מעצבי אופנה מדריכים באילוסטרייטור

//מעצבי אופנה מדריכים באילוסטרייטור
בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד על כלים שונים שתוכנת אילוסטרייטור מספקת, כלים שמאפשרים לעצב בצורה מקצועית ואיכותית. הסרטון מיועד למעצבי אופנה שרוצים לעשות שימוש במדיה הזו, שמאפשרת להם לא רק לעבוד באופן מדויק ונכון יותר אלא גם לפרוץ אל העולם הרחב. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה וכל מה שצריך הוא לעקוב אחריו בצורה מדוייקת, לבצע את ההוראות שבו וכמובן לתרגל כמה שיותר. אם אתם רוצים להיות מעצבי אופנה טובים יותר, התוכנה הזו היא בדיוק בשבילכם – שלל כלים שיסייעו לכם בעבודה היום יומית שלכם.

מעצבי אופנה של היום – שלל אפשרויות לפרוץ אל העולם הגדול.

אם אתה או את מעצבי אופנה, אתם חייבים ללמוד לעצב בעזרת תוכנת אילוסטרייטור ואחרות. בעבר, מעצבי אופנה היו צריכים לשלוח את הבגד עצמו לכל מקום בעולם בשביל לקבל חוות דעת, עצות וטיפים, והיום בעזרת תוכנות ממוחשבות ואינטרנט אפשר לעשות הכול ובעיקר לשלוח תוך שניות כל מה שרוצים לקצה העולם. זה פותח אפשרויות רבות בעולם הרחב ומאפשר להציג את העיצובים לכל מי שמעוניין בכך, ובנוסף, עיצוב אופנה בעזרת תוכנות גרפיות מאפשר עבודה מדוייקת ופשוטה יותר, לפני שעוברים לעבודה על הבגד עצמו. מאות מעצבי אופנה ברחבי העולם גילו את תוכנת אילוסטרייטור, ועכשיו גם תורכם הגיע להכיר אותה.
אילוסטרייטור ציור סקיצה לאופנה

תוכנת אילוסטרייטור

תוכנת אילוסטרייטור היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, החברה שפיתחה גם תוכנות גרפיות נוספות כמו פוטושופ, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ונוספות. התוכנה משמשת לעיצוב לוגואים, תלת מימד והיא עושה שימוש בווקטורים בניגוד לפוטושופ שעושה שימוש בפיקסלים מה שמגביל את הגדלת התמונה מכיוון שפיקסלים שמוגדלים הופכים למטושטשים.
אם גם אתם רוצים להיות מעצבי אופנה מן השורה הראשונה, אם גם אתם רואים את העתיד שלכם בתחום, אתם חייבים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור והמדריכים הללו יכולים מאוד לסייע לכם. במדריכים ניתן לראות מהו תפקידם של כלים שונים, מה הם עושים ובמה הם יעילים, ואתם יכולים לרתום אותם להצלחה שלכם ולעיצובים המרשימים שלכם, בדרך להיות המעצבים המפורסמים הבאים בעולם.
2019-08-07T09:20:51+03:00