ספר אילוסטרייטור להורדה - חוברות הוראות אילוסטרייטור - חוברת הפעלה ILLUSTRATOR

ספר אילוסטרייטור להורדה – חוברות הוראות אילוסטרייטור – חוברת הפעלה ILLUSTRATOR

תוכן עניינים הצג

ספר אילוסטרייטור להורדה כולל תצלומי מסך ILLUSTRATOR

קורס אילוסטרייטור – בספר אילוסטרייטור עשרות מדריכי עזר ותירגולים מדהימים אשר יעזרו לכם לעבור את קורס אילוסטרייטור בצורה נוחה וקלה, טיפים מקצועיים להבנת קורס אילוסטרייטור ולהוצאת תיק עבודות מקצועי לאחר לימודי גרפיקה ממוחשבת או לימודי עיצוב גרפי ממוחשבים, בספר אילוסטרייטור תמצאו עשרות מדריכים שהטיפ הכי חשוב בו הוא שילוב פקודות גרפיים יחד להטמעת תוכנת אילוסטריייטור ברמה גבוהה ומקצועית

אילוסטרייטור מברשות – באמצעות ספר אילוסטרייטור תמצאו מידע רחב על בניית מברשות באילוסטרייטור דרך יצירת אלמנטים גרפיים שונים, בניית מברשות באילוסטרייטור מקוריות יאפשרו לכם להציג את עבודתכם בצורה מקצועית ללא עיצובים חוזרים של מעצבים גרפיים אחרים, סוד ההצלחה של מעצבים גרפיים היא שמירה על מקוריות בעיצוב גרפי

ספר אילוסטרייטור להורדה

אילוסטרייטור מדריך בעברית – ישנו מדריך אילוסטרייטור בעברית הכולל תצלומי  מסך של תוכנת אילוסטרייטור בו תצפו בצורה מסודרת שלב אחר שלב בבניית אלמנטים גרפיים שונים, בניית אלמנטים גרפיים לצרכי מיתוג עסקי הם חלק בלתי נפרד מלימודי קורס אילוסטרייטור למעצבים גרפיים או למעצבי אופנה.

אילוסטרייטור מדריכים – מדריכים רבים נכתבו על תוכנת אילוסטרייטור בספר, אז כיצד בעצם תוציאו את המקסימום מהספר? השיטה המומלצת להבנה היא חלוקה של הספר לתתי נושאים ותרגול של כל נושא מספר פעמים עד להבנה מושלמת של קטע וקטע  לאחר שהתמקצעתם בקטע אחד נסו לשלבו עם קטע אחר שלמדתם בספר גרפיקה אילוסטרייטור זה.

מברשות לאילוסטרייטור – אחת הדוגמאות הנפוצות להדגמת מברשות לאילוסטרייטור הוא שימוש ביצירת מברשת והשלכתה על תיבות טקסט , המברשת תתוסף ישירות על תיבת הטקסט ותוכלו לשלוט באפקטים תוך הקלקה חוזרת על המברשת ועריכה מחודשת , תוכלו לצפות באתר בליווי ספר אילוסטרייטור.

תוכנת אילוסטרייטור להורדה 2021

אפקטים בתוכנת אילוסטרייטור – יצירת אפקטים בתוכנת אילוסטרייטור מתבצעים דרך חלון האפקט , חשוב לציין שאין חשיבות לרזולוציה בתוך הקובץ אלה אך ורק לאפקטים בתוכנת אילוסטרייטור המתבססים על פיקסלים, רגע אחד לפני הוצאת הקבצים לדפוס תצטרכו להעלות את הרזולוציה ואילוסטרייטור תרים את הרזולוציה לכל האפקטים שביצעתם.

שיעורים באילוסטרייטור – בספר אילוסטרייטור בתחתית לכל פרק תמצאו מגוון תרגילים מודרכים  ליישום הפרק הנלמד, ישום התרגילים יעזור לכם להבין את התוכנה ולשלוט בכלי התוכנה לעיצוב וליצירת גרפיקה ממוחשבת, ספר זה מתאים לכל בוגרי קורס אילוסטרייטור לחיזוק או ללומדי קורס גרפיקה ממוחשבת מסלולי לימודי עיצוב גרפי, ללומדים קורסי עיצוב גרפי ספר זה הוא חשוב לתיחזוק והשלמת פערים שלא הצלחתם להבין בקורס אילוסטרייטור לכשעצמו.

עיצוב גרפיקה – ספר אילוסטרייטור יאפשר לכם להבין יסודות עיצוב גרפיקה מהו , בעזרת ספר אילוסטרייטור זה תוכלו לעצב עיצוב גרפי ממוחשב כגון ביצועי לוגו, סמלים, עיטורים ויבוא לתוכנת פוטושופ, סמלים מסחריים, איורים למיתוג עסקי ועוד , עיצוב גרפיקה בתורת הוקטור מתבססת אך ורק בתוכנת הגרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור אולם תמונות לא תוכלו לעצב בתוכנת אילוסטרייטור אך למתג עסקים או יצירת תדמית אילוסטרייטור תאפשר לכם ביתר קלות.

תורת הצבעים – באמצעות ספר אילוסטרייטור זה תוכלו לבחור במגוון רחב של ספריות צבעים שתוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לנו, תוכנת אילוסטרייטור ידועה בשלל רחב של צבעי עבודה, באתר זה בקטגורית מאמרים תוכלו ללמוד מה כל צבע מסמל ומהי הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי כל צבע וצבע, תורת הצבעים חשובה מאוד לפני תהליך מיתוג עסקי או יצירת תדמית מחודשת לעסקים, לדוגמא לעסקים המוכרים אוכל נעצב בקבוצת צבעים מסויימת ולעסקים כגון חברות ביטוח או עוסקות בכסף נעצב עיצובים גרפיים עם קבוצות צבעים אחרות.

לימודי גרפיקה – ספר אילוסטרייטור זה הוא חלק נכבד מלימודי קורס “לימודי גרפיקה “, לימודי גרפיקה או לימודי גרפיקה ממוחשבת הם אותו מושג בעצם שמשייכים אליו את לימודי עיצוב גרפי, בעזרת ספר אילוסטרייטור זה תוכלו למצוא המון טיפים אשר יעזרו לכם להבין את תורת העיצוב הגרפי הממוחשב, נהוג לחשוב שלימודי גרפיקה ממוחשבת משוייכים אך ורק ללימודי עיצוב לוגואים פירסומיים לצרכי מיתוג, כיום בעולם המודרני לימודי עיצוב גרפי ממוחשב משויכים לתחומים רבים כגון לימודי איור -ציור דיגיטלי, לימודי שרטוט והדמיה ממוחשבים או לימוד עיצוב גרפי רב תחומי.

איך להיות גרפיקאי?

אוהבים את עולם העיצוב הגרפי? רוצים לשנות ולשווק עסקים? כל פעם שאתם רואים פרסומת בפייסבוק או באינסטגרם אתם שואלים איך עשו את זה? בכתבה הבאה נסביר לכם ביתר הרחבה כיצד אתם יכולים להיות כבר מחר מעצבים גרפיים מקצועיים הכנו במיוחד בשבילכם אין ספור שיעורים מדהימים שיסבירו לכם כיצד השפה המקצועית עובדת ולמה חשוב היום לבדוק היטב מושג לימודים לפני שמתחילים. בכתבה יש אין ספור סרטונים שנעשו על ידי מיטב המרצים שעובדים בבית הספר ונעשו בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין. כמובן שנסביר לכם את ההבדלים בין ידיעת התוכנות והשפה העיצובית וכל זה בידי שיעורים והסבירם שנעשו מתוך קורסים של מעצבים גרפיים.

הביקוש בעולם העיצוב גרפי למה הוא כל כך נפוץ?

נוכל לראות שכיום מעצבים גרפיים וגרפיקאים מבקשים מאוד בתעשיית העיצוב הרב תחומית. הסיבות למחסור זה נובעות מהשינויים שנעשו בעולם העסקים. אם בעבר רוב המעצבים היו הולכים לעבוד אך ורק בעולם ההדפסות היום העולם השתנה ונוכל לראות שמעצבים גרפיים עובדים בהייטק באין ספור משרות רבות. סגנונות עבודה אלו לא היו קיימים לפני שנים רבות ונוכל לראות שמעצבים היום מתחילים עם שכר מאוד גבוה כבר בתקופת הלימודים.

השכר של מעצב גרפי מתחיל יכול להתחיל בשבע עשרה אלף שח נטו בחברות הייטק ובמידה והא בוחר לעבוד בחברות הדפסה השכר יהיה שתיים עשרה אלף שח נטו ללא ניסיון. כיום זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בתעשייה או לא מה שחשוב שתראו תיק עבודות מקצועי כי זה הדבר היחיד שיבקשו ממכם בסיום הקורסים. זה לא משנה אם יש לכם תואר ראשון או תואר שני זה לא מה שפותח דלתות עולם התעודות כבר לא רלוונטי בעולם העסקים כי בעולם ההייטק וגם בעולם הדפסה רוצים לראות תכלס מה אתם יודעים לעשות. ככל שתראו נכונות בתיק עבודות מקצועי תוכלו בהחלט להתקבל לתעשייה זו במהירות. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות בגלל שזה הדבר היחיד שמראה באמת מה אתם יודעים וכיצד אתם יכולים לשלב גרפיקות בתעשייה.

עקרונות השפה העיצובית הנלמדים במהלך הקורס.

בתקופת הלימודים שלך בתור מעצב גרפי תלמד מהי חשיבה עיצובית וכיצד לבטא עקרונות בעיצוב גרפי כדי לעזור לעסקים לקדם את העסקים שלהם בכל פלטפורמה. תהליך מיתוג הוא לא רק פרסום ברשתות החברתיות או בפייסבוק ובאינסטגרם אלא תהליך מיתוג מתבצע גם בתוכנות וממשקים שחברות הייטק מפתחות. תיק העבודות צריך לכלול אין ספור תכנים רלוונטיים למה שקורה היום בעולם התעסוקה ולכן המעצב הגרפי חייב לפתח את היצירתיות שלך לכל אורך הלימודים על ידי תרגילים ושיעורי בית רבים שאתם מקבלים בתקופת ההכשרה המקצועית שלכם.

תיק העבודות צריך להיות מובנה בשלוש תוכנות שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין ולכל תוכנה יש תפקיד אחר בקריירה של המעצבים הגרפיים. ידיעת התוכנות בלבד זה לא מה שיאפשר לכם להשתלב בתעשייה היות ואם אתם יודעים רק תוכנות גרפיקה או אתם למדתם לבד עליכם ללמוד את כל החוקים והשפה העיצובית שנדרשת בקורס.

חשיבה עיצובית כיצד אני מפתח אותה?

חשיבה עיצובית היא תהליך שמתבטא לכל אורך הקורס וגם לאחר הלימודים. חשיבה עיצובית מתקדמת אך ורק עם תרגילים רבים ושיעורי בית שאתם מקבלים מהמורים שלכם. החשיבה היצירתית מתבטאת על ידי עבודות גרפיות שתכינו ואין ספור סימולציות שונות שתקבלו לדוגמה תקבלו תרגיל יצירת אירו גרפי לחברה ולאחר מכן תצטרכו להראות את אותו סגנון איור במספר פלטפורמות כדי להראות שאתם באמת מבינים את כל תהליך העבודה. במהלך שיעורי הבית המורים שלכם ישבו איתכם ויתנו לכם הערות בונות כדי לקדם את האינטרסים האישיים שלכם עם תיק עבודות פותח דלתות. ככל שתראו בתיק העבודות שלכם חשיבה יצירתית מול אין ספור תכנים שונים שאתם מעצבים אין ספק שתיק העבודות שלך ידבר שאתה מקצועי.

לימודים אונליין בתחום העיצוב הגרפי איך זה קורה.

נוכל לראות שתקופת הקורונה אתגרה עסקים רבים וכמובן את כל העולם המכללות ללימודי תואר ראשון או שני. אנו מלמדים בשיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה ונותנים לאנשי את האפשרות ללמוד מהבית. נוכל להגיד לכם שמחצית מהסטודנטים שלומדים בבית הספר סולו דיווחו שאם לא היה להם את האפשרות ללמוד דרך האינטרנט הם לא היו פותחים עסק אישי.

במהלך השיעור המורה מראה לך תכנים במסך שלך דרך תוכנת חיבור או עבודה עם זום ולאחר מכן אתה צריך להראות שתאה באמת מבין את כל החומרים שנלמדו. אם יש נושא בשיעור שלא ברור המורה יחזור שוב עד שתבין את כל מהלכי העיצוב בצורה מקצועית. בלימוד פרטני ואישי אין ספק שאתה מרוויח הרבה יותר היות והמורה מתרכז רק בך. בלימודי עיצוב גרפי בקבוצות למורה אין אפשרות לתת לכל סטודנט את היחס האישי. בלימוד פרטני ואישי אחד על אחד תיק העבודות שלך הוא הדבר החשוב ביותר שהמורה מתרכז בו לכל אורך הקורס.

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מה זה?

כדי לעבוד בעולם התקשורת חזותית שמתקשר לעולם האינטרנט וההייטק אתם תחילה צריכים ללמדו את השפה העיצובית בעיצוב גרפי. רק לאחר סיום כל הקורסים הללו תוכלו להמשיך ללמוד שפות חדשות בעיצוב גרפי שהם וורדפרס, אלמנטור ותוכנת XD לכל תוכנה יש סגנון אחר בעולם העיצוב הגרפי.
וורדפרס היא התוכנה שדרכה מעצבים את אתר האינטרנט ובאמצעות תוכנת האלמנטור המעצבים יוצרים את כל חווית המשתמש.
XD- היא תוכנה להכנת אפליקציות וממשקי חווית משתמש שמעצבים גרפיים צריכים להראות. כמו שאמרנו בפסקאות הקודמות אי אפשר ללמוד את התחום הזה אם אתם לא מגיעים עם השפה העיצובית. כדי להתקבל למסלול תקשורת חזותית ועיצוב להייטק אתם צריכים להראות תיק עבודות מקצועי ושליטה בתוכנות הגרפיות שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

בתקשורת חזותית אתם לומדים כיצד לפתח אתרי אינטרנט ולהבין את עולם קידום האתרים. עולם האינטרנט הוא שונה ומהותו מעולם העיצוב הגרפי אבל אין ספק שאם אתם מגיעים עם שפה עיצובית נכונה תוכלו להתקבל למקומות עבודה במהירות. תעשיית תקשורת חזותית מבוקשת מאוד כיום היות וכל עולם הדיגיטל עבר אך ורק לאינטרנט. אין ספק שאם אתם אוהבים אתם תחום זה אתם יכולים להגיע לתחומים מאוד גדולים ולרווחה כלכלית.

בעמוד זה הכנו לכם דגימות ושיעורים מכל סגנונות הלימודים של תקשורת חזותית מול עיצוב גרפי. אין ספק שתוכלו באמצעות שיעורים אלה לבדוק אם אתם מתאימים לעולם זה או לא.

הדרישה לעולם העיצוב הגרפי כיצד בית הספר עוזר לך למצוא עבודה בתחום.

ברשות בית הספר קבוצה מדהימה עם מעל 19,500 מעצבים וחברות הייטק מול משרדי פרסום אינטרנטיים שמחפשים מעצבי גרפיקה ללא ניסיון. הסיבה שהם רוצים מעצבי גרפיקה ללא ניסיון זה כי הם מגיעים עם ראש פתוח והם יותר מותאמים למה שקורה היום בתעסוקה. כבר בתקופת הלימודים אתה המעצב הגרפי המתחיל תצטרך להתחבר לקבוצה זו וליצור קשרים עסקיים.

המורה האישי שלך יעזור לך בכל מהלך קבלת העבודה ויסביר לך כיצד להתמודד עם ראיונות עבודה ולהשיג לקוחות.

בגלל הביקוש המסיבי נוכל לראות שמרבית בוגרי מסלול לימודים זה בוחרים לעבוד מהבית. אנו ממליצים לך כבר היום ליצור עם אחד מיועצי הלימוד שלנו קשר ולקב פרטים רחבים על איך גם אתם יכולים ללמוד עיצוב גרפי עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל השיעורים בעמוד זה כדי לבדוק אם אתם מתאימים לתחום התקשורת חזותית וההייטק יחדיו שיהיה לכם צפייה נעימה.