משרה חלקית עיצוב גרפי

//משרה חלקית עיצוב גרפי

מחפשים ברשת משרה חלקית בעיצוב גרפי ולא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו במאמר זה ניתן לכם את כל הדרכים הקלות להתחיל לעבוד בתחום זה במהירות וללא עיכוב גם אם אתם מחפשים משרות של עיצוב גרפי ללא ניסיון בתחום מאמר זה בהחלט יכול לתת לכם כלים להתחיל לתפוס ניסיון מהותי בתחום. כיום שרשת האינטרנט מספקת מידע רב בכל התחומים אתם המעצבים הגרפים והגרפיקאים הם הידיים והרגליים של כל בעל עסק, הרשתות החברתיות נותנות אפיקים חדשים לפרסום עסקים בתקציבים מאוד נמוכים, לכן בעלי עסקים וחברות מוצאות בפייסבוק כלי אדיר למשיכת קהל והגדלת ערוצי המכירות. הרעיונות לעבודות בתחום יהיו דרך קבוצה אדירה שיש ברשותנו בפייסבוק המונה מעל 16000 מעסיקים וחברות שנותנות הזדמנות לאנשים מכל רחבי הארץ לעבוד.

מיקום המעצבים גרפיים בעבודה עד כמה זה חשוב?

שהעולם נהפך להיות כפר גלובלי קטן אחד זה לא ממש משנה אם המעצבים גרפיים נמצאים בצפון או בירושלים והלקוח שלהם לדוגמה נמצא באילת, רשת האינטרנט מאפשרת לכולם להתחבר אחד לשני, יש חברות שמעדיפות שמעצבים גרפיים שיעבדו אצלם במקום העסק ויש חברות שיאפשרו לעבוד אצלם בתור שכירים אבל בבית שלכם, ראינו אין ספור הצעות עבודה שכיום כל דבר יכול להיות אם יש לכם אינטרנט בבית. לדוגמה מעצב גרפי יכול לעצב קטלוג מוצרים ללקוחות באילת זה לא ממש משנה לאף אחד איפה אתם גרים, מה שירצו זה דוגמאות של עבודות שעיצבתם בעבר. יש אין ספור חברות שמעדיפות דווקא להעסיק מעצבים וגרפיקאים ללא ניסיון כדי לבנות איתם  את קווי העיצוב של גרפיקאים. בכל עבודה שתראו יבקשו ממכם תיק מקצועי דיגיטלי של כל מה שעשיתם בלימודים בעיצוב גרפי או עיצבתם בעצמכם בעבודות קודמות ללקוחות.

לא תמיד צריך לדעת עיצוב אתרים כדי לעצב לאתרים למה?

לא נוכל להתעלם מעולם עיצוב האתרים, אם בעבר עבודות לדפוס זה הייתה האפשרות היחידה כדי לעבוד בתחום זה, כיום לכל לקוח יש אתר אינטרנט, דף עסקי בפייסבוק או ערוץ ביוטיוב. כל הפלטפורמות הללו צריכים עיצובים גרפיים כדי לשדרג או להכניס מבצעים חדשים פרסומיים לפלטפורמות הללו. לכן גם אם אתם רואים משרה בהייטק או לחברת אתרים אל תשללו את זה במידה ואין לכם ניסיון בתחום זה, ההבדלים היחידים בין עיצוב גרפי רגיל לבין עיצובים לאתרים זה משקל הקבצים, הכל נשאר אותו דבר אותם תוכנות גרפיות ואותו החשיבה הגרפית. אם בעבר ראינו אין ספור הצעות עבודה לדפוס, כיום יש באותה צורה עבודות גם לעולם האינטרנט לרשתות החברתיות. אין ספק שתצטרכו לשדרג את תיק העבודות שלכם ולנסות להכניס גם באנרים עסקיים שעיצבתם לאתרי אינטרנט או הפייסבוק.

אם אתם מחפשים בגוגל “דרוש מעצב גרפי הייטק” או “דרוש מעצב גרפי לחצי משרה” תוכלו למצוא את זה בקבוצה הבאה של מדור דרושים

בקבוצה תוכלו לראות אין ספור דוגמאות לעבודה החל מחצי משרה עיצוב גרפי או עבודות למעצבים גרפים ללא ניסיון הקישור לקבוצה מאפשר על ידי בקשה לחברות והסבר למה אתם רוצים להיות חלק מקבוצה זו, מה שתוכלו לראות שם חוץ ממעסיקים שמחפשים מעצבים גרפיים, תוכלו לראות שיתופי פעולה בין גרפיקאים ועצות לגבי עבודה בתוכנות לגרפיקה, כדאי להיות כל הזמן מעודכנים למה שקורה בעולם העיצוב גרפי, קהילה כמו שיש בקבוצה בהחלט יכולה לתרום לכם, אם אתם מרגישים שאתם לא מספיק מקצוענים בתחום תמיד תוכלו להעשיר את עצמכם בקורסים מקצועיים בעיצוב גרפי לבניית תיק עבודות או השתלמות בתוכנות לעיצוב. אז אנו מחכים לכם בקבוצה זה לא משנה אם אתם מעסיקים או מעצבים גרפיים לכולם יש מקום שם!

דרוש מעצב גרפי הייטק

2019-08-04T18:08:33+03:00