מהי בכלל חנות Photoshop?    

בישראל קיימת רשת חנויות וחנויות שונות שמתהדרות בשם “פוטושופ”. חנויות אלה מציעות שירותים שונים של פיתוח תמונות דיגיטליות ותמונות פילם, הדפסת תמונות על קנבס או על בד, מסגור תמונות, צילום תמונות “פוטו רצח” עבור דרכונים ומסמכים רשמיים אך ישנו גם פירוש אחר לחלוטין למונח חנות Photoshop.

חנות photoshop ברשת האינטרנט היא מעין חנות וירטואלית שניתן לקנות בה מגוון גדול של מוצרים אשר קשורים לתוכנת פוטושופ או לתוכנות עיצוב אחרות. באתרים שונים ברשת האינטרנט, כמו שוודאי רבים מגולשי האינטרנט יודעים, ניתן להוריד תוכנות פוטושופ מסויימות בחינם אך ניתן גם לקנות אותן תמורת תשלום.

לעתים מסויימות כאשר מורידים תוכנות פוטושופ בחינם יש לא מעט בעיות עם התוכנה. כאשר קונים תוכנה באופן מסודר אמורות להפתר בעיות שונות. כמו כן, בחנויות וירטואליות ניתן לקנות גרסאות מסויימות של תוכנת פוטושופ שאי אפשר תמיד להוריד בחינם. למשל, גרסאות אשר מיועדות למעצבים גרפים מקצועיים.


דבר נוסף שאפשר לרכוש בחנויות פוטושופ וירטואליות הוא מדריכי פוטושופ מקצועיים. ישנם לא מעט מדריכי פוטושופ שנכתבו על ידי גולשי האינטרנט. חלק מהמדריכים ברמה טובה יותר וחלקם ברמה טובה פחות. מדריכים שניתן לקנות בכסף הם לרוב מדריכים מקצועיים יותר ויסודיים יותר שנכתבו ונערכו ע”י בעלי מקצוע.

למי מומלץ לקנות בחנות photoshop?

  1. לבעלי מקצוע שונים שעובדים על התוכנה באופן שוטף וזקוקים לתוכנה לצורך עבודתם. למשל: מעצבים גרפיים, צלמים מקצועיים, מנתחים פלסטיים ועוד
  2. לחובבנים שרוצים להנות מתוכנות ומגרסאות תוכנה ברמה גבוהה יותר ממה שהורגלו לה עד כה
  3. למי שזקוק לגרסא החדשה ביותר של תוכנה פוטושופ
  4. לכל מי שזקוק לגרסא, לעדכון תוכנה או למדריך מקצועי שלא ניתן להורדה בחינם
  5. למי שלא רוצה להוריד תוכנות בחינם כחלק מאידיאולוגיה מסוימת ורוצה לרכוש את התוכנות המקוריות ואת הגרסאות המקוריות

השוואת מחירים בחנות photoshop

בחנות פוטושופ וירטואלית מוצעים מוצרים רבים למכירה שחלק לא מבוטל מהם דומה מאוד זה לזה. כמובן שניתן לבצע השוואת מחירים ולהגיע לחברה, לחנות או ליצרן אשר מוכרים את אותם המוצרים במחירים זולים יותר מאלו של המתחרים.

2017-09-04T21:20:40+03:00