עבודה מהבית – איכות חיים ונוחות.

//עבודה מהבית – איכות חיים ונוחות.

יום העבודה של רוב האנשים נראה אותו הדבר. מגיעים בבוקר לעבודה לאחר נסיעה ועמידה בפקקים או נסיעה מתישה בתחבורה הציבורית, עבודה במשרד עם בוס על הראש או לקוחות שבאים והולכים,לחץ מתמיד ואין סוף פעולות, עובדים נוספים שנעים או לא לעבוד עימם, והיום נגמר בדרך כלל לאחר 9-10 שעות ולמחרת אותו הדבר. אך היום יש כבר לא מעט אנשים שגילו את האופציה של עבודה מהבית, גילו את האופציה של נוחות ואיכות חיים והעבודה בשבילם כבר לא כל כך נוראה ורבים אפילו נהנים ממנה. בעידן המודרני בו הכול מתנהל דרך האינטרנט, אין שום סיבה לעשות עבודה משרדית לא מהבית. אין שום סיבה לא לנצל את הטכנולוגיה ולעשות בה שימוש מושכל.

עבודה מהבית – איכות חיים ונוחות.

להיות יותר עם המשפחה

עבודה מהבית כמו לדוגמה גרפיקה ועיצוב טומנת בחובה לא מעט יתרונות ואחד מהם הוא זה שאפשר להיות יותר עם המשפחה. מי לא רוצה להיות עם המשפחה? כולם רוצים. אבל בעידן תובעני כזה זה לא פשוט… יש היום יותר מידי גברים שלא רואים את הילדים שלהם אלא רק בסוף השבוע, ויש גם לא מעט נשים כאלו. מי שחי ככה מכיר את זה ויודע עד כמה זה לא צריך להיות ככה. עבודה מהבית פותרת את הבעיה הזו. היא אומנם משנה את שעות העבודה ולעיתים מה לעשות, צריך לעבוד גם בערב או בלילה. אך יש הרבה יותר זמן איכות עם המשפחה והילדים. אפשר לשלב עבודה עם חיים פרטים ואין שום סיבה לוותר על אחד משני אלו!

נוחות מרבית

עבודה מהבית נוחה יותר מעבודה ממשרד. לא חייבים לעבוד בשעות קבועות וניתן להחליט איך ומתי עובדים, לא צריך לוותר על התור לרופא או על ההצגה של הילד. עבודה מהבית היא עבודה נוחה שדורשת אומנם משמעת עצמית לא קטנה אך היא משתלמת.

לחסוך את הוצאות המשרד

לעצמאיים שיש להם משרד שהם עובדים ממנו, יש לא מעט הוצאות. שכירות, חשמל, מים, ארנונה ומה לא… כשעובדים מהבית כל אלו לא קיימים. אומנם יש מן הסתם הוצאה גבוה יותר על חשמל, מים וכדומה אך זה רחוק מאוד ממה שמוציאים במשרד. זה מוריד את כמות הדאגות וזה מאפשר עבודה רגועה ורציפה יותר. עבודה מהבית היא עבודה שרבים התמכרו לה בעיקר אם הם עצמאיים וגם אם הם שכירים שיש להם את האופציה הזו.

אז מה צריך בשביל לעבוד מהבית?

כמעט כלום. כל מה שצריך הוא פינה שקטה לעבוד בה, צריך מחשב עם חיבור לאינטרנט, צריך טלפון או מכשיר נייד מה שלכולם יש, פקס שעלותו היום נמוכה מאוד וזהו. אפשר להתחיל לעבוד.

אז אם גם אתם רוצים איכות חיים טובה יותר ורוצים לעבוד מהבית, זה בדיוק הזמן לעשות את זה.

2019-08-04T21:44:38+03:00