מעט מידע על תוכנת photoshop Israel    

תוכנת פוטושופ היא תוכנה שזוכה לפופולאריות אדירה בכל רחבי העולם וכמובן שהיא הגיעה גם למדינה הקטנה שלנו. מי שמעוניין בכך יכול להוריד בקלות דרך רשת האינטרנט את תוכנת הפוטושופ בשפה העברית. אם את כל הגרסאות החדשות שיוצאות לתוכנה ניתן להוריד בשפה העברית בחינם דרך האינטרנט.

אין ספק שקל יותר, נוח יותר ונעים יותר לעבוד על תוכנה בשפת האם שלנו מאשר בשפה שאנחנו פחות מתמצאים בה. ישנם לא מעט מעצבים גרפיים ובעלי מקצוע שעובדים על התוכנה באנגלית אך חשוב לזכור שהשפה של התוכנה לא משפיעה על התוצאות ועל המקצועיות של העובדים בתוכנה.

אנשים ששפת האם שלהם היא רוסית, סינית, יפנית או שוודית יוכלו כמובן להוריד תוכנת פוטושופ למחשב שלהם. מי שמעוניין ללמוד כיצד להפעיל את התוכנה יכול להוריד מדריכים שימושיים בחינם בכל השפות, גם בעברית, אשר מעניקים הסברים מפורטים ומקצועיים על תוכנת הפוטושופ ועל דרך ההפעלה והשימוש בה.


מהי בכלל תוכנת photoshop Israel?

אמרנו שתוכנת הפוטושופ זוכה לפופולאריות ואנשים רבים משתמשים בה גם בישראל. אך מה הם למעשה השימושים של תוכנה זו? למעשה תוכנת photoshop Israel היא תוכנה שאנחנו יכולים לשנות בה ולשפץ בה תמונות למטרות שונות ומאוד ומגוונות. משתמשים בתוכנת הפוטושופ גם בתור תוכנת עיצוב.

קורס photoshop Israel המיועד לצלמים

לא רק מעצבים גרפיים נעזרים בתוכנת פוטושופ. צלמים רבים נעזרים בתוכנות פוטושופ ובגרסאות שונות של תוכנות photoshop Israel כחלק מעבודתם השוטפת. למעשה, הם יכולים להשתמש בתוכנה כמעין “חדר חושך” דיגיטאלי ומתוחכם. ישנם קורסים על התוכנה שמיועדים באופן ספציפי ומיוחד לצלמים מתחומים שונים.

קורס פוטושופ לצלמים

קורס פוטושופ למעצבים גרפיים

דגש על יישור תמונות ועל התאמת מסגרות לתמונה. דגש על עבודה עם אור וצל, דגש על שמירת רזולוציה גבוהה של תמונה והרשימה עוד ארוכה.

דגש על עיצוב טקסטים ועל עיצוב רקעים, דגש על שילוב טקסט ותמונה יחד, שינוי צבעים וכן הלאה.

הכרת התכנה, הכרת הממשק שלה והכרת כל הפעולות הבסיסיות (קורס בין עשר לחמש עשרה מפגשים)

הכרת התכנה, הכרת הממשק שלה והכרת כל הפעולות הבסיסיות. (קורס הנלמד בדרך כלל כחלק מהלימודים המקיפים יותר של עיצוב גרפי או גרפיקה)

2017-09-04T21:21:10+00:00