מה זה  פקודת feather בפוטושופ

תהליך זה קשור לריכוך תמונות שונות או מיזוג של אלמנטים בפוטושופ על ידי בחירת feather מסוים שאנחנו מעלים תמונה חדשה ורוצים לרכך את התמונה תמיד ניגש לסרגל הכלים ונבחר ב select modify ואז נשתמש ב feather ונטעין את גודל הריכוך של התמונה עצמה. תפקיד ה feather  לרכך ולהאט את פעולת הריכוך ולעבוד על כל מיני סגנונות שונים של בחירות. ה feather  ניתן להדביק צבעים וצורות איתו לתמונה . השימוש בכלי בחירה זה הוא די רב אנחנו נעזרים בו הרבה כאשר אנחנו באים לעצב אלבום תמונות דיגיטלי או כל עיצוב אחר אנחנו משתמשים ב feather  כי הוא מוסיף לעבודה ונותן מראה מבריק.
איך משתמשים?
נכנסים לתוכנת  הפוטושופ  פותחים קובץ חדש ומעלים תמונה  שנבחר אחרי שנעשה בחירה בכלי התזוזה אנחנו בוחרים בריכוך feather modify נפתח את בחירת הפקודה ונטעין כמות גבוה של ריכוך פותחים בחלון השכבות שכבה צובעים רקע ועושים ריבוע לוקחים את ה feather ומטעינים ריכוך ל 200 בוחרים fill מכניסים pattern ואז שוב feather ו fill בצבע לבן. ישנו אפשרות לבצע מחיקה כדי להגביר את הריכוך בפוטושופ עצמו וניתן לשנות את מידת הריכוך כל הזמן בתוכנה. ניתן להוסיף בתהליך הריכוך אפקטים עם מסכה לתמונה  עם הפקןדה אנחנו יכולים לעבוד על אזורים שונים בתמונה שאנחנו בוחרים את החלק שאנחנו רוצים כל כך לרכך ולשנות את הסגנון שלו.
מה זה  פקודת feather בפוטושופ
מה היתרונות שלו?
ה feather תורם להוסיף לתמונה ולרכך אותה דרך תוכנת הפוטושופ בעזרתו ניתן אפילו למזג כמה תמונות ולרכך אותם. אנחנו יכולים להשתמש בריכוך התמונות גם בעיצוב אלבומים דיגיטליים לאירועים שונים.אנחנו בעזרת הפקודה יכולים לרכך כמה תמונות דרך התוכנה ולהוסיף צבעים וצורות שונות שיראה טעם איכותי לעיצוב שלנו. דרך ריכוך תמונות אנחנו יכולים להוסיף אפקטים שונים בכדי שהתמונה תצא יותר טובה. זוהי פקודה שאנחנו עושים כמעט בכל עיצוב תמונה אנחנו נשתמש בכלי בחירה של ה feather בכדי ליצור מהפך לתמונות שאנחנו מעלים בקובץ בכך שאנחנו מרככים אותם ויש לנו אפשרות למיזוג תמונות שונות ושימוש בכלי הזה. אנחנו יכולים לחזור כמה פעמים על הפעולה בעיצוב ולשנות את מידת הריכוך למספר גבוה אחר לחלוטין.

 

2019-08-04T19:46:00+03:00