מה זה אינדיזיין

//מה זה אינדיזיין

המילה הכתובה עדיין חיה לה ונושמת למרות שנראה שהאינטרנט משתלט על כל מדיה אפשרית והספרות הכתובה גם הופכת לדיגיטליתאבל זה לא ממשישנם עדיין ספרים שיוצאים לאור ומודפסים ויש מגזיניםקטלוגים מודעות וכו‘, אבל הפעם השיטה ליצור אותןהרבה יותר נוחה ופשוטה בעזרת תוכנת האינדיזיין שמשמשת בעיקר כתוכנת עימוד של טקסטים ותמונות.

איך אינדיזיין יכולה לעזור בעריכה של מודעותפלייארים או ספר עם הרבה עמודים

תוכנת האינדיזיין יכולה אפילו להיות תוכנה אינטואיטיביתהיא מגשימה רצונות של היוצר בהבמיוחד מי שעכשיו קיבל לעשות פרויקט רחב היקף של עשרות אם לא מאות עמודיםלתוכנת האינדיזיין יש פתרון לכל בעיה שתתקל בהכאילו קראה את מחשבותיולמשלהגדרה מיידית עוד בתחילת יצירתו של מסמך חדשכמות של הדפים הרצוייםהאם רוצים אותם מסמך ליד מסמך פרוסים או בודדיםאיך רוצים שיהיה רוחב השולייםרוחב הבליד שזהו שטח חיתוך של רקע אם קיים כדי שלא תישאר נימה לבנהגודל המסמךהאם הוא סטנדרטי וקיים או שצריך להגדיר אותו ואם נרצה לעתיד לבוא לשמור את הגודל הזה לפרויקט דומה הבא.

לעזור בעריכה של מודעות, פלייארים או ספר עם הרבה עמודים

טקסט בפסקאות תוכנת האינדיזיין

תוכנת האינדיזיין גם מאפשרת לעבוד בקלילות עם כמויות גדולות של גושי טקסט שמייבאים מתוכנת וורדהיא גם מאפשרת לקשר בין תיבת טקסט אחת לשנייה לחלק אותן לעמודותלהגדיר אותיות רישיות גדולותלהגדיר פסקאות שיתחילו קצת יותר קדימה במקום לעשות זאת בכל דף בצורה ידנית.

התוכנה מאפשרת להגדיר את המאפיינים של הטקסט בפסקאותאיזה גודל פונט לכותרתאיזה גודל פונט לתת כותרתצבעסוג פונטהכל מוגדר בתאי בחירה מיוחדים שלאחר שתסיימו להגדירםתוכלו לשים אותם בכל פסקה שתבחרו מבלי להתחיל לתת לטקסטים אחד אחרי השני את מאפייני הפונט גודל צבע וכו‘ שלהם.

ספריית צבעים swatches

התוכנה מאפשרת להגדיר בעזרת ספריית צבעים swatches צבעים נוספיםניתן להגדיר swatch חדש שתרצו להשתמש בו שוב מבלי להתחיל לשבור את הראש כמה נתתם ל magenta או ל yellowוכו‘. בדפוס יש סימני חיתוך מכל מיני סוגיםיש אפילו אפשרות לעשות תצוגה של המסמך לאחר חיתוך” ללא בלידאו ללא סימני חיתוךהכל שיהיה לכם נוח לראות דברים בלי שיפריעו לכם דברים אחרים בעיניים.

יש אפשרות לערבב בין העמודים השוניםלמחוק עמודיםלהגדיר מספרי עמודים שמסומנים באופן אוטומטי על פני כל שאר הדפיםניתן להתחיל ממספרים מסוימיםניתן לתת סוגים שונים של מספרי עמודים וכו‘.

הכי חשובים אלו דפי המאסטרבדפים אלו אפשר להגדיר מראש מה תרצו שיופיע בכל עמוד ועמוד מבחינת טקסטרקע קבוע וכו‘, ואין צורך להתחיל לעבור עמוד עמוד ולעשות העתק הדבקחשוב ללמוד את התוכנה בצורה מקצועית ומקיפה כדי להכיר את כל הכלים שבה שיאפשרו לכם ליצור ספריםקטלוגים עלונים מודעות לעיתונים וכו‘. 

2019-08-12T14:18:43+03:00