התנהלות מול לקוחות לאחר סיום קורסים מעצבים גרפיים -  מהם התפקידים והאחריות של מעצב גרפיקה מה מעסיקים מחפשים אצל מעצב גרפי

התנהלות מול לקוחות לאחר סיום קורסים מעצבים גרפיים –  מהם התפקידים והאחריות של מעצב גרפיקה מה מעסיקים מחפשים אצל מעצב גרפי לאחר סיום הלימודים

תוכן עניינים הצג

קורס עיצוב גרפי נועד להכשיר אתכם למסגרות העבודה בתחומי העיצוב השונים, לרבות, משרדי פרסום, בתי דפוס, חברות אינטרנט, חברות מדיה ועוד. היצע העבודות הגדול בתחומי העיצוב הגרפי מאפשר לכם להתמקצע במספר מסלולי עיצוב שונים במהלך הקריירה ומעניק לכם מקצוע יצירתי, מאתגר ודינמי לכל החיים!

תכני הלימוד במסגרת קורס עיצוב גרפי

תכני הלימוד במסגרת קורס עיצוב גרפי מותאמים לכלל צרכי שוק התעסוקה ולימוד התוכנות הגרפיות מתבצע על פי הפיתוחים וגרסאות התוכנה המתקדמות ביותר. התוכנות הגרפיות הנפוצות ביותר, בהן עושים שימוש כמעט בכל תחומי העשייה בשוק העבודה, הן חלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים במסגרת קורס עיצוב גרפי. תוכנות אלו כוללות בין היתר לימודי פוטושופ, לימודי אילוסטרייטור, לימודי אינדיזיין, לימודי אלמנטור ולימודי וורדפרס XD.

במהלך הקורס רוכשים הסטודנטים את כלל השימושים והפונקציות המקצועיות אליהן ניתן להגיע באמצעות התוכנה, וכמו כן, הם רוכשים מיומנויות עבודה בסביבה הממוחשבת המרכיבה את עולמו הפרטי של המעצב הגרפי.

עקרונות ויסודות העיצוב

בנוסף להיבט הטכני של תפעול התוכנות הגרפיות, רוכשים הסטודנטים כלים מקצועיים המאפשרים להם לשפר את הצד היצירתי ואת החשיבה הקונספטואלית לצרכי עיצוב שונים. קורס עיצוב גרפי מקצועי ואיכותי שם דגש של נושאי הלימוד הבאים: יסודות העיצוב ומטרות העיצוב המודרני על כלל היבטיו, קומפוזיציה, שימוש נכון בויזואלים ותמונות, לימודי טיפוגרפיה ושימוש נכון בטקסטים כחלק מהעיצוב הכולל, מאפייני הצבע ובחירת צבעים הולמת, איור, ציור, עיצוב לוגו, עיצוב כרזות פרסומיות, עיצוב קונספטואלי, הבאה לדפוס ועוד.

מה לומדים במסלול לימודי עיצוב גרפי
עיצוב גרפי

תרגולים ועבודות בשיעורי עיצוב

במהלך קורס עיצוב גרפי הסטודנט נדרש לשעות תרגול רבות במהלכן הוא מייצר ומעצב עבודות שונות, החל מתכנון לבניית לוגו, דרך עיצוב אריזה ועטיפה לספר או לדיסק, עיצוב כרזה, עיצוב מודעת עיתון, עיצוב ניירת משרדית, עיצוב עמוד אינטרנט וכדומה . קורס עיצוב גרפי איכותי ומקצועי פועל למען בניית תיק עבודות איכותי ומקצועי המשלב את כלל תחומי ונושאי הלימוד השונים כחלק אינטגראלי ממסגרת תיק העבודות.

  • תיק העבודות הוא זה שבסופו של דבר (בשילוב תעודת ההסמכה שתקבלו בגמר הקורס) יהווה את כרטיס הכניסה שלכם לאחד ממקורות התעסוקה הרבים והמגוונים בתחום העיצוב הגרפי.

דוגמאות לנושאים הנלמדים בקורס תמחור כמה עולה עיצוב כרטיס ביקור – החלטנו לשתף אתכם בטיפים מתחום הלימודים – והיום נדבר על כרטיס ביקור רגיל או דיגיטלי

אנו נאתר לך כבר היום מעצב גרפי או מעצב גרפי שייתן לך הצעת מחיר על עיצוב גרפי או הצעת מחיר לכרטיס ביקור, וכבר תוכל להתחבר אונליין עם גרפיקאים וגרפיקאים שנמצאים בפייסבוק ומנהלים עבודות עצמאיות מול שיתוף פעולה עם עשרות אלפי חברות פרסום והייטק. המאמר הזה מתאים גם למעצבים גרפיים ועסקים המבקשים הצעות מחיר על בסיס יומי, ימצאו במאמר זה מידע מעבר לעלות הגרפיקה או כרטיסי הביקור.

עיצוב כרטיס ביקור מחירים

עיצוב כרטיס ביקור מתחיל כעת ב-350 ₪ ועשוי להגיע עד 600 ₪. הכל תלוי אם אתה רוצה שכרטיס הביקור יהיה רגיל או מורכב מתכונות ויזואליות. במאמר זה נדון בזכויות שלך עם מעצבים גרפיים, כיצד להתמודד עם בתי דפוס, אילו הוראות עבודה יביאו לך בתי דפוס וכיצד להתמודד עם גרפיקאים לגבי קבצי עבודה. מאמר זה קריטי לכל מי שלא מכיר את זכויותיו וחובותיו בעולם העיצוב הגרפי. בדרך כלל עדיף להיות זהיר, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה מעצב גרפיקה פרסומית מכל סיבה שהיא. בעמוד זה תמצאו טיפים וטכניקות עיצוב שימושיים גם עבור מעצבים גרפיים שנקלעו לאתר זה במקרה.

מהם הזכויות של הלקוחות שמעצבים גרפיים לומדים?

מה העלות של עיצוב כרטיס ביקור? הצעות מחיר לעיצוב גרפי – היכן ניתן למצוא מעצבים גרפיים או רשימת מחירים לעיצוב גרפי בקבוצת הפייסבוק הבאה תוכלו ליצור קשר עם שלל גרפיקאים שיתנו לכם עוד היום מחירון. בתקשורת עם המעצב הגרפי שפנה אליכם, מומלץ לבקש תיק לדוגמה של כרטיסי ביקור שהם הכינו בעבר, ותוכלו לשאול אותם אם זה היה כעסקת חבילה. כרטיס ביקור, לרוב לכל מעצב גרפי יש עמוד עסקי בפייסבוק ותוכלו להתרשם מהלינק ששלחו לכם לכל העבודות, לבקש המלצות על העבודות וכמובן מהי מסגרת הזמן לביצוע העבודה.

 ההזדמנות לראות עוד עבודות של אנשים אחרים

כדאי לא למהר ולסגור עם אף מעצב גרפי או מעצב מותג. אם יש לך קשר חזק למעצב גרפי, תן ​​לעצמך את ההזדמנות לראות עוד עבודות של אנשים אחרים. רוב המעצבים הגרפיים יסכימו ליצור עבורכם עסקת חבילה הכוללת מספר עבודות גרפיות כמו עיצוב לוגו או הכנה לפרסום; כאשר תבקשו עבודה נוספת, המעצבים הגרפיים יורידו את מחירון העבודות הגרפיות שאתם דורשים מהם.

אילו שאלות לשאול בעת יצירת כרטיס ביקור, וכיצד לעבוד עם בתי דפוס

סביר להניח שהגרפיקאים ישלחו לכם את הקבצים הסופיים להדפסה בתום הפרויקט; יש לך את הזכות לבקש את כל קבצי העבודה שהם יצרו בתוכנה הגרפית; בעת קביעת התשלום, עליך לקבל את כל הקבצים הכוללים תמונות בשימוש ופונטים שנוצרו; הסיבה שאתה צריך לבקש את כל הקבצים היא מכיוון שאולי תרצה לבצע שינויים בכרטיס ביקור בעתיד, כגון הוספת כתובת או שינוי תכונות אחרות, הזכות היא שלך; אתה משלם לא רק עבור עבודת העיצוב, אלא גם עבור כל הקבצים שנוצרו בפוטושופ או באילוסטרייטור; אתה לא צריך להקל ראש בבעיה. זאת בשל העובדה שלעולם אינכם יודעים מה צופן העתיד וכיצד תרצו לבצע התאמות ויזואליות שונות.

שלח קבצים לבית דפוס להדפסה ככרטיסי ביקור.

לרוב קבצי עיצוב גרפי צפויים להגיע הביתה. הדפסה ממסמך PDF קובץ זה הוא באיכות הטובה ביותר להדפסה; קבצים אחרים שתקבל יהיו באיכות נמוכה יותר, ואיכות ההדפסה שלהם לא תבטיח הדפסה ללא תקלות; לכן, מומלץ לדבר עם בית הדפוס לפני הסגירה. לכל בית דפוס יש טופס להעברת הוראות תוכנה לעיצוב גרפי. מעצבים גרפיים חייבים לעקוב אחר כל הקריטריונים שסופקו להם בהגשה בהנחיות אלו. הבינו מה חברת הדפוס מבקשת.

לימודי עיצוב גרפי יכולים להתבצע בבית באמצעות האינטרנט. מפגשים אחד על אחד עם מורה פרטי

אם אתם רוצים ללמוד איך לעצב גרפיקה פרסומית לרשתות חברתיות או כל עיצוב גרפי אחר, תוכלו ללמוד מבית אחד את מקצועות העיצוב הגרפי בהדרכה פרטית ואישית, הלימודים נעשים תוך שהמורה מתחבר מרחוק לתוכנה הגרפית שברשותכם עם זום. הלימודים יהיו אחד על אחד והשיחה תתקיים במחשב. המדריך ידגים לכם נושא מסוים באמצעות מיקרופון ואוזניות, ותצטרכו לשחזר את התהליך בתוכנת הגרפיקה שברשותכם. במסגרת הלימודים תקבלו פרויקטים ופעילויות שיעזרו לכם להיזכר במה שלמדתם באותה ההדרכה של שיעורים קודמים. כדי ללמוד את כל מה שצריך לדעת על עולם העיצוב הגרפי, הפקנו באתר זה שיעורי הסבר ורעיונות לעיצובים גרפיים בדיוק בשבילכם. השיעורים מתוארים בעברית והם פשוטים וקלים להבנה גם עבור אנשים שמעולם לא נגעו בתוכנה גרפית.

חלק מלימודי מסלול מעצבים גרפיים לומדים גם את תוכנת הפוטושופ – בהמשך נחלוק אתכם חלק מתכני הלימוד

לכולם בימינו יש סמארטפון, וכולנו תמיד מצלמים. התמונות שלנו נשלחות זה לזה בדרכים דיגיטליות שונות, וחלקן נשמרות לשנים רבות קדימה. ניתן להשאיר את התמונות כפי שהן או להשתפר תוך שימוש בתוכנות ויישומים שונים, אשר כיום יש שפע מהם שניתן להוריד במהירות ובפשטות. אבל, עם כל הכבוד לאפליקציות והאפליקציות הרבות, עם כל הדברים הנחמדים והפוטנציאל שלהן, אף אחת מהן לא מתקרבת לכוחות של פוטושופ. תוכנת פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונה החזקה ביותר בעולם, והיא משמשת את כל המעצבים הגרפיים, הצלמים ואנשי המקצוע האחרים. פוטושופ היא תוכנה שכל מי שלומד אותה עשוי להפיק ממנה תועלת רבה.

עבודה רב שכבתית בפוטושופ

פוטושופ היא יצירת אמנות בפני עצמה. שקול לעצב הרמונית תמונה ולעבוד עליה במשך תקופה ארוכה, רק כדי לקבל שגיאה אחת לשטוף את כל המאמצים שלך לפח. שקול לעבוד עם שקפים מוערמים זה על גבי זה; בכל פעם שאתה מוסיף שקף ומתחיל לעבוד, עליך להסיר רק את השקף העליון אם אתה עושה טעות. ככה משתמשים בפוטושופ. בגלל השכבות הפועלות ליצירת מניפולציה, זו משימה בטוחה ויעילה. אם טעית במהלך העבודה? אתה תמיד יכול לתקן או להסיר את ה-Top layer.

לחשוף את העבודה שלך לכל אחד…

אם אתה עובד בצורה מקצועית באמצעות פוטושופ, אתה יכול לשתף את העבודה שלך עם כל הרשתות החברתיות. שלא כמו ציור, שיש למסור אותו פיזית כדי לעבור ביקורת, תוכנת מחשב עוסקת ביכולת לשדר בכל מקום. אתה יכול להציג את העבודה שלך בפני כל אחד ולקבל משוב ולצמוח ממנו. אתה יכול לספק את העבודה שלך לאיש מקצוע שיתקן אותה ופשוט ישפר אותה, כמו גם להציג אותה באתרי מדיה חברתית כמו פייסבוק.

שיעורי פוטושופ ועיצוב גרפי מקוונים

אם ברצונך לעבור ללמוד פוטושופ ואת כל הקורס של מעצבים גרפיים, עליך לבחור קורס מקוון. לא צריך לנסוע לתל אביב ולשבת בפקק בזמן שמחפשים חניה, לא צריך לצאת מוקדם מדי מהבית במידה וגרים בהרצליה ולא צריך להחמיץ שעות עבודה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להקדיש זמן כשאתה רגוע ולהיות ליד מחשב עם חיבור לאינטרנט. זה יהיה הרבה יותר טוב אם יש לך מיקרופון ואוזניות כדי שתוכל לשמוע את המדריך בצורה נכונה. הקורס נלמד באמצעות תוכנה מותאמת המבינה כיצד לקשר מחשבים זום, וחווית הלמידה זהה כאילו המדריך ישב ליד התלמיד בשיעור פיזי אחד על אחד.

ללמוד עיצוב גרפי שכולל: אילוסטרייטור, אינדיזיין ופוטושופ

מוסד סולו הוא מכללה ותיקה שמנסה להנגיש מקצועות יצירתיים לכל אחד, בכל מקום. אם אתה רוצה ללמוד גם עיצוב גרפי שכולל: אילוסטרייטור, אינדיזיין ופוטושופ, מכללת סולו זה המקום להיות בו. זה יאפשר לך ללמוד עם המדריכים הגדולים בתעשייה. הלימודים הנם לימודי תעודה לתיק עבודות ומתבצע אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות שנבנה לכל אורך הלימודים.