מה זו תוכנת אילוסטרייטור – ILLUSTRATOR

אם אתם צופים בסרטון זה, סביר להניח שאתם מגיעים מעולם העיצוב או מתעתדים להיות כאלו. בסרטון שלפניכם תקבלו הסבר מפורט על מה היא תוכנת אילוסטרייטור, מה היכולות שלה ולמה היא כה חשובה למעצבים. רבים מכירים את תוכנת פוטושופ לעיצוב תמונות, והיא אכן תוכנה מדהימה שעושה המון דברים לא שגרתיים, אך מעצב מקצועי חייב להכיר את תוכנת אילוסטרייטור, את הכלים אותם היא מציעה ואת השימושים בהם. הסרטון ברור וקל להבנה וכל מה שצריך הוא להישען אחורה, לצפות במה שמוסבר בו וכמובן אם רוצים אז גם לתרגל את מה שאפשר. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת חובה לכל מעצב ולא לחינם אין מעצב שמחשיב את עצמו שלא עושה בה שימוש.

מה היא התוכנה?תוכנת אילוסטרייטור

לעצב לוגואים, לעבוד על תלת מימד, אנימציות

היא עוד תוכנה מצוינת מבית אדובי. תוכנה אחות לתוכנות אינדיזיין, פלאש, פוטושופ ואחרות, תוכנה שניתן בעזרתה לעצב לוגואים, לעבוד על תלת מימד, אנימציות ומה לא… התוכנה ייחודית בכך שהיא עובדת בשיטה הווקטורית, מה שאומר שהיא לא כמו פוטושופ שעובדת על פיקסלים. בפועל, פיקסלים אי אפשר להגדיל ואם עושים זאת אז מטשטשים את התמונה, ותוכנת אילוסטרייטור מאפשרת להגדיל לאחר מכן את התמונה הקובץ כמה שרוצים. זה אומר שאם אתם מעצבים לוגו לצורך העניין שאמור להיות גדול מאוד ולהיות מפורסם על שלט חוצות, לא תהיה בעיה לעשות זאת עם תוכנת אילוסטרייטור. כל מה שצריך הוא לדעת איך עושים את זה נכון ואיך עושים את זה באופן מדויק.

מחפשים עבודה בגרפיקה בתחום? אתם חייבים לדעת את התוכנה על בוריה…

מעצבים גראפיים מבוקשים היום בכל משרד פרסום ובכל סטודיו לעיצוב, כמו גם בכל מקום עבודה שמוציא חומרים פרסומיים שונים. אך יש גם רוויה של מעצבים גראפיים בשוק או כאלו שמתעתדים להיות כאלו, ולכן אתם חייבים להיות ברמה גבוהה בכדי להתקבל למקום עבודה, ולכזה שאתם באמת רוצים לעבוד בו. ולכן, אתם חייבים ללמוד את הכלים השונים ואת סדר הפעולות בעבודה עם התוכנה, בכדי שתהיו מעצבים מוכשרים ואיכותיים.

2019-07-28T13:17:26+03:00