עיוות תמונות בפוטושופ דרך התוכנה נלמד איך לעוות תמונות בכל מיני דרכים שונות,

 עיוות תמונות בפוטושופ הוא אינו נושא מסובך לכל אדם שיש לו קליטה מהירה יוכל לרכוש את הידע בנושא בקלי קלות ולהתחיל לרכוש ניסיון בשימוש על התוכנה. את הנושא ניתן ללמוד או בקורסים או במדריכים דרך האינטרנט שמשמשים עזר לכל פתרון בעיה עבור אדם שמתקשה בנושא. עיוות התמונות הוא גם דרך לעבד ולשפר את התמונה עצמה שאנחנו בוחרים לעלות לתוכנה. בפוטושופ יש מגוון אפשרויות לעוות את התמונה כמו: face affects  אפקטים של הפנים שנוכל לקחת תמונה ולעוות את הפנים ולהגדיר אותם מחדש. ישנו face off שזה אפשרות של השתלת תמונה בתוך פרצוף אחר. ישנו גם אפשרות לעוות תמונות בצורת הומור שונה דרך התוכנה.  את עיוות התמונות אנחנו עושים גם כאשר אנחנו רוצים לעצב אלבום תמונות אז זוהי גם דרך לקשט את האלבום ולעצב אותו בתוכנה ולהוסיף לו מראה יפה ואיכותי שישמר לעד באלבום התמונות המעוצב.
עיוות תמונות בפוטושופ  דרך התוכנה נלמד איך לעוות תמונות
איך מעוותים תמונות בתוכנה
כדי להתחיל לעוות תמונות דרך התוכנה נפתח קובץ חדש ואז נבחר איזה תמונה שנרצה, השלב הבא להיכנס ל filter liquefy  המסנן ואז נפתח חלון ונמשוך את התמונה. החלק התחתי נותן לנו להרחיב, להקטין, למתוח את התמונה וישנו כלי המברשות בתפריט האפשרויות אנחנו נעשה קליק ונסמן בתמונה שמים את העיגול על החלק שאנחנו מעוניינים לעשות את העיוות ולוחצים לחיצה ברציפות על החלק שאנחנו רוצים לעוות. אנחנו יכולים גם להוסיף לעיוות הבלטות והצללות בתמונה כדי לשנות את המראה של התמונה עצמה ולשפר את האיכות שלה
היכן נלמד לעוות תמונות דרך הפוטושופ?
אנחנו נלמד לעוות תמונות על ידי מדריכים שקיימים ברשתות והם עוזרים לנו לקבל ידע בנוגע לעיוות התמונה ישנם מלא מאגרים שנוכל להוציא חומר על הנושא ומהם נעשה שימוש בפוטושופ. את המדריכים רושמים אנשים שמבינים בכל הנוגע לתוכנת הפוטושופ ומעבירים לנו את צורת הלימוד באופן בסיסי ועיקרי. המדריכים עוזרים לנו לחסוך מכל הבחינות במיוחד מבחינות כלכליות. הנושא מפורט בהרחבה מלאה ובכל השלבים שנוכל לעוות תמונות בתוכנה. דרך המדריכים נוכל ללמוד בקלות ובמהירות ונוכל להשתלב גם בעבודה בפוטושופ היתרון שאנחנו עובדים באופן פרטי ולא בקורס עם מלא תלמידים ויש לנו יותר סבלנות וריכוז.

 

 

2019-08-04T19:56:55+03:00