מיזוג תמונות בפוטושופ

לאחר בחירה של שתי תמונות אותן אנו מעוניינים למזג יחדיו, יש לסמן את החלק אותו רוצים למזג בין שתי התמונות, הסימון נעשה בעזרת כלי הצורות הריבוע או העיגול המופיעים בסרגל הכלים הנמצא בצידה השמאלי של התוכנה כלי רביעי מלמטה, לאחר סימון השטח אותו מעוניינים למזג בין התמונות, לוחצים בתפריט העליון בתוכנה על Select ובתפריט שיוצג בוחרים ב Modify ואז
בריכוך ,Feather בחלון שיפתח בוחרים את רמת הריכוך Feather הרצויה ולוחצים על “אישור” בחלון כדי ליישם את ההגדרה שהוגדרה.
לאחר מכן לוחצים על מקש Delete במקלדת ויימחק החלק העליון בתמונה – החלק בתמונה העליונה יימחק ויתמזג עם החלק של התמונה מתחתיה.
* כאשר בוחרים שתי תמונות אותן רוצים למזג וגודל התמונות אינו שווה, ניתן למחוק חלק מסוים בתמונה בעזרת קודם בחירת השכבה הקשורה לתמונה בחלון השכבות Layers, ולאחר מכן לסמן בעזרת כלי הריבוע הנמצא בסרגל הכלים הנמצא בצידה השמאלי של התוכנה עמודה ימנית כלי רביעי מלמטה, ואז ללחוץ על מקש Delete במקלדת והחלק שסומן – יימחק וכך גודלן של התמונות יהיה שווה (או יותר קרוב לגודל של התמונה אליה אנו רוצים להשוות את גודל התמונה הנוספת).


 

מדריכים לימוד אתר פוטושופ מדריכים לימוד עיצובים תמונות לפייסבוק מדריכים לימוד עיצובים גרפיקה

שקיפות Fade.
כדי לשנות את רמת השקיפות / אטימות של אלמנט בקובץ העבודה, יש לוודא תחילה שהשכבה של האלמנט תהיה מסומנת בחלון השכבות Layers, ובחלקו העליון של חלון השכבות Layers בצד ימין יש אפשרות שנקראת Opacity המאפשרת שינוי של חוזק צבע האלמנט עליו עובדים.

כלי איבוד תמונה.
כדי לשנות רמת צבע ואפשרויות נוספות בתמונה עליה אנו עובדים תחילה יש לוודא ששכבת התמונה מסומנת בחלון השכבות Layers ולאחר מכן אפשר לעשות זאת בעזרת הכלי לאיבוד תמונה שנמצא בתפריט העליון בתוכנה Image ובתפריט שיוצג לבחור ב Adjustments (מכוונים).
בתפריט שיפתח יוצגו אפשרויות לעריכה של התמונה, ניתן לבחור אחת מהאפשרויות ולראות האם האפשרות שנבחרה אכן עונה על הדרישה הרצויה לאיבוד קובץ התמונה..
שקיפות.
תחילה יש לוודא ששכבת האלמנט תהיה מסומנת בחלון השכבות Layers לאחר מכן בחלון
השכבות Layers בצדו השמאלי העליון של החלון יש חלונית קטנה שבדרך כלל הגדרת ברירת המחדל שלה בתוכנת ה Photoshop היא Normal,
פתיחת חלונית זו תציג אפשרויות נוספות של שקיפות אותן ניתן ליישם לאלמנט עליו עובדים..

מדריכים לימוד תוכנות גרפיקה מדריכים לימוד קורסי עיצוב מדריכים לימוד לימודים עיצוב

אפקטים נוספים בחלון ה שכבות Layers.

תחילה, חשוב לוודא שהשכבה של האלמנט תהיה מסומנת בחלון השכבות Layers,
לאחר מכן, בתחתית החלון של שכבות Layers בצד שמאל סמל שני, יש כפתור שנקרא Fx
הכפתור מציג אפשרויות נוספות ליצירת מסגרות לתמונות / לטקסט שהוקלד.

2017-09-04T21:17:31+00:00