מה צריך בשביל להפוך להיות מעצב גרפי?

לימוד עיצוב –למי זה מתאים ?

הפיתוחים הטכנולוגיים בענף התוכנות הגרפיות הובילו לכך שכמעט כל אחד ואחת מכם יכולים להפוך למעצב גרפי מקצועי ומיומן. כיום, לימוד עיצוב אינו מחייב אתכם להיות בעלי רקע מסוים בתחומי העיצוב או האומנות, והגישה אל עולם התוכנות הגרפיות מעניקה לכל אחד מאיתנו הזדמנות ליצור ולעצב כל העולה על רוחו.

מה צריך בשביל להפוך להיות מעצב גרפי

הבסיס המרכזי של כל מעצב גרפי היא היכולת לחשוב באופן ויזואלי ויצירתי. במידה וגם אתם בעלי זיקה למקצועות העיצוב, ואם גם בכם שורה רוח היצירתיות, מומלץ לכם לשקול הצטרפות אל מסלולי לימוד עיצוב גרפי. הדרישות המינימאליות ברוב מסלולי הלימוד בתחום הינם: הכרת סביבת המחשב וידע בסיסי באנגלית.

מעצב גרפי מקצועי ומוכשר הינו אדם בעל יכולות חשיבה ויזואלית ויכולת להעביר מסרים ורעיונות באמצעות עיצוב, הנפשה, תמונה, טקסט או רעיון המשלב את הכול גם יחד. לימוד עיצוב נועד להכשיר אתכם למסגרת תקפיד המעצב הגרפי ולהקנות לכם יכולות עבודה מקצועיות.

לימודי עיצוב גרפי


במהלך לימוד עיצוב גרפי תרכשו מיומנויות עבודה בסביבת התוכנות הגרפיות המובילות, תלמדו כיצד לפתח רעיונות לאמצעי עיצוב שונים ותכירו מקרוב את עולם יסודות ועקרונות העיצוב המודרני. כמו כן, תוכלו לבחור בין מסלולי לימוד עיצוב לצרכי פרינט ובין מסלול לימוד עיצוב לצרכי אינטרנט, או לחילופין, תוכלו ללמוד מסלול מקצועי המשלב את שני התחומים גם יחד.

מסגרות הלימוד

הדרישה ההולכת וגדלה לכוח אדם מקצועי ומיומן בתחומי העיצוב הגרפי, הובילה לפתיחת מסלולי לימוד רבים בתחום זה. כיום, תוכלו לאתר מוסדות לימודים רבים ומגוונים בכל רחבי הארץ, וכמו כן, תוכלו להצטרף אל מסלולי לימוד עיצוב המתקיימים באמצעות רשת האינטרנט.

מכללת “סולו” למקצועות העיצוב הינה אחת המכללות המקצועיות והמנוסות ביותר בתחום לימודי עיצוב גרפי בשיטת האונליין. הלימודים במכללת “סולו” מתקיימים דרך רשת האינטרנט ומאפשרים לכם ליהנות ממגוון יתרונות שהשיטה מציעה, לרבות, לימודי הכשרה מקצועיים, לימודים אישיים מול מדריך פרטי המלווה אתכם לאורך כל הקורס, מערכת שעות גמישה ונוחה במיוחד וכמובן, האפשרות ללמוד מקצוע מבוקש מבלי לצאת מהבית!

2019-08-05T08:43:42+03:00