מזה עיצוב אינטראקטיבי הכל על עיצוב תקשורת חזותית

לימודים להייטק מה זה עיצוב אינטראקטיבי, הכל על עיצוב ותקשורת חזותית

אז מה זה עיצוב אינטראקטיבי ואיך הוא קשור לעיצוב גרפי? מה הוא נותן ואיך הוא יכול לסייע לעולם העסקי? מה הקשר בינו ובין תקשורת חזותית? הנה כמה דברים שכדאי לדעת. עולם העיצוב הוא עולם רחב מאוד, עולם שמבהיר את הקשר בין מראות ויזואליים אליהם אנו נחשפים ובין פעולות שונות אותם אנו מבצעים, בים צבעים, צורות ועיצובים ובין רגשות והביטוי שלהם. עולם העיצוב הוא עולם אין סופי, עולם של גוונים, סגנונות ומראות שונים. חלק חשוב בעולם העיצוב הוא יצירת קשר הבין אנשים לבין מוצרים טכנולוגיים ואת זה עושים באמצעות עיצוב אינטראקטיבי.

עיצוב אינטארקטיבי מגדיר את ההתנהגות איך זה עובד.

בשביל לגרום למישהו לרצות לרכוש משהו, צריך לגרום לו לחוש איזה שהוא רגש אליו. כן, גם כשמדובר על מוצר פיזי ולא על בן אדם, אפשר לגרום לתחושה כלשהיא, לרצון כלשהוא ולמאוויים כלשהם. עיצוב אינטארקטיבי מגדיר את ההתנהגות של מערכת או מוצר כלשהוא בהתייחסות להתנהגות המשתמשים, והכל לאורך ציר הזמן. בין אדם לבין מערכת או מוצר יש דיאלוג, יש שיח ומפגש אותם צריך לעצב, וזה בדיוק עיצוב אינטראקטיבי.

העיצוב יוצר מוצרים שונים אשר נוצרו מתוך מחשבה, מתוך הבנה שצריך לעצב גם את השימוש בהם. עיצוב אינטראקציה כולל גם ערכים כמו מוחשיות וערך רגשי.

תקשורת חזותית בכלל

תקשורת חזותית היא כל מה שאנחנו נחשפים אליו ביום יום שלנו. זה יכול להיות עטיפה של מוצר שאנחנו רואים בסופר שגורמת לנו לרצות לקנות אותו, זו יכולה להיות מודעה שמושכת לנו את העין בעיתון של הבוקר, באנר מסוים באתר האינטרנט שגורם לנו ללחוץ עליו, וכל דבר אחר מעוצב סביבנו. תקשורת חזותית היא עיצוב גרפי של מה שמסביבנו, ויש המון מסביבנו. אין רגע דל בחיים שלנו ואנחנו נחשפים כל הזמן לעוד ועוד אלמנטים ויזואליים, וכל אלו צריכים להיות מעוצבים בכדי שהם יגרמו לנו לתחושה כלשהיא.

עיצוב ותקשורת חזותית הולכים ביחד. הם מספקים את המראה האידיאלי לאלמנטים שונים שנמצאים סביבנו, ולימוד עיצוב ותקשורת חזותית יכול להיות לא רק מעניין מאוד אלא גם מכניס מאוד.

עיצוב גרפי למטרות אינטראקטיב הינו אחד ממקצועות האינטרנט המבוקשים והנדרשים ביותר בימינו. קורס עיצוב גרפי למטרות אינטראקטיב יכשיר אתכם לצרכי תעסוקה במגוון תחומי אינטרנט ועיצוב דיגיטלי. התפתחות הטכנולוגיה בראשית המאה ה-21 הובילה לכך שיותר ויותר חברות מסחריות מצטרפות אל מהפכת האינטראקטיב,וכבר כיום כמעט ולא תמצאו חברה מסחרית שאין לה אתר אינטרנט משלה, ושהיא אינה פעילה בתחומי הפרסום והשיווק ברשת האינטרנט. קורס עיצוב גרפי למטרות אינטראקטיב הינו מסלול לימודים המשלב בין תחומי העיצוב הגרפי הקלאסיים לבין לימוד תוכנות עיצוב חדשניות ומושגי בסיס ויסוד הן מעולמות העיצוב והן מעולמות הטכנולוגיה המתקדמת.

במסגרת קורס עיצוב גרפי למטרות אינטראקטיב תלמדו בין היתר:

  • לימודי פוטושופ – עיצוב, עיצוב ועריכת תמונות לצרכי אינטראקטאיב
  • לימודי אלמנטור – בניית אתרים מתוחכמים בשילוב בוורדפרס
  • וורד פרס- תוכנת הפעלה לצרכיי בנייה ,עיצוב ועימוד אתרי אינטרנט.
  • כמו כן, קורס עיצוב גרפי למטרות אינטראקטיב עוסק באופן ישיר בשפות תכנות שונות, לרבות שפת ה-HTML ושפת ה-CSS.

מבאנר פרסומי ועד למצגת תלת מימד

עיצוב אינטראקטיבי הוא למעשה השפה המודרנית של עולם העיצוב הגרפי. באמצעות קורס עיצוב גרפי למטרות אינטראקטיב תוכלו להתמקצע בעיצוב דיגיטלי למטרות אינטרנט,סלולר,משחקי מחשב, סרטי אנימציה, מצגות תלת מימד ועוד. כיום, היקף השימוש בעיצוב אינטראקטיבי הולך וגדל, הן בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים ברמת התוכנות הגרפיות והן בזכות השימושים של רשת האינטרנט בכול תחומי החיים, לרבות, אפשרויות הגלישה דרך הטלפון הנייד. קורס עיצוב גרפי למטרות אינטראקטיב מעניק לכם את האפשרות להשתלב בתחומי עשייה מתקדמים וטכנולוגיים ומאפשר לכם להביא את היצירתיות שבכם לדרגה הגבוהה ביותר, כמעט כל רעיון אותו חלמתם להציג ניתן לביצוע באמצעות התוכנות הגרפיות הקיימות כיום העולם העיצוב האינטראקטיבי.

מבאנר פרסומי ועד למצגת תלת מימד

עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי לצרכיי אינטראקטיב יכשיר אתכם לעסוק בכל אחד מתחומים הבאים: מעצבי אתרי אינטרנט, מעצבי תוכנות מחשב, מעצבי אפליקציות לסביבת המחשב וסביבת הסלולר, מעצבי משחקי משחב, מעצבי סרטים בתלת מימד ועוד. בכל הקשור לעולם העיצוב הממוחשב, העתיד כבר כאן וזה הזמן להצטרף אל תעשייה שלמה הממתינה לאנשי עיצוב אינטראקטיבי מיומנים ומקצועיים.

2019-08-20T17:19:31+03:00