מה צריך ללמוד כדי להיות מעצב גרפי?

במאמר זה ניתן לכם את כל הפרטים הדרושים כדי לדעת מה צריך לדעת וללמוד כדי להיות מעצב גרפי או גרפיקאי בשנת 2019-2020, אין זה סוד שכיום להיות מעצב גרפי או גרפיקאי זה אחת המשרות הבטוחות ביותר בשוק העבודה, מקצועות כמו עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת תמיד ישגשגו ותמיד כוח אדם שיבחר לעסוק במקצוע זה ירגיש מחוזר . במקצוע עיצוב גרפי ובניית אתרים, לימוד עיצוב יהיו הבסיס לכל מקצוע זה בלימודי תקשורת חזותית תלמדו מה זה עיצוב גרפי, איך בונים אתר, חוקי עיצוב גרפי , תורת עיצוב כרטיס ביקור ולוגו , תגלשו באתרי עיצוב גרפי ותבינו מה עומד מאחורי כל אתרי עיצוב תמונות שאליהם תחשפו ,ספר עיצוב גרפי ילווה את הקורס ותוכלו להוריד מאתרי עיצוב תמונות אונליין כדי להתאמן בעיצובים שונים, אין צורך במכינה לעיצוב כדי להתקבל ללמוד לימודי תעודה של מעצב גרפי ואו גרפיקאי,

מה ההבדלים בין מעצב גרפי לגרפיקאי

מה ההבדלים בין מעצב גרפי לגרפיקאי?

נעשה לכם קצת סדר בבאלגן של להבין מהו מעצב גרפי ומהו גרפיקאי, סה”כ שני המקצועות הנם עיסוק בתוכנה לעיצוב הזמנות או כל תוכנה לגרפיקה, מעצב גרפי הדגש יהיה בלימודים רב תחומיים ולאו דווקא במיתוג לעסקים לעומת שגרפיקאי יתעסק בצד הטכני של עולם העיצוב אין זה אומר שגרפיקאי לא ילמד את תורת העיצוב,  צד טכני בגרפיקה הנו עבודה עם קולגות הצריכות את ראש הגרפיקאי כדי לתת פתרונות גרפיים לקהילות שונות כגון : בתי דפוס, עולם הרפואה וההדמיות הממוחשבות ועוד. קורס עיצוב אלבומים יהיה כולו חלק בלתי נפרד מעולם המעצבים גראפיים היות שעיקר עיסוקם יהיה עיצוב ויצירת מניפולציות בין תמונות שונות בתוכנת הפוטושופ , חלק מלימודי עיצוב תמונות ילמדו המעצבים כיצד ליצור אווירה במסעות פרסום , עיצוב הזמנות והעברת מסרים לקהילה דרך עיצובים גרפיים שונים.

  • החידושים – המעצבים החדשים יעסקו בעיצוב ממשקים וההתפתחויות בטכנולוגיה שלא יודעת מעצור בשנים האחרונות ובשנים קדימה מאיתנו, תוכנת גרפיקה להורדה יהיו על ידי קניית תוכנות כגון :פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין בתחום העיצוב גרפי ובמידה והמעצב ירצה להמשיך בלימודים אינטראקטיבים בלימודי תקשורת חזותית יצטרך לרכוש וללמוד גם את תוכנות עיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט כגון פלאש ודרימוויבר. תוכנת גרפיקה בעברית לא מומלצת בזמן הלימודים היות והלימודים מתבצעים על ידי הסברי פקודות באנגלית בסיסית מאוד,  גראפיקה ממוחשבת ועיצוב יכולים להיות בשעות הבוקר ימי שישי ולימודי ערב עיצוב,  במסגרת הלימודים יחשף המעצב גרפי למחירון גרפיקה ועמידה בלוחות זמנים, הורדת תוכנות מאתרי אדובי ,עבודה בתוכנה לעיצוב מגנטים, המעצבים יבנו תחילה עיצוב לוגו בחינם כדי לקבל ניסיון וכדי שיהיה להם מה להראות בעת חיפוש עבודה בגרפיקה, קורסי עיצוב החדשים כגון בניית אתרים ועיצוב גרפי יטמיעו למעצבים גרפיים הישראלים את תורת עיצוב המערב לעומת עיצוב למזרח לו חוקים משלו, במסגרת הלימודים המעצבים יעצבו לאו דווקא אלבומים דיגיטלים בתוכנה גרפיקה פוטושופ אלה ילמדו על ידי הבסיס של פוטושופ – מהו גרפיקה ועיבוד תמונות בצורה רב תחומית כדי לתת פתרונות גרפיים שיווקיים ללקוחות ומעסיקים פונטציאלים.

 


איפה כדאי ללמוד עיצוב גרפי תקשורת חזותית ודפוס

כיום שתחום הגרפיקה ידוע כתחום ממוחשב בלבד תוכלו ללמוד בכל מקום שיבטיח לכם ללמוד את יסודות העיצוב גרפי בצורה מורחבת , תוכלו ללמוד בסולו בצורת לימודים פרטיים אונליין עם מורים פרטיים אחד על אחד או בכל מכללה לעיצוב גרפי או בית ספר לגרפיקה ממוחשבת הקרוב למקום מגוריכם , אם אתם נמצאים במקומות מרוחקים כגון בצפון בדרום או באילת תוכלו ללמוד עיצוב גרפי באותם תנאים ואותו חומר לימודי בצורת לימודים אונליין אחד על אחד בשעות ובזמנים שתתאמו עם המורים שלכם לעיצוב ללימודי תעודה – מעצב גרפי ואו גרפיקאי. במסגרת הלימודים והקורסים בעיצוב תעברו סיעור מוחות גרפיקה, תבנו על ידי הבנת עולם הטיפוגרפיקה והקומפוזיציה כרטיסי ביקור מעוצבים. תלמדו כיצד לשלוט בתוכנות גרפיות. תתנו פתרונות גרפיים למעצבי אופנה בעיצוב חולצות. תלמדו את עיצוב ממשק משתמש לעולם אתרי האינטרנט . אם תגלשו באתרי עיצוב בישראל ובעולם תוכלו לראות את המהפכה שנוצרה עקב הטמעת חוקי העיצוב המודרני המערבי לעומת העיצוב הישן והמקובע שנשאר מאחור במזרח, ללמוד את חוקי העיצוב בתוכנות לעיצוב גרפי עם דגש על חוקי עיצוב במערב יבטיחו לכם הצלחה מלאה ותיק עבודות מקצועי בסוף הלימודים.

2019-08-03T15:36:42+03:00