עברתם קורסים בגרפיקה ממוחשבת והחלטתם להתחיל לעבוד בשוק הפרילנס בעיצוב גרפי – משרדי פרסום מה עכשיו?

סיימתם לימודי עיצוב גרפי , או שעברתם קורסים בגרפיקה ממוחשבת והחלטתם להתחיל לעבוד בשוק הפרילנס בעיצוב גרפי-משרדי פרסום מה עכשיו?

איך נתמודד עם לקוחות בעיצוב גרפי?  איך מתמודדים עם תמחור של עבודות בתקציב נמוך? האם כדאי לקחת כל עבודה בגרפיקה? כשכירים תצטרכו לקרוא את המאמר הזה שייתן לכם כלים להצליח ולהתמודד לעתים עם תקציבים נמוכים.בתור עצה למתחילים לאחר לימודי גרפיקה ועיצוב או לעובדים עצמאיים בשוק הפרילנס תצטרכו להתמודד לעתים עם תקציבים נמוכים בעבודות בעיצוב גרפי שתקבלו , רוב הפעמים לאחר לימודי עיצוב גרפי תגידו לעצמכם שאולי כדאי לדחות את העבודה, אך לא כך הדבר , לפעמים בפרוייקטים מסוימים יש יתרונות נוספים שאתם צריכים לשקול רגע אחד לפני שאתם אומרים לא לעבודה בעיצוב גרפי , תנסו לחשוב איך אתם עומדים לשירות הלקוח ומבצעים את העבודה בתקציב של הלקוח שאולי היום חברתו קטנה, אך בעתיד החברה שלו יכולה להיות גדולה ורוב העבודות הגרפיות העתידיות יגיעו אליכם כתוצאה מהקשר העסקי שירקם בניכם.


*להלן כמה עצות שאולי כן תרצו לעשות זאת אבל החלטתכם תהייה על פי שיקולים נוספים ראו זאת כהמלצה בלבד.

-להחליט לעצב עבודות בגרפיקה

-העבודה שתבצעו ללקוח בגרפיקה יכולה להיות תוספת נחמדה

-אחד השיקולים הנוספים שתוכלו לשקול

-לדוגמא אם מדובר בעיצוב לאתר אינטרנט

-חופש העיצוב בפרוייקטים עיצוביים עם תקציב נמוך

בדרך כלל תגבילו את הלקוח בחופש יצירתיות בעבודה עיצובית זו , מכיוון שהלקוח לא ירגיש נעים בבקשת דרישות מיוחדות כי הוא משלם פחות מהמצופה, מה שישאיר לכם טווח חופשי ביצירתיות שתקבלו לטובת תיק עבודות בעיצוב גרפי מורכב מלא ומרהיב. תיק עבודות מרהיב ויפה להזכירכם יוכל להרשים לקוחות בעתיד ומעסיקים פונטציאלים עתידיים . כל נתון וטיפ שהזכרתי במאמר זה הוא בגדר של המלצה בלבד , המלצה נוספת היא שתצטרכו להסכים עם הלקוח על כל הדברים הללו ויש לחתום חוזה עם הלקוח על העבודה בגרפיקה שתבצעו על פי כל הסעיפים שהזכרתי. , הגבילו אותו בכמות הדפים שתעצבו בעבורו.

עברתם קורסים בגרפיקה ממוחשבת והחלטתם להתחיל לעבוד בשוק הפרילנס בעיצוב גרפי - משרדי פרסום מה עכשיו

אם מדובר בעיצוב לוגו הגבילו אותו במתן של עד 3 דוגמאות ללוגו.

להגביל את הלקוח בשלושה עיצובים שונים כגון עיצוב לוגו , עיצוב דף הבית, כרזה ועוד עבודות אחרות , במידה וירצה עיצובים נוספים יצטרך לשלם על כך כמובן שאת כל הדברים שהזכרתי יש לכתוב בחוזה שיחתם בינך לבין הלקוח העתידי בעת קבלת העבודה גרפית בעיצוב היא להגביל את היקף העבודה ללקוח, כמות הסקיצות , הסבירו ללקוח שלכם מה אתם כן יכולים לעשות בעבור תקציב נמוך בגרפיקה שהוא מכתיב לכם הכינו חוזה והחתימו אותו. לתיק העבודות בעיצוב הגרפי שלכם, מיתוג זה אחד העקרונות החשובים ששמים עליהם דגש בהסתכלות בתיק עבודות בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, אתם יכולים לחפש בלוח הזמנים שלכם זמן לשווק ולמצוא לקוחות חדשים כדי לכנס לתעשיית העיצוב הגרפי, אותו דבר תוכלו אם תיקחו את הפרוייקט העיצובי החדש ותגרמו ללובי חדש של לקוחות בעתיד. בשביל פחות כסף ממה שאתם חושבים שמגיע לכם זו החלטה אישית שלכם מיוחד שאתם מתחילים וממש טריים לאחר לימודי גרפיקה, במקרים ספציפיים תצטרכו לשקול לעבוד במסגרת תקציבים מצומצמת של הלקוח שיכול בעתיד להביא עבודות נוספות בעיצוב גרפי. הלקוח הראשון שצריך את עזרתכם היום למיתוג העסק שלו יחזיר לכם עבודות רבות לטווח הרחוק חשבו על כך!