימודים יכולים להיות לימודי תעודה, ויכולים להיות גם לימודי תואר. ישנם תפקידים שבכדי להתקבל אליהם יש צורך בתואר של לימודי עיצוב, וישנם מקומות שמבחינתם צריך לימודי תעודה ואין שום הכרח ללמוד תואר מהתחום.

לימודי עיצוב גרפי – מה עושים עם זה?

אם בחרתם קורס של לימודי עיצוב, יכול להיות שעשיתם זאת מתוך רצון לפתח תחביב ישן, למשל עיצוב כרטיסי ברכה עבור חברים ומשפחה, עריכת תמונות וכדומה. אחרים בוחרים באופציה של לימודי עיצוב בתור מקצוע לעתיד. לפי הגדרת התפקיד שתרצו ולפי הדרישות של אותו התפקיד, תוכלו לבחור בקורס שהכי מתאים לכם. אם אתם שואפים לתואר בתחום, הדבר יכול לפתוח עבורכם הרבה מאוד אופציות. ישנם גם קורסים ללימודי תעודה שהינם מקצועיים ומקיפים, ושהתעודה שלהם תפתח עבורכם קשת רחבה של תפקידים. לימודי עיצוב נחשבים למהנים היות והם מאפשרים מקום ליצירתיות,ובמהלך הלימודים, מלבד חומר תיאורטי, תזכו גם לתרגול מקיף שיאפשר לכם להתנסות בכל הידע והכלים שתצברו במהלך הלימודים. לימודי עיצוב יכולים להיות קצרים, במידה ולקחתם קורס בסיסי, או קורס המתמקד בתוכנה מסוימת, ויכולים גם לארוך מספר שנים, תואר בתחום אורך בממוצע ארבע שנים. כל אחד צריך להבין מהן הדרישות שלו מהקורס מבחינת התעודה, החומר הנחמד, והתועלת שיפיק ממנו, וכך לבחור לימודי עיצוב שיענו על הדרישות שהציב. למשל גרפיקאי שרוצה להצטרף למערכת עיתון וחסר לו ידע בתוכנת פריהנד, עשוי לבחור קורס ספציפי של תוכנה זו

2019-08-05T09:44:41+03:00