מעצב גרפי מקורות תעסוקה ושכר

//מעצב גרפי מקורות תעסוקה ושכר

אפיק מקצועי מעניין, מאתגר, יצירתי ומשתלם?

מחפשים אפיק מקצועי מעניין, מאתגר, יצירתי ומשתלם? רוצים ליהנות ממקצוע המשלב גם תחומי טכנולוגיה רבים וגם תחומי יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה? מה דעתכם להיות מעצבים גרפיים? קורס עיצוב גרפי יכשיר אתכם לצרכיי תעסוקה בתפקיד זה ויעניק לכם את כול הכלים המקצועיים הדרושים לתפקיד.

מיהו המעצב הגרפי

מיהו המעצב הגרפי?

מעצב גרפי הינו איש מקצוע האמון על יצירת עיצובים שונים למגוון מטרות, החל מעיצוב לוגו ועיצוב ניירת משרדית, דרך עיצוב סרטוני פרסומת ועמודי פרסום במדיה המודפסת ועד לעיצוב אתרי אינטרנט ועוד. קורס עיצוב גרפי הוא למעשה מסלול הכשרה שמטרתו האחת והיחידה היא להפוך אתכם למעצבים גרפיים מקצועיים.

מה לומד המעצב הגרפי?


על מנת להפוך למעצבים גרפיים תדרשו להירשם למסגרת קורס עיצוב גרפי. במהלך הקורס תרכשו מיומנויות עבודה בסביבה הממוחשבת של המעצב הגרפי, החולשת על מספר תוכנות עיצוב ממוחשבות, לרבות, פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש ועוד. וכן, תידרשו להפגין יצירתיות, מקוריות וחדשנות לאורך כל הדרך.

במה עוסק המעצב הגרפי?

מעצב גרפי מקצועי עוסק במגוון נרחב של תחומי יצירה עיצוביים למטרות שונות. מקורות התעסוקה העיקריים של המעצב הגרפי הם: משרדי פרסום, בתי דפוס, מערכות עיתונים, חברות אינטרנט לבנייה ועיצוב אתרים, חברות מדיה מודפסת או דיגיטלית, חברות מיתוג ועוד. ההיצע הנרחב של תחומי התעסוקה לצד האפשרות להתמקצע בכל פעם בתחום אחד של עיצוב גרפי מעניק לכם הזדמנות אידיאלית ליהנות ממקצוע מאתגר, יצירתי ודינמי במיוחד קורס עיצוב גרפי מקצועי מכשיר אתכם לעבודה בתחומים אלו מתוך התאמה קונספטואלית בין נושאי הלימוד לבין צרכי ודרישות שוק העבודה.

משכורות בעולם העיצוב הגרפי

לאחר סיום קורס עיצוב גרפי תוכלו להשתלב בתעשיות העיצוב השונות. שכר ממוצע של מעצב מתחיל עומד על 5,000 ₪ לחודש, לאחר צבירת מספר חודשי ניסיון בתחום תוכלו להגיע למשכורת מכבודת של 7,000 ₪ לחודש. מעצבים מוכשרים ויצירתיים במיוחד יכולים להשתלב כ-ארט דיירקטורים (מנהלי עיצוב) ולהגיע למשכורות חודשיות החוצות את רף ה-10,000 ₪ לחודש.

  • כמו כן, קורס עיצוב גרפי מעניק לכם אפשרות לפתח קריירה עצמאית כנותני שירות חיצוניים למגוון חברות ולקוחות פרטיים, ותוך זמן קצר תוכלו להתרחב, לפתוח סטודיו לעיצוב גרפי משלכם ולהעסיק מעצבים נוספים יחד איתכם, הכול תלוי במידת היוזמה העסקית שלכם וברצון האמיתי והכנה שלכם להצליח בחיים!
2019-07-25T22:57:30+03:00