מידע אודות פוטושופ עיצובים מדריכים

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שמעצבים גרפיים רבים משתמשים בה ככלי עבודה נוח ויעיל. כמובן שישנן תוכנות נוספות בהם משתמשים מעצבים גרפיים כמו למשל תוכנת אינדיזיין, תוכנת פלאש, תוכנת אילוסטרייטור וכן הלאה. בכל זאת, תוכנת פוטושופ היא כנראה תוכנה מוכרת יותר ופופולארית יותר גם בקרב גולשי האינטרנט.

פוטושופ היא תוכנה שלא כל כך קשה ללמוד כיצד להפעיל אותה וזהו ללא ספק אחד הדברים אשר תורמים לפופולאריות של התוכנה ולשימוש בתוכנה. ישנם קורסים מקצועיים במכללות ובבתי ספר אשר מיועדים למעצבים גרפיים, לצלמים וגם לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד לעצב בעזרת התוכנה וכיצד לשפץ בה תמונות.

עם זאת, מי שאינו רוצה ממגוון של סיבות שונות לקבל תעודה רשמית ולהוציא סכום כסף לא מבוטל יכול ללמוד לבד את השימושים של התוכנה גם בלי קורס מקיף של חמישה עשר מפגשים ואף יותר מכך. ניתן ללמוד כיצד להשתמש בתוכנה בעזרת פוטושופ עיצובים מדריכים אשר ניתן למצוא באין ספור אתרי אינטרנט ברשת.

דברים שניתן ללמוד באמצעות פוטושופ עיצובים מדריכים

תוכנת פוטושופ היא גם תוכנת עיצוב והיא גם תוכנה שניתן לשנות בה תמונות ולשפץ אותן. פוטושופ עיצובים מדריכים למעשה מעניקים הדרכה לגולשי האינטרנט אשר אין להם כל ידע מוקדם על התוכנה או על עיצוב בפוטושופ ומלמדת אותם את היסודות. לאט לאט הגולשים לומדים כיצד לעצב טקסטים ותמונות בתוכנה.

אלו הם חלק קטן מהדברים שניתן ללמוד לבצע בעזרת מדריכי פוטושופ:

  1. לעצב טקסטים בצורות מיוחדות, למשל: כך שהם ייראו כאילו הם תבליטי כסף

  2. להוציא דמות הקיימת מהתמונה מבלי שיהיה ניתן לגלות זאת

  3. ללמוד לעצב רקעים במגוון של סגנונות שונים

  4. להגדיל אלמנטים מסויימים בתמונה או להקטין אותם

היכן תוכלו למצוא פוטושופ עיצובים מדריכים?

אתרים רבים ברשת מאפשרים לגולשים להעלות מדריכים שהם עצמם כתבו או להוריד בחינם מדריכים שכתבו גולשים עם ידע מוקדם בתחום. אם אתם לא מצליחים להגיע לאתר כזה בו יש מדריכים לתוכנת פוטושופ, דבר לא סביר בפני עצמו, אתם יכולים לפנות לפורום העוסק בתחום אשר יפנה אתכם לאתר כזה.

פוטושופ עיצובים מדריכים

2017-09-04T21:29:02+00:00