מה חדש בפוטושופ 2021

//מה חדש בפוטושופ 2021

מה חדש בתוכנת ADOBE PHOTOSHOP 2021?

מעצבים גרפיים? גרפיקאים? בוני אתרי אינטרנט או אפליקציות? הסרטון הבא הוא בשבילכם. חברת אדובי שחררה עדכונים גורפים לתוכנות פוטושופ ובמקביל ממש בימים אלה עובדים על חידושים נוספים לתוכנות אילוסטרייטור, אינדיזיין 2021,  בשיעור הבא הכנו במיוחד בשבילכם סרטון ערוך ויעיל על העבודה שנעשתה בתוכנת הפוטושופ בפחות מחצי הזמן. עדכונים הם חשובים מאוד לכל מעצב גרפי או גרפיקאית מתחיל או וותיק כי זה מייעל את זמן העבודה וכולנו יודעים שבסופו של דבר זמן הוא כסף, אם לדוגמה פוטושופ ב2019 היו צריכים לבצע עיבוד גרפי לתמונה בשעה, היום עם השינויים החדשים שאדובי הכניסה אפשר לבצע את אותה העבודה בחצי מהזמן. אנו בתור מכללה שבקשר יום יומי עם גופים בחברת אדובי מקבלים את העדכונים ודיי שמחים להראות למעצבים הגרפיים בישראל את השינויים הגורפים לכל התוכנות.

הסרטון מה חדש בתוכנת פוטושופ 2021 – עדכונים פלאגינים וכל מה שחדש בעולם עיצוב גרפי – תקשורת חזותית 2021

איך מתבצע עדכונים בתוכנות? על שאילתות שמעתם? האם גם אני יכול להעלות שאילתה לאדובי?

היום כל מעצב גרפי או עוסקים בעולם העיצוב יכול להעלות שאילתה או שאלה לחברת אדובי עם הצעות ייעול איך לגרום לתוכנה לעבוד בצורה מהירה, אנו המעצבים הגרפיים שחיים את התוכנות כל יום נחשפים לבעיות בתוכנה ביצירת עיצובים, ככל שהטרנדים בעולם העיצוב עולים כך הבקשות שלנו לתפעול התוכנה בצורה יותר מהירה עולות גם, ברגע העלאת שאילתה אתם תקבלו תשובה אוטומטית שהם קיבלו את בקשתכם והם עובדים עליה, לפעמים הם יכולים להתייחס לנושא ולפעמים הם יכולים לשלוח לכם סרטון קישור איפה זה נמצא בתוכנה, חברת אדובי היא החברה היחידה בשימוש גרפיקאים בעולם לכן הם מקבלים מידי יום מאות אלפים של בקשות ומידי שנה הם אוספים את כל הבקשות הללו ומפתחים פקודות כדי לגרום למשתמש בתוכנה לחוויית משתמש יותר נוחה ממה שהיה בעבר.

חידושים בעולם חווית משתמש

איזו חידושים הראו אדובי יעילות לעומת הפיתוחים הקודמים?

החידושים האחרונים דיברו בעיקר על עיבוד גרפי של תמונות לרוב בשימוש צלמים שרוצים להוציא את המקסימום מהתמונה במקום לברוח לתוכנת הלייטרום שמבצעת בצורה ממוקדת חלק מהפקודות שפוטושופ עושה, אמנם צלמים לרוב לא משתמשים בפוטושופ לעיבוד תמונה אך מעצבים גרפיים בהחלט רוצים שהכל יהיה תחת תוכנה אחת במקום לזלוג ללייטרום לביצוע פקודות שונות, החידושים מדברים על ניקוי אזורים איפה שיש שיער, והחלקת האזור, בתור משתמשים בתוכנה אחד הדברים המורכבים זה איך להעלים אזורים ולנקות איפה שיש שיער של בני אדם, נוכל לראות ששימוש בפקודה החדשה מאפשר להחליק את האזור בצורה חלקה ולשמור על אוטנטיות תוך שימוש קל ואוטומטי בפקודת החלקת קצוות באזור.

עדכון נוסף שחברת אדובי נתנה דגש רחב הוא החלקת פנים, עד היום השתמשנו במסכות צבע או בפילטרים מורכבים כדי להעלים נקודות בתוך תמונה שיצאה לא מחמיאה, בפקודות החדשות הכניסו פלאגין חדש המאפשר להחליק פנים בצורה מאוד מהירה ואוטנטית לעומת הפקודות שהיו בעבר, תוכלו לראות בשיעור וידאו חינם שהכנו עבורכם בעיצוב על החידושים איך המעצב גרפי על ידי פקודות סימון מאוד פשוטות יכול להחליק את האזור המבוקש מבלי לפגוע באזורים אחרים.

למה פוטושופ חשובה מאוד בעולם העיצוב הגרפי?

פוטושופ בשנים האחרונות נעשתה תוכנה מאוד מרכזית בשימוש מעצבים גרפיים ומעצבי חווית משתמש היות והתוכנה מאפשרת למעצב לקבל פתרונות גרפיים לעיצוב בצורה מהירה יותר, היום בעולם העיצוב הגרפי פוטושופ נחשבת למרכזית מאוד בלימודי מעצבים גרפיים ולעיצוב אפליקציות או אתרי אינטרנט, משנת 2018 נוכל לראות שהתוכנה עברה מתיחת פנים אדירה והוכנסו אין ספור פקודות ופלאגינים חדשים שנלקחו מתוכנות אחרות כדי להקל את שימוש המעצבים הגרפיים בתוכנה ולגרום לפחות קפיצות בין התוכנות רק כדי לבצע פקודה מסוימת, אם ניקח את כפתור הכנסת משולשים לתוך הפוטושופ חוסך לנו זמן אדיר ללכת לאילוסטרייטור לבצע את הפקודה ולחזור לפוטושופ לבצע את מהלך העיצוב בשימוש המשולשים.

מה תמצאו באתר מכללת סולו לימודי מעצבים גרפיים לדיגיטל?

מכללת סולו מעבירה קורסים אונליין מעל 12 שנה במקצועות ההייטק המבוקשים ביותר בשנים האחרונות, תוכלו לראות מגוון רחב של מסלולים קצרים עד ארוכים בעולם המדיה דיגיטלית ותקשורת חזותית פרופר. הביקוש למעצבים גרפיים היום נחשב לגדול מאוד וכיום לא משנה איפה ממוקם מעצב הגרפי כדי לתת שירות בבניית זהות מותג או עיצוב אפליקציה, הכל עובר דרך שירותי האינטרנט מה שיצר ביקוש ללמידת המקצוע מכל קצווי הארץ, אנו במכללת סולו שמים דגש רחב יותר על בניית תיק עבודות לקבלה לעבודה ולעידוד העבודה בתור פרילנסרים, תוכלו לגלוש במדור דרושים באתר ולהיות מקושרים ישירות לקבוצת הפייסבוק המונה כיום מעל 16.5 אלף חברות וארגונים המספקים עבודות  למעצבים גרפיים מתחילים וותיקים כאחד, אתם לא חייבים להיות סטודנטים שלנו כדי להיות חלק ממדור דרושים זה כי אנו מאמינים שעבודה מגיעה לכולם, יוזמת בית הספר לפתוח קבוצה מעל 12 שנה סיפקה אין ספור עבודות בעיצוב גרפי למעצבי גרפיקה מכל קצוות הארץ. כמה מילים על שיטת הלימודים במכללת סולו בפסקה הבאה.

איך לומדים מהבית אחד על אחד ללימודי תעודה בעיצוב גרפי או לימוד מקצוע עיצוב וחווית משתמש באתרי אינטרנט או אפליקציות?

מכללת סולו הוותיקה ביותר בלימוד אונליין מאפשרת ללמוד את המקצוע המבוקש ביותר מעל 12 שנה “עיצוב גרפי”, לימודים מעצבים גרפיים אונליין לתעודה מקצועית ותיק עבודות מתבצעים דרך תוכנת שיתוף מסכים בדיוק כמו תוכנת זום המאפשרת למורה הפרטי שלכם לעבוד ישירות על תוכנת אדובי שיש לך. תוכנת חיבור באינטרנט מאפשרת למורה לראות את המסך שלך ולהזיז לך את העכבר תוך הסבר על מפרט עולם העיצוב ושימוש בתוכנה, במהלך השיעור המורה יסביר לכם מהלכים וצעדים כיצד לעצב, לאחר ההסבר של המורה האישי שלך  תצטרך לתרגל את הנושא שהוסבר מול המדריך האישי. במידה ויש נושא שלא מובן המורה האישי לא יכול להתקדם לנושאים חדשים במהלכי העיצוב עד שכל החומר יועבר לך בצורה ברורה. במידה ויש נושא שלא ברור המורה יחזור על החומר ויתקן את השלבים שלא היו  מובנים. בסיום כל הדרכה תקבלו שיעורי-בית ותרגילים מהמורה הפרטי שלך כדי לשדרג לכם את יכולות הבנת טרנד ובניית קונספטואליות בסגנון עיצוב. תוכלו לצפות בקישור הבא ולראות שיעורים לדוגמה ממסגרת  לימודי מעצבים גרפיים מתחילים לתעודה בקישור תצפו איך סטודנטים לומדים מהבית ומהמקום האישי אחד על אחד בצורה פרטית ואישית, אנו מאמינים שלומדים בצורה פרטית ואישית עם מנטור לגרפיקה שמוביל אותך צעד אחר צעד אפשר בהחלט להגיע למקומות גבוהים ביותר, כיום מחסום המרחק הצטמצם היות והטכנולוגיה ממשיכה לדהור.

2020-11-07T19:54:48+02:00