סידור עצמים בתוכנת אדובי אילוסטרייטור

//סידור עצמים בתוכנת אדובי אילוסטרייטור
תוכנת אילוסטרייטור היא אחת מהתוכנות המתקדמות שחברת אדובי מציעה, והיא תוכנת אחות לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין, פלאש ואחרות, וכל מעצב גרפי חייב לדעת לעשות בה שימוש. יש לא מעט יתרונות בתוכנה הזו, ואחד מהיתרונות הללו הוא שהיא תוכנה שעובדת על ווקטורים, מה שאומר שהיא לא עובדת על פיקסלים כמו תוכנת פוטושופ, ובפועל זה אומר שאפשר להגדיל לאחר מכן את הקבצים בהדפסה כמה שרוצים. התוכנה היא בעיקר ליצירת עבודות תלת מימד או לוגואים, והיום בעידן בו מפרסמים בכל מקום אפשרי לא מן הנמנע שירצו לפרסם את הלוגו אותו עיצבתם על שלטי חוצות או להגדיל אותו לכל מטרה אחרת שהיא. שימוש בתוכנת אילוסטרייטור כמעצבים יסייע לכם להפיק עבודות מקצועיות יותר ומדוייקות יותר, ושילוב חכם יחד עם תוכנות כמו פוטושופ יציג תוצאות מרהיבות.
לפרסם את הלוגו אותו עיצבתם על שלטי חוצות

איך הסרטון לימוד באילוסטרייטור יעזור לכם?

הסרטון שלפניכם מיועד הן למי שכבר מתמחה בתחום ורוצה להרחיב את הידע שלו, מי שכבר טעם מהתוכנה ויודע להפעיל אותה ולעשות בה שימוש לטובתו כמעצב, והן למתחילים שרק טועמים מהתוכנה ורוצים להתמקצע בה. בסרטון ניתנים הסברים פשוטים וברורים איך לסדר עצמים שונים תוך כדי עבודה על התוכנה, ואיך לעשות את זה בצורה פשוטה ובלי הסתבכויות מיותרות. בעבודה עם אילוסטרייטור עושים לעיתים שימוש בעצמים מרובים מה שיכול במהלך העבודה לגרום ללא מעט בלגן, אך בעזרת הסרטון הזה תלמדו איך לסדר את העצמים הללו כך שתוכלו לעבוד ביעילות מרבית ובעיקר במקצועיות.

אילוסטרייטור – תוכנת הבחירה של כל מעצב

עולם העיצוב הגרפי הוא עולם אין סופי, עולם שמשתכלל כל הזמן יחד עם התקדמות הטכנולוגיה. חברת אדובי שמה לעצמה למטרה להיות הטובה ביותר ולכן היא מעדכנת את התוכנות שלה השכם והערב, ומוסיפה להן פיצ’רים חדשים כל הזמן. בשביל להיות מעצבים גראפיים טובים אתם צריכים להיות עם אצבע על הדופק, וחייבים להתעדכן בשינויים התכופים מידי פעם, בכדי לייעל את העבודה שלכם ולהפוך אותה ל”טבע שני” בשבילכם.

עם הסרטון הזה כמו גם עם חומרים לימודיים אחרים, תוכלו להיות מעצבים טובים יותר ותוכלו להפיק תחת ידכם עבודות ברמה הגבוהה ביותר.

2019-08-07T09:12:01+03:00