מה צריך מעצב גרפי מחשב אפל נייח או נייד צריך להיות חזק כדי לבצע את העיבודים הגרפיים האלה?

אם אתם מתעניינים איזה מחשב כדאי לקנות כדי לעבוד בתחום של העיצוב גרפי אכן הגעתם למקום הנכון, לפני תחילת הלימודים בעיצוב גרפי יש השקעה, החל משכר לימוד ועד לקניית מחשב ראוי לעבודה בגרפיקה, האם כדאי לקנות מחשב של אפל מקינטוש? או לקנות מחשב פי סי? האם לקנות מחשב נייד או נייח, אנחנו ניתן לכם המלצות שנאספו מהידע שרכשנו במשך השנים. ידוע שבארץ מחשבים אפל מאוד יקרים, ולפעמים חושבים מה שיקר זה הכי טוב, אנחנו נעשה לכם קצת סדר בבאלגן, מחשבי אפל אכן נחשבים למחשבים חזקים מאוד בשוק העבודה, אבל ההתעסקות איתם לפעמים גורמת לרכישת אלמנטים נוספים שבמחשבי PC  יש בשפע, אחת הדוגמאות הבולטות זה שימוש בפונטים חינמיים שיש בשפע למחשבי פי סי לעומת פונטים מיוחדים שתצטרכו לקנות למחשב מקינטוש, לא כל הרכיבים שמתאימים למחשב פי סי שהם יותר זולים יתאימו למחשב אפל -מקינטוש. זאת רק אחת הדוגמאות בין עשרות דוגמאות, לא שאנחנו נגד קניית מחשבי אפל, אבל אם אתם בתחילת הלימודים ודיי חושבים על השקעה עתידית גם המחשבי פי סי החדשים שהם כמעט חצי מחיר מקינטוש יכולים להיות טובים.

מה צריך מעצב גרפי מחשב אפל נייח או נייד צריך להיות חזק כדי לבצע את העיבודים הגרפיים האלה

דוגמה לתיק עבודות בגרפיקה

העבודה במחשב אצל גרפיקאי

כל הזמן יש שינויים בעולם המחשבים, ככה גם במחשבי מקינטוש היקרים, אם לדוגמה תקנו מחשב פי סי והוא מתחיל להיות לכם איטי תמיד תוכלו להוסיף זיכרונות ועוד כוח, גם במחשב אפל תוכלו לעשות זאת אבל, הרכיבים שלו לפעמים יהיו כמעט אותו דבר אם תקנו מחשב פיסי מתקדם, בשנים האחרונות חברות כמו DELL  או חברות HP שהם מאוד מומלצות למעצבים גרפיים פיתחו מחשבי פי סי מאוד איכותיים, אין ספק שגם חברות אחרות בתחום פיתחו מחשבים חזקים למעצבים גרפיים, אבל לפחות יהיה לכם יותר נוח וזול לקנות מחשב ללימודים בעיצוב גרפי בחצי המחיר ממחשבים של אפל, הכל תלוי בתקציבים שלכם, כמובן שאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות מחשב אפל שהמחיר שלו לפעמים יכול להגיע מעל 10000 ש”ח אז תקנו, מחשבי פיסי המחיר שלהם הוא כמעט חצי ממחשב מקינטוש ועושה את אותה העבודה, במאמר זה תוכלו לראות סרטונים שיסבירו לכם קצת על העבודה של מעצבים גרפיים, וגם תוכלו לקבל הסבר מפורט מה לומדים במסגרת קורסים בעיצוב גרפי ללימודי תעודה בעיצוב. אנחנו ממליצים לכם ללכת לפי התקציב שיש ברשותכם, ואם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות מקינטוש אז תחשבו על הנושאים שדיברנו קודם, לדעתנו מחשבי פיסי בתור התחלה יכולים להיות אלטרנטיבה טובה מאוד.

מה לומדים בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת מסלולי תקשורת חזותית

במסגרת לימודי קורס עיצוב גרפי אתם תלמדו לעסוק בתוכנות הגרפיות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, התוכנות הללו הם הכלים של כל מעצב גרפי, כמובן שבמסגרת לימודי תעודה של “מעצבים גרפיים” תלמדו את כל נושאי העיצוב גרפי והחוקים שלו. תצטרכו לבצע תיק עבודות מקצועי שיהיה הכרטיס כניסה שלכם למשרדי פרסום, חברות לבניית אתרי אינטרנט ועיצוב אפליקציות. התיק עבודות שלכם יהיה יותר חשוב מהתעודה שתקבלו, תעודות יכולות להעיד איפה למדתם אך לא לפתוח לכם דלתות בשוק העיצוב הגרפי. תיק העבודות שלכם הוא יהיה הכרטיס כניסה היחידי שלכם לעולם זה, מעסיקים יבדקו בתיק העבודות שלכם את הנושאים הבאים: חשיבה מרחבית ופיתוח רעיונות, איך אתם מתרגמים את הרעיון שאתם מקבלים לפתח בתוך תוכנות הגרפיות, כיצד אתם מבטאים צבעים עם שילובים, הבעת רעיונות ותחושת דרך מודעות שיווקיות, איור וציור לעסקים, קומפוזיציה גרפית וכמובן עבודות בטיפוגרפיקה. תוכלו לבקר באתר במסלולי עיצוב גרפי מסלול לימודים מעצבים גרפיים וגרפיקאים ולראות את תכני הלימוד בצורה רחבה יותר.

2019-09-15T11:19:55+03:00