הסבר על יצירת אפקט אש בפוטושופ למתחילים + אפקטים לעיצוב מודעות באינסטגרם ב2019

//הסבר על יצירת אפקט אש בפוטושופ למתחילים + אפקטים לעיצוב מודעות באינסטגרם ב2019

טכניקות מקצועיות לעיצוב גרפי לעסקים לפייסבוק ולאינסטגרם והיום – סרטון על יצירת אפקט אש בפוטושופ ומילוי תבנית פטרן בתוך הטקסט מדהים

אוסף מדריכים בעמוד זה יאפשרו לכם המעצבים המתחילים להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים בשפה העברית  שיעורים ביוטיוב חינם המביאים איתם רוח עיצובית חדשה ותרגילים בגרפיקה בכל סגנונות העבודה בגרסאות האחרונות של תוכנת הפוטושופ. בעמוד מוצג סרטון בתוכנת פוטושופ הישנה במידה ויש כאן אנשים שלא שדרגו את הגרסאות החדשות לשנת 2019. נציג את הטרנדים החדשים בעיצוב גרפי לקראת שנת 2020 תוך שימוש בטכניקות עיצוביות מאוד גבוהות. זה לא משנה עם הרמה שלכם מתחילים או מתקדמים כל אחד יוכל לצעוד וליהנות משיעורי היוטיוב על פוטושופ וגרפיקה ממוחשבת  בחינם צפייה מהנה.

אפקטים לעיצוב מודעות באינסטגרם

אפקטים לעיצוב מודעות באינסטגרם

לימודי פוטושופ – למי זה מיועד?

היות וישנו מגוון רחב מאוד של קורסים בתחום זהישנה אוכלוסייה גדולה שהקורסים השונים מתאימים להלמשלמי שמעוניין לפתח תחביב שלויכול להירשם לקורס קצר יותר שכולל תפעול בסיסי של התוכנהופונקציות פשוטות יחסיתלעומת זאתמי שמתכנן לעסוק בקריירה כמעצב גרפייבחר בדרך כלל קורס מקיף יותרשמכשיר אותו לעסוק בתחום באופן מקצועיישנם קורסים שמתמחים בשימוש בתוכנהולעומתם לימודי פוטושופ שמשולבים בתוך מסגרת של קורס שמקיף גם נושאים אחריםיש גם את מי שיחפש קורסים ברמת בינייםהיות והשימוש בתוכנה יכול לתרום לעבודתם אך אין צורך בשליטה מלאהבין אנשי המקצוע שפונים לקורסים של לימודי פוטושופ אפשר למצוא צלמיםצייריםבוני אתרי אינטרנטגרפיקאיםועודמבין הקהל הרחבאפשר למצוא מגוון רחב של גילאיםלמשל חיילים משוחררים שרצים לבדוק האם התחביב יכול לשמש אותם גם כמקצועאמהות שרוצות ללמוד כיצד לערוך אלבומים משפחתיים אונליין או לעצב הזמנות לבת מצווה של הבתואפילו גמלאים שרוצים לנצל את הזמן הפנוי ללמוד תחום יצירתי מהנה.

אפקט אש בפוטושופ

לנסות לעבוד על התמונה ביצירת אפקט אש

אמנם בתמונה אתם לא רואים אפקט אתם יכולים להוריד את התמונה הזאת ולהשתמש בעל-פי השיעור YouTube שהראינו לכם. כיום טכניקות כאלה אפשר להעשיר את הגרפיקה לכל מטרה שהיא. במידה ואתם רוצים לעשות פרסומת בפייסבוק ובכל מקום ברגע שרואים את הצבעים כתום באש בהחלט זה מושך את העין ויכול לעשות את העבודה בעיצוב גרפי. יש כאלה שמתחילים לעבוד ב-Photoshop בתור תחביב ולאט מפתחים קריירה מקצועית בתחום. באתר מדריכים ה-Photoshop הזה תוכלו לראות אין ספור דוגמאות לעיצובים גרפים שהכנו במיוחד בשבילכם. ‏העיצובים מתאימים לכל אחד שרוצה לדעת מה עם יכולותיה שהוא תוכנה את ה-Photoshop.

לשדרג ‏את העיצוב ולקבל צורה קצת שונה מאפקט האש

השיעור שהכנו כאן מתאים לכל הרמות. גם למתחילים וגם למתקדמים שרוצים לשדרג את היכולות העיצוב שלהם. הייתה כאן עבודה בשכבות כדי ליצור מניפולציה ב-  LAYERS Photoshop. השכבות בתוכנה את ה-Photoshop הם הלב של התוכנה.

הסרטון לא מתאים לכאלה שלא יודעים להבין את השכבות בגלל שיש שימוש עצום עם שכבות שונות. לכל שכבה יש את התפקיד שלה ב-Photoshop. שימוש בפילטרים בתוכנה תוך עבודה מקצועית של חיתוכים והצללות שהתוכנה מאפשרת כדי ליצור את כל האפקטים שאתם רואים. כמובן עם הסרטון יותר מדי מהר בשבילכם תוכלו לעצור אותו בכל שלב ולרשום את הכל ולנסות את הפקודות  בשיעור, כל אחד יכול לתת ערכים שונים ממה שראיתם בסרטון כדי לשדרג ‏את העיצוב ולקבל צורה קצת שונה מאפקט האש שראיתם כאן. בהמשך תוכל לקבל טיפים מקצועיים על עולם העיצוב הגרפי ואיך אתם יכולים לקחת את פוטושופ כתוכנה גדולה וחשובה לקידום עסקים לפרסום מודעות ברשתות החברתיות. בסרטון הבא תוכלו לראות טכניקה מקצועית בשימוש בכלי הצורות יחד עם חלון השכבות של תוכנת הפוטושופ להכנת מודעות ופרסום עסקים.

לעצב גרפיקה עם תוכנת הפוטושופ לקידום עסקים ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם

 

בשיעור לדוגמה הראינו לכם כמה קל ואפשרי להכין עבודות פרסום ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק ב2019. היום שיש אינספור מודעות ופרסומות באתרים שונים הגולשים עייפים ולכן על המעצבים הגרפיים מוטלת תפקיד מאוד חשוב כדי לשווק את בעלי העסקים ולקדם את המכירות שלהם בצורה יותר מעניינת. אין ספק שידיעת עולם העיצוב הגרפי תאפשר לכם להגיע לרמות עיצוב ולמסור את המסר המכירתי בצורה הכי מקצועית. בעמוד פוטושופ זה הבאנו דוגמה לצבעים נועזים בצבע צהוב תוך שימוש בכלי הצורות של תוכנת הפוטושופ לעיצוב והכנת פליירים או באנרים מקצועיים. כלי התוכנה בגרסאות החדשות של תוכנת הפוטושופ מאפשרת למעצבים הגרפיים לעבוד בצורה יותר מהירה לעומת הגרסאות הישנות. אם יש לכם גרסה ישנה של פוטושופ כדאי מאוד לשקול לבצע שדרוג תוכנה כי זה יאפשר לכם לעבוד במהירות לכל פעולה שתבצעו.

פרסום מודעה ובאנרים ברשת החברתית פייסבוק או באינסטגרם כדי לראות עוד תמונות

פרסום מודעה ובאנרים ברשת החברתית פייסבוק או באינסטגרם כדי לקדם עסקים – שימוש ב2 צבעים בלבד כדי לשמור על תהליך המיתוג ולא להתפזר בהעברת המסרים השיווקיים

טיפים בעיצוב גרפי על תורת הצבעים – למה לפעמים מודעות לא עובדות?

אם אתם שואלים את עצמכם למה לפעמים מודעה כזאת או אחרת לא עובדת ועושה את העבודה השיווקית הסיבה היא חוסר התאמה של הצבעים לקהל היעד שאליו אתם מעצבים, אבל לא רק. מעצבים גרפיים וגרפיקאים לפני שמתחילים לעבוד בעיצוב ומכינים פרסומת או מודעה שיווקית הם חושבים מי קהל היעד שאליו הם צריכים לעצב. האם זה קהל בוגר שצריך רשמיות או קהל ילדותי וצעיר שצריך נועזות. לכל קהל יעד יש את הצבעים שאליו הם מתאימים ולכן שינוי קל במודעות יכול לעשות פעולות טובות ויעמיקו נפלאות את המסר שאותו אתם רוצים להעביר. היום גולשים יש להם מספר שניות להציץ בפרסומת לפני שהם גוללים העלאה כדי להמשיך לקבל מידע אם זה ברשת החברתית פייסבוק או באינסטגרם כדי לראות עוד תמונות. ככל שתהיו יותר נועזים ותחליפו את סגנון העיצוב הרגיל תוכלו לעזור לבעלי העסקים לקדם את המכירות שלהם או להעביר תנועה לאתר לשיפור תדמית ובניית המותג בצורה חזקה ברשת. צבע לא מתאים או תמונה לא ברורה תגרום לגולשים לראות את המודעה שלכם בצורה מזלזלת ולא מקצועית.

לימודים אונליין – ללמוד להכין כרזות מודעות לפייסבוק או לאינסטגרם וכל זה מהבית איך זה קורה?

רוצים ללמוד את עולם העיצוב הגרפי ואין לכם זמן? גרים רחוק ממקום לימודים ולא יודעים איך לקבל את השכלה הראויה? אתם במקום הנכון! בית הספר מספק שירותי הדרכה אונליין ללימודי תעודה ותיק עבודות. תקבלו תוכנת חיבור חינם מבית הספר שתאפשר למורה לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב. המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהסביר לכם איך לעצב בצורה מקצועית בתוכנת הפוטושופ או כל תוכנה גרפית אחרת. השיחה מתבצעת דרך הטלפון או דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת. במהלך השיעור המורה יסביר לכם נושאים מסוימים בתוכנת הפוטושופ כדי שתבינו את מהלכי השיעור בצורה נכונה. לאחר הסבר של המורה אתם תצטרכו להראות את החומר שלמדתם  תוך תרגול בעיצוב הגרפי בזמן השיעור אונליין.

ההדרכה האישית – בסיום כל שיעור תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי לתרגל את מה שלמדתם ולשלוט בחומרים כדי להיות מוכנים לשיעורים הבאים. במהלך השבוע תקבלו תמיכה במידה ויש לכם נושאים לא ברורים כדי לגרום לכם להרגיש יותר בטוחים עם תוכנת הפוטושופ הגדולה ביותר בעולם העיצוב הגרפי. הסוד בתחום הזה הוא תרגול ככל שתתרגלו הרבה תוכלו להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות. תוכלו לשוחח איתנו עוד היום ולקבל פרטים כיצד גם אתם יכולים ללמוד מהבית עם מורה פרטי אחד על אחד. לימודים בהדרכה אישית ופרטית במתכונת של שיעורים פרטיים יאפשרו לכם לקבל את החומר ברמה מאוד גבוהה וזה לא משנה היכן אתם גרים הלימודים דרך האינטרנט יאפשרו לכם נוחות וחופש פעולה מלא. צפייה מהנה בסרטונים שהכנו עבורכם ומחכים לשמוע ממך 🙂

טכניקות בעיצוב גרפי כדי לשמור על מיתוג

בשיעור המצורף תוכלו לראות טכניקות בעיצוב גרפי כדי לשמור על מיתוג ברמה גבוהה. השתמשנו בשני צבעים בלבד כדי לא להעביר עומס על הגרפיקה. ככל שהעיצוב הגרפי יהיה מינימליסטי כך המסר יעבור בצורה מהירה לגולש. טכניקות בעיצוב גרפי מדברות על תורת הצבעים ושימוש בקומפוזיציה נכונה ביצירת גרפיקה למיתוג. אין ספק שככל שלומדים ברמה גבוהה מה הוא קונספט וקומפוזיציה גרפית תוכלו להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות כדי לשדרג ולהכין את הפרסומות הבאות בעצמכם. מאוד חשוב ברגע הרשמה למסלול לימודי קורס פוטושופ לעדכן את יועצי הלימודים מה הם הצרכים האישיים שלכם. ככל שהמורה ידע בצורה יותר מעמיקה מה אתם צריכים יהיה לכם יותר קל לקבל את החומר בצורה מלאה. פוטושופ משרתת קהלי יעד רבים ובסופו של דבר כולם לומדים את כל הכלים רק ההתמחות היא שונה. תוכלו לשוחח עם יועץ הלימודים אונליין ולקבל פרטים מקצועיים ורחבים איזה תחום אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי כדי להיות מקצוענים בתחום בעצמכם צפייה מהנה.

2019-10-09T00:17:26+03:00