ספרים לגרפיקה ממוחשבת להורדה חינם 2019

//ספרים לגרפיקה ממוחשבת להורדה חינם 2019
חיפשתם ברשת ספרים לגרפיקה ועיצוב להורדה אכן הגעתם למקום הנכון, בעמוד זה תוכלו לראות את כל החומר למתחילים ולמתקדמים בנושא של “גרפיקה ממוחשבת” האם חומר לימודי דרך ספרים וחוברות לימוד שמסבירים כל פקודה ופקודה יכולה לתת לכם כשרון בעיצוב? התשובה היא לא, כדי לדעת איך לעצב גרפיקה בצורה מקצועית עדיין תצטרכו מורים לגרפיקה שיסבירו לכם את הדרך הנכונה לעיצוב, תהליך בניית מיתוג גרפי הוא לא מעשה קל וצריך לדעת מחשבה תחילה בעיצוב, איזה צבעים לשלב ומה מותר ומה אסור בקהילות שונות בעולם, לדוגמה שימוש בצבעים אסורים לתחום מסוים לעומת צבעים אחרים נכונים, מהם צבעים קרים ומהם צבעים חמים, מה שהופך גרפיקאית או מעצב גרפי למבוקש בשוק זה תיק העבודות הדיגיטלי שלו, ככל שתיק העבודות שלו יהיה מקצועי ככה תוכלו לקבל יותר עבודה בעיצוב גרפי ובתחום גם אם בחרתם לעבוד בתחום הזה כפרילנסרים בתחום. מומלץ להכניס עמוד זה למועדפים נשתף כל הזמן פה סרטוני גרפיקה מדהימים שיעזרו לכם להבין מה זה “גרפיקה ממוחשבת”.
ספרים לגרפיקה ממוחשבת להורדה חינם

גרפיקה ממוחשבת לימודים

במסגרת לימודי גרפיקה ועיצוב ממוחשב תלמדו את התוכנות הכי פופולריות בשוק של חברת אדובי, חברת אדובי עושה למעצבים הגרפיים והגרפיקאים חיים קלים, התוכנות החדשות מקלות מאוד בעבודה ובקריירה של המעצב הגרפי. במידה והורדתם את התוכנות החדשות ADOBE CC אלו תוכנות שמתעדכנות כל הזמן בחידושים, עדיין אם אתם עובדים על גרסאות נמוכות יותר עדיין תוכלו להשתלב בתוכנות החדשות, התוכנות החדשות עושות חיים קלים למעצבים אך עדיין התוכנות הישנות עושות את אותה העבודה. במסגרת  לימודים מהבית אונליין עם מורים פרטיים אחד על אחד לימודי תעודה של גרפיקה ממוחשבת תלמדו את תוכנות הפוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת האינדיזיין, כל תוכנה יש לה תפקיד בעולם של המעצבים הגרפיים, במסגרת לימודי הגרפיקה ממוחשבת חוץ מלימודי תוכנות בלבד תלמדו איך לחשוב כמעצבים גרפיים, תלמדו את כל נושא הטיפוגרפיה, כיצד לעצב פונטים ולשלב אותם בתחום העסקי למיתוג וזהות מותג, כל עולם התקשורת חזותית מתבסס על לימודי גרפיקה, במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לקחת רעיון של לקוח ולהפוך אותו למותג זהות למסעות פרסום או לקידום מכירות לעסק.

כמה מילים על התוכנות שלומדים בגרפיקה ועיצוב

מה זה פוטושופ?  ADOBE PHOTOSHOP CC

פוטושופ התפקיד שלה זה לעבוד על תמונות, בדיוק ככה היא לא תוכנה שמייצרת אלה מתבססת תמיד על תמונות, אמנם תוכלו לעצב שם כמעט כל דבר אבל עדיין תמיד יהיה חסר משהו לכם תוכנת האילוסטרייטור היא המשלימה לה, תוכנת אילוסטרייטור לא יכולה לעשות את מה שפוטושופ יכולה לעשות וכך ההפך, השילוב של כל התוכנות יחדיו עושות את מלאכת המעצבים הגרפיים לקלה יותר. פוטושופ שימושית מאוד בתחום המניפולציות לתמונות, תוכלו להעביר מסרים ותחושות דרך התמונות, לתת מסתורין בתמונות ולעבוד על המוח האנושי בעת יצירת אמנות בפוטושופ, התוכנה שימושית מאוד בעולם הגרפיקה ממוחשבת ונחשבת לתוכנה העיקרית בקריירה העיצובית.

מה זה אילוסטרייטור ADOBE ILLUSTRATOR CC

תוכנת האילוסטרייטור עסוקה בצורות וקווים, הגרפיקה הווקטורית שונה מאוד מהגרפיקה שמבוססת פיקסלים, אחד ההבדלים בין התוכנות שגרפיקה שנעשית עם תוכנת הפוטושופ מבוססת פיקסלים ועדיין מוגבלת באחוזי המתיחה של הגרפיקה, לא תוכלו למתוח את הגרפיקה בפוטושופ לכל גודל שתרצו אמנם באילוסטרייטור אין פגיעה בגרפיקה, הגרפיקה הווקטורית באילוסטרייטור ידועה כגרפיקה נקייה יותר ומבוססת על צבעים שמתמלאים בצבע אחיד, הסיבה לבניית תהליכי מיתוג באילוסטרייטור היא בגלל הסיבה שיש אפשרות לעבוד על קווים וצורות, תוכלו לבנות עיטורים גרפיים ולוגואים, כרטיסי ביקור וכל תהליך המיתוג נעשה רק שם, הרי אי אפשר לעשות לוגו בצורה של תמונות, מה שהיה מקובל בעבר כבר לא מקובל היום, אם כבר קוראים לעולם הגרפיקה ממוחשבת בשמו אכן מתכוונים לתוכנת האילוסטרייטור.

מה זה אינדיזיין  ADOBE INDESIGN CC

אינדיזיין התוכנה השלישית בעולם הגרפיקה והעיצוב חשובה מאוד בקריירה של המעצבים הגרפיים, היא מאפשרת להכין חוברות וספרים, אמנם יכולות העיצוב שלה מאוד נמוכות, היא שואבת עיצובים מתוכנת האילוסטרייטור והפוטושופ, עובדת בצורה נהדרת עם מלל ומאפשרת לפתוח עמודים ולהפוך אותם לספר עם עיצובים. ידידותית מאוד עם עולם הדפוס, דומה מאוד לתוכנת הפריהנד שנעלמה מהעולם. באמצעות התוכנה תוכלו לקבוע עיצוב בעמוד אחד ולתת פקודה שעיצוב זה יהיה באין ספור עמודים שונים. מה שנראה בעולם הגרפיקה מאסטרים בעיצוב.

העבודה בגרפיקה ועיצוב לאחר הלימודים

כיום עולם זה נפתח פלאים וחסרים בשוק ידיים עובדות בהמון תחומים, לא פלא שמרבית האנשים שנכנסים לתחום זה לא רוצים לעזוב כל כך מהר, יש לכם אפשרות של עבודות מהבית בתור עבודה נוספת או עבודה עיקרית שלכם, אין ספק שכיום ב2020 העולם קצת משתנה, מקצועות שהיו בעבר רלוונטיים כבר לא רלוונטיים היום. עולם הגרפיקה תמיד יהיה רלוונטי בגלל שעולם התקשורת והמדיה תמיד מתבססות על התוכנות הגרפיות, מקצוע הגרפיקה הנו המקצוע העתיק ביותר בעולם שלעולם לא נעצר ואלה דווקא מתפתח, תראו את עולם האפליקציות, הפרסומות בפייסבוק של עוצרות לרגע, כל העיצובים שאתם רואים סביבכם והמסרים השונים נעשים על ידי מעצבים גרפיים, כמובן תוכלו לעבוד בתחום הזה מהבית או בחברות פרסום או כשכירים שעובדים מהבית במשכורת חודשית עם חברה לבניית אתרי אינטרנט לדוגמה, חברות עיצוב ובניית אתרים לוקחות מעצבים גרפיים רבים שיעצבו להם את האתר בעוד המתכנתים של אותה חברה יכניסו את העיצובים של הגרפיקאים לתוך האתר, זאת רק דוגמה אחת בין מאות דוגמאות שונות. ברשותנו קבוצה מאוד גדולה בפייסבוק מעל 17000 מעסיקים שמפרסמים עבודות בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת כל יום בתחום בקבוצה שלנו, גם אנחנו מתפלאים כל הזמן על הדרישה החמה ביותר למעצבים גרפיים ללא ניסיון בתחום, יש כאלה שירצו לעבוד במכירת ציורים לעסקים ויש כאלה שיעבדו בתור מעצבי אלבומים דיגיטליים לתחום האירועים.

איך לומדים גרפיקה אצלנו

במסגרת הלימודים אצלנו תוכלו ללמוד בצורה פרטית ואישית אחד על אחד עם מורים פרטיים המחוברים אליכם למחשב, הלימודים מתקיימים במסגרת של שיעורים פרטיים אחד על אחד, ישנם מסלולים קצרים ויש מסלולים ארוכים יותר ללימודי תעודה של מעצבים גרפיים, הלימודים ביחס אישי עם מורה המחובר אליכם אונליין למחשב ומדבר אתכם עם מיקרופון ואזניות, הלימודים בצורה אחד על אחד ידועים כמוצלחים ביותר היות וכל היחס של המורה מופנה לסטודנט לגרפיקה ועיצוב ממוחשבים, בסוף המסלול  של גרפיקה ממוחשבת ובמהלכו תכינו את תיק העבודות שלכם, תיק העבודות הוא הכרטיס הכניסה היחידי שלכם לעולם זה, לקוחות כבר לא ממש מעניין אותם תעודות, חברות לפרסום לפני שבכלל הם מזמינים אתכם לראיון עבודה הדבר היחידי שירצו לראות איך נראה תיק העבודות שלכם, הם יבדקו האם אתם מצליחים להעביר מסר באמצעות התוכנות בגרפיקה ממוחשבת בצורה מקצועית, האם אתם יודעים לקחת את המהות של העסק ולהעביר אותו בצורה הכי ברורה בלוגו שלו, יבדקו אם אתם יודעים לעצב פוסטים לפייסבוק ולמשוך את הגולשים באמצעות העיצוב שלכם, האם אתם מבינים מזה קומפוזיציה גרפית או להעביר את הזהות המותג בצורה הכי נכונה שיש.

מטלות גרפיות ועיצובים

במסגרת הלימודים תקבלו אין ספור מטלות גרפיות ועיצובים כדי להשתפשף בלימודים, המטלות יהיו בסגנון של איור וציור עסקי, תלמדו לפתח רעיון על ידי ציור ואיור של לוגו, תעצבו חוברות וספרים. תכינו מודעות גרפיות  עם העברת רעיון זהותי למיתוג של העסק, מיתוג הוא נושא מאוד חשוב בתקופת הלימודים כי חוץ מלוגו מעוצב ללקוח כולנו יודעים שלא משנה כמה הלוגו יהיה יפה עדיין פעולות השיווק של העסק נמצא במקומות חיצוניים. עיצובי מודעות ומתן דגש למיתוג גרפי בתקשורת חזותית יהיה חלק בלתי נפרד. בסוף הלימודים אכן תצאו עם תיק עבודות שנעשה עם המורה שלכם שכל תשומת הלב במסלול הלימודים יהיה על עבודות גרפיות כדי לתת לכם ניסיון רב לפני פריצת הדרך שלכם לעולם שבחוץ. כמובן שבמסגרת הלימודים שלנו יש לנו גם קורסים אישיים אחרים שהם לאו דווקא לעיצוב גרפי, קורסי השלמות ורענון לתוכנות הגרפיות, תקשורת חזותית, לימודים של תוכנה אחת או יותר, אל תהססו צרו איתנו קשר עוד היום עם יועץ הלימודים שלנו לקבלת יעוץ חינם איך להתפתח בתחום הזה.

דוגמאות של בוגרי מסלול לימודים מעצבים גרפיים במכללת סולו – סרטוני הסבר מדהימים נוספים בתחתית העמוד

חוברת לימוד מדריכים לפוטושופ אילוסטרייטור אינדיזיין הורדות  לימוד חינם סרטוני וידאו YOU TUBE

2019-08-16T12:41:23+03:00