מראה על כמה תמונות בפוטושופ

 

מכללת סולו, לימודי עיצוב גרפי און ליין, מזמינה אתכם ליהנות ממסלול לימודים מעשיר ואפקטיבי על פי לוחות הזמנים שנוחים לכם. ישנם לא מעט יתרונות לשיטת הלימודים און ליין שנעשית במתכונת של הרצאה פרטית אישית, בה למורה ישנה גישה אל המחשב של התלמיד על ידי שיתוף בין שני המחשבים. הלימודים שמציעה המכללה מועברים בצורה של אחד על אחד ולפי לוחות הזמנים שנקבעים מראש מול התלמיד. הלימודים כוללים בין השאר לימודי תוכנות מחשב מתקדמות לגרפיקה כמו פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור וכן הלאה.

כיצד ליצור מראה על תמונות?

בסרטון שלפניכם נבצע חיתוך על תמונה וניקח זאת לכדי מקשה אחת שעליה נעשה מגוון עיצובים ואפקטים. לאחר שכפול והדבקת התמונות אחת מתחת לשנייה ניצור שכבה אחת של התמונה דרך הקטנתה. את התמונה נשכפל שוב כמה פעמים על מנת ליצור מקבץ של כמה תמונות מוקטנות. כל חלק בתמונה הסופית שקיבלנו יהיה מראה לחלק העליון או לחלק שנמצא בצדו. התוצאה היא כמה תמונות שניצבות במראה האחת לשנייה, בצורה אופקית או אנכית. על תוצאה זו ניתן ליצור מגוון אפקטים מרתקים.

מתכונת לימודים אפקטיבית

חשוב לציין כי הסרטון מיועד לאנשים בעלי רקע וניסיון קודם בתוכנת פוטושופ. באתר של מכללת סולו ניתן להתרשם ממגוון רחב של מדריכים וסרטונים נוספים המיועדים ג למתחילים בלבד שאינם מגיעים מתחום העיצוב או הצילום ולא נחשפו מעולם לעבודה מול תוכנות גרפיקה ממוחשבות דוגמת פוטושופ. הלימודים ייעשו באמצעות פגישות באינטרנט של אחד על אחד עם מורה פרטי. באמצעות כך ניתן יהיה ליישם יחד עם התלמיד את ההתמקדות בעבודה יצירתית ולאפשר לו לממש את מלוא היכולות העיצוביות שלו.
המורים של מכללת סולו
המורים של מכללת סולו הם מרצים לעיצוב גרפי במוסדות לימוד נבחרים בישראל. מדובר בין השאר במעצבי אתרי אינטרנט ואומנים שמיומנים היטב בהעברת תכני לימוד מורכבים בצורה רגועה וסבלנית. הביקורת הבונה שמעניקים המורים לתלמידיהם מאפשרת לאלו האחרונים לבנות פרויקטים מוצלחים שיהוו בהמשך הדרך את  הפנים או את כרטיס הביקור לקראת קריירה מקצועית בתחום העיצוב הגרפי או בתחום של בניית אתרים באינטרנט.

 

2017-09-04T21:09:09+03:00