מה זה פוטושופ?

אין הרבה אנשים שלא מכירים את תוכנת הגרפיקה הפופולארית ביותר בעולם, תוכנה איכותית וייחודית המאפשרת לעשות כל עיצוב גרפי שעולה על הדעת. אם הגעתם לסרטון זה אתם רוצים להכיר את התוכנה ולדעת לעשות בה שימוש מיטבי, רוצים לעצב כחובבנים או כמקצוענים ורוצים בעיקר לדעת איך להפוך סתם תמונות לתמונות מיוחדות. בסרטון זה תקבלו הסבר מקיף מהי בכלל תוכנת פוטושופואת מי היא משמשת, למה אתם חייבים להכיר אותה ומה אתם יכולים לעשות בה. בסרטון גם נלמדים פרטים טכניים כך שכדאי לכם לתרגל את הנלמד בכדי שהוא יהפוך אצלכם לטבע שני, ותוכלו לייצר תחת ידכם עבודות מדהימות. אז מי בכלל צריך את התוכנה?

מי צריך את תוכנת פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנה שרבים צריכים להכיר ולמעשה כל אחד שיכיר אותה וילמד אותה יוכל לנצל אותה לצרכיו:

  • חובבנים – כל אחד שרוצה לדעת לקחת תמונה פשוטה ולהפוך אותה לתמונה “וואו”. כל מי שרוצה לדעת לעבד תמונות וכל מי שרוצה לדעת “לשחק” עם תמונות. אתם לא צריכים להיות אנשי מקצוע בכדי שיהיה לכם שימוש בתוכנה, מספיק שחזרתם מאיזה טיול גדול בחו”ל ואתם רוצים לשפר את התמונות שצילמתם, פוטושופ תהיה בדיוק בשבילכם בשביל זה.
  • אנשי פרסום – עולם הפרסום חי ונושם עיצובים גרפיים, בין אם הוא פרסום פיזי כמו פלאיירים, שלטי חוצות וכדומה ובין אם הוא פרסום מקוון. כל פרסום כולל תמונות וכל תמונה צריכה להתאים לפרסום, ובשביל זה צריך מומחי פוטושופ.
  • מעצבים גרפיים – מעצבים גרפיים לכל מטרה ועניין שהם. מעצבים גרפיים יכולים לעשות שלל עבודות גרפיות והם צריכים בשביל זה להכיר את התוכנות הרלוונטיות – אילוסטרייטור, אינדיזיין,פלאש, דרימוויבר וכמובן… פוטושופ.
  • מעצבי אלבומים – יש לא מעט צלמי אירועים שמספקים שירותי עיצוב אלבומים ובשביל לעצב את האלבומים ללקוחות שלהם הם צריכים להכיר את תוכנת פוטושופ על בוריה. יש גם לא מעט אנשים שעוסקים בעיצוב אלבומים ונותנים שירות לצלמים הללו או ללקוחות פרטיים.

היום כולם מצלמים תמונות בין אם הן מקצועיות ובין אם לא, וכולם חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ בכדי לעשות בה שימוש לטובתם. אך איך לומדים את התוכנה? רק בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי של מכללת סולו.

למה ללמוד שיעורי פוטושופ במכללת סולו?

מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל את תחום לימודי הגרפיקה. מאות סטודנטים שהשתלבו לאחר הלימודים בעולם הפרסום והעיצוב לא טועים, ומה שכולם טוענים הוא ששיטת הלימודים היא זו שגרמה להם כך להצליח. במכללת סולו לומדים אומנם עם מורה פרטי אחד על אחד אך דרך האינטרנט, מה שמאפשר ללמוד מהבית ברוגע מתי שרוצים ומה שמאפשר ללמוד ללא לחצים. הלימודים מתאימים גם למי שיש לו קשיי קשב וריכוז ותשומת הלב שניתנת על ידי המורה היא מקסימלית.

 

2017-09-04T20:41:59+02:00