מה לומדים בקורס HTML?

HTML

מה לומדים בקורס HTML

ה- HTML (או בשמה המלא: hyper text market language) הינה שפת תגיות בינלאומית שנועדה לצרכי יצירה, תכנון, בנייה ועיצוב של דפי אינטרנט שונים. שפה זו מוגדרת על פי תקן תאימות בינלאומי של רשת האינטרנט ולא ניתן לבצע הליך של בניית אתרים ללא ידיעת שפת הקוד והתגיות הנ”ל.

  • ההתפתחות המטאורית של רשת האינטרנט מעמידה לרשותכם אפשרות מצוינת להשתלב בתעשייה במגוון תחומים שונים, כאשר התחום המקצועי הנדרש ביותר הוא כמובן בוני אתרים ומעצבי אתרים, על מנת לקחת חלק פעיל בתחומים אלו תדרשו להכיר מקרוב את שפת –HTML באמצעות קורס HTML , אותו ניתן ללמוד כחלק אינטגראלי ממערך הלימודים לבניית אתרים או כיחידות לימוד נפרדות.
  • קורס HTML נועד להכשיר ולהקנות לתלמידיו את הידע הבסיסי וההכרחי לשימושים השונים של שפת התגיות. רוב הקורסים המוצעים בתחום ה-HTML הינם קורסי מבוא כחלק מתכנית לימודים לבניית אתרים. קורס HTML ממוצע אורך כ- מספר שבועות ומבוסס על סדרת מפגשים שבועית או יומית, תלוי ברמתו המקצועית של הקורס אליו נרשמתם.


לימודים HTML לבניית אתר שנושאי קידום בגוגל תופס משקל חשוב SEO

קורס HTML מקצועי מכיל בתחומו את כלל נושאי התגיות והכרות עם עולם כתיבת הקוד בשפה זו. מסגרת הלימודים הינה תיאורטית והיא משלבת תרגול מעשי רב לצורך הכרות מעמיקה עם החומר הנלמד. במהלך קורס HTML בסיסי נלמדים הנושאים הבאים: מבנה ה-HTML, הכרות עם מסמכי HTML ודרכי יצירתם, כתיבת קוד באמצעות HTML, הכרות עם תגיות השפה והשימוש בהן לצרכי עיצוב המסמך,בניית טפסים ב-HTML, שילוב תמונות ואמצעי מדיה אחרים כחלק מדף האינטרנט,יצירת מסגרות ותבניות, קידוד שפת ה-HTML לשפה העברית, תאימות לדפדפני אינטרנט שונים, תגיות META, השפעת התגיות על מנועי החיפוש ועוד.

ללמוד קידום בגוגל על ידי כתיבת קודים נכוני שמנועי חיפוש אוהבים לקרוא .

קורס HTML מתאים לכל אחד ואחת מכם הרוצים להבין את העולם ש”מאחורי הקלעים” של רשת האינטרנט. הקורס מיועד לאנשים הרוצים להשתלב בתעשיית האינטרנט הן כבוני אתרים, הן כיוצרי קוד והן כמעצבים גרפיים. קורס HTML אינו דורש מכם ידע מוקדם בתחום וכל אחד ואחת מכם, בעלי ידע בסיסי בשפה האנגלית ובהכרות עם סביבה ממוחשבת יכול להירשם את הקורסים השונים ולעשות את הצעד הראשון בדרך לבניית אתר אינטרנט.

2019-08-05T10:21:23+03:00