מכללות לעיצוב גרפי יום שישי

//מכללות לעיצוב גרפי יום שישי

מכללות לעיצוב גרפי יום שישי

מכירים את המצב הזה שאתם ממש אבל ממש רוצים להגשים את עצמכם וללמוד מקצוע שאתם אוהבים, אך נסיבות החיים לא מאפשרים לכם ללמוד עכשיו? זהו תסריט שאנו שומעים עליו אצל אימהות צעירות שצריכות לחלק את זמנן בין הילדים, הבית והעבודה, אנשים צעירים שחייבים לעבוד וכרגע אין להם את האפשרות לעצור את עבודתם או אנשים שכבר עובדים ורוצים ללמוד, אך חסר להם זמן. אז איך מייצרים זמן ללימודים? האם זה משהו שאפשרי עבור כל אותם אנשים שלא יכולים לבצע כעת את הלימודים שלהם? בכתבה הבאה אנו נדבר על מספר דרכים שיעזרו לכם לייצר זמן עבור לימודים בתחום העיצוב הגרפי.

מהו עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא מקצוע שנכלל בתוך תחומי האומנות הדיגיטלית. תחום זה נושק לתחומי השיווק ולמעשה הוא מספק את החלק העיצובי בשיווק עסקים באמצעות גרפיקות. מכיוון שמדובר בתחום אומנותי, אנשים רבים מחפשים לימודים בתחום, לפעמים לאחר שכבר למדו תחומים אחרים וכבר יצאו לשוק העבודה. כעת, אם ירצו להגשים את החלום וללמוד עיצוב גרפי, הם יצטרכו לייצר זמן עבור קורס בתחום.

מהם מסלולי הלימוד בעיצוב גרפי והאם הם מותאמים לאנשים עובדים ואימהות?

לאנשים אשר מתעניינים בלימודי עיצוב גרפי, יש מספר מסלולים שיכולים להכשיר אתכם למקצוע זה. המסלול הראשון הוא מסלול לתואר ראשון בתקשורת חזותית. זהו מסלול ארוך המתפרש על ארבע שנים והסטודנטים לומדים בין ארבעה לחמישה ימים בשבוע. זהו מסלול אינטנסיבי שפחות מותאם לאנשים עובדים. אם כן, איזה מסלול לימודים כן מותאם? ענף הלימודים בעיצוב גרפי מציע גם מסלולים של קורסים בתחום הנקראים קורס בעיצוב גרפי. רוב הקורסים ילמדו בין פעם לפעמיים בשבוע ויצריכו מכם השקעה של כשלוש עד ארבע שעות בשבוע, לא כולל עבודה על שיעורי הבית. מסלול לימודים נוסף המותאם בדיוק לנישה של אנשים עובדים ואימהות הוא קורס בעיצוב גרפי אונליין מהבית במכללת סולו. זהו קורס שניתן ללמוד בכל שעות היום. אם את אמא ואינך עובדת והזמן הפנוי שלך בבוקר, תוכלי לעשות קורס עיצוב גרפי בשעות אלו, אם אתה אבא שעובד לפחות עד שבע בערב, תוכל לעשות במכללת סולו קורס בשעות הערב ואם אתה אדם צעיר שמשקיע בעבודה וזקוק לפרנסה טובה, תוכל ללמוד קורס עיצוב גרפי במכללת סולו בימי שישי.

מהו הסוד ליצירת זמן במכללת סולו?

מכללת סולו היא מכללה המלמדת עיצוב גרפי ומקצועות המשתלבים בענף ההייטק. המכללה מלמדת בצורה ייחודית לה, היא מלמדת את הקורס אונליין מהבית. ללמוד אונליין מהבית חוסך לתלמיד זמן רק שמתבזבז על נסיעות למכללה וחזרה ממנה. במקום זאת, כל שעל התלמיד לעשות זה לחזור מהעבודה, להתיישב בשעה הקבועה ללימודים ולהשקיע שעה וחצי בשבוע. כמובן שניתן לבצע את הקורס גם בימי שישי.

האם שעה וחצי בשבוע מספיקה כדי להתמקצע בתחום ולעבוד בו?

שעה וחצי נשמעת מעט, אך במכללת סולו יודעים לנצל את השעה וחצי הזו כמו שצריך באמצעות שיטת לימוד מצוינת. המכללה מלמדת אונליין מהבית באמצעות מורים פרטיים, אחד על אחד. למעשה כל סטודנט מקבל מנטור אשר ילמד אותו את שלושת התוכנות של אדובי, מושגים חשובים בתחום וחשיבה עיצובית. לשעה וחצי זו תצטרכו להוסיף שעה וחצי עד שעתיים נוספים לשיעורי בית.

האם שיעור פרטי במכללת סולו הוא שיעור איכותי?

מכללת סולו מבקשת להביא את בוגריה לרמת מקצועיות מצוינת, כך שיוכלו לסיים את הקורס ולצאת לשוק העבודה. הלימודים במכללה איכותיים מאוד וכוללים את כל חומרי העיצוב הגרפי העדכניים ביותר. השיטה של הוראה פרטית היא השיטה הטובה ביותר ללמוד את התחום. התלמיד יכול לשאול שאלות בקצב שלו ללא תלות בתלמידים אחרים. על מנת שהלמידה תהיה אפקטיבית, המורה במכללת סולו יוודא הטמעה של החומר עד כדי יישומו. כל שיעור יתחיל בבדיקת שיעורי הבית, מענה על שאלות וקבלת משוב. לאחר מכן תתחיל הקנייה קצרה על נושא מסוים, תרגול שלו יחד עם המורה וקבלת שיעורי בית. בכל שיעור ילמד התלמיד שניים עד חמישה נושאים על פי הקצב שלו. בשיטה זו יכול המורה לוודא כי התלמיד הבין את החומר וגם יודע ליישם אותו בפועל במקצועיות.

איך מתבצע לימוד אונליין מהבית?

קדמת הטכנולוגיה והאינטרנט כיום מאפשרים לנו ליצור קשר עם אנשים מעבר למסך המחשב. באמצעות תוכנת חיבור פשוטה שהמכללה תחבר אתכם אליה, תוכלו לשמוע את המורה והוא יוכל לראות את מסך המחשב שלכם. כמו כן יקבל שליטה על העכבר שלכם, כך שיוכל להראות לכם דוגמאות. תלמיד במכללת סולו צריך שיהיה לו מחשב, אינטרנט ואוזניות עם רמקול. לתוכנות העיצוב הגרפי תדאג המכללה.

אם אלמד קורס עיצוב גרפי ביום שישי במכללת סולו, איזו תעודה אקבל?

תלמידים שלומדים במכללת סולו ומסיימים את כל חובות הלימוד הכוללים הגשת שיעורי בית ועבודות סיכום, יקבלו תעודת מעצב גרפי מטעם המכללה. התעודה מוכרת בשוק העבודה ובוגרים רבים מצאו עבודה בתחום. כדי למצוא עבודה מיד לאחר הלימודים, מכללת סולו עוזרת לבוגריה במציאת עבודה בעזרת חיבור לקבוצת הדרושים שלה בפיסבוק. מדובר על הקבוצה הגדולה ביותר לדרושים בתחום ובכל יום מתפרסמות בה עשרות משרות רלוונטיות.

התעודה מספיקה כדי להתקבל לעבודה בתחום? תעודה בתחום של עיצוב גרפי אינה מספיקה עבור שוק העבודה ולא משנה היכן למדתם את התחום. כדי לעשות דריסת רגל בתחום, עליכם לעצב תיק עבודות. מעסיקים ולקוחות רוצים לראות את החשיבה העיצובית שלכם. כך למעשה הם יכולים לבחון את ההתאמה שלכם למה שהם מחפשים. במכללת סולו מודעים לנושא ולכן לאורך כל הקורס הסטודנט עובד עם המורה גם על תיק העבודות. כל עבודת גמר בקורס שהינה איכותית וטובה, תוכל להיכנס לתיק. בסוף הקורס יהיו בתיק העבודות שלכם מגוון גרפיקות שעיצבתם ויהיה לכם קל להגיש מועמדות למשרות השונות. עם הזמן תתמקצעו יותר ויותר ותוכלו להכניס עבודות עדכניות שלכם.

האם יש כיום ביקוש למעצבים גרפיים?

זו שאלה חשובה מאוד כי אנשים שזמנם מוגבל ועושים מאמצים ללמוד קורס עיצוב גרפי ביום שישי או בערב, מעוניינים בסוף הקורס למצוא עבודה בתחום. אז לגבי תחום העיצוב הגרפי, הסירו דאגה מליבכם. התחום מבוקש ואפילו מבוקש מאוד. כל עסק שקיים כיום זקוק למעצב גרפי שיעשה עבורו את המיתוג של העסק, כל צלם כיום זקוק למעצב גרפי שיבצע עבורו עיבוד לתמונות שצילם ויכין עבורו אלבומים דיגיטליים וכל בית דפוס זקוק כיום למעצב גרפי שיבצע גרפיקות להדפסה. גם בהייטק אנו רואים את המעצבים הגרפיים עושים חייל. בהייטק מעצבים גרפיים עוסקים בעיצוב של אתרי אינטרנט, עיצוב אפליקציות ועיצוב חווית משתמש. זהו תחום ללא הפסקה והוא הולך וגדל ככל שטכנולוגיית המחשבים מתעצמת.

לסיכום, אם עיצוב גרפי הוא חלומכם וחסר לכם זמן כדי ללמוד את המקצוע, דעו לכם שאיי שם בארץ נמצאת מכללת סולו המלמדת את התחום אונליין מהבית ומאפשרת לכם ללמוד ביום שישי או בכל שעה שנוחה לכם ולרכוש מקצוע סופר איכותי, סופר מבוקש ועם כיווני התפתחות שנמצאים כל הזמן בצמיחה. כנסו לאתר שלנו וצרו עמנו קשר. מבטיחים לענות לכם על כל השאלות שמעניינות אתכם לפני הרשמה לקורס.

2021-01-05T22:45:56+02:00