עיצוב אופנה במחשב

//עיצוב אופנה במחשב
עולם האופנה מזמן כבר הפך לחלק בלתי ניפרד מאתנו .נשים , גברים וילדים אוהבים להתלבש בצו האופנה כבר מזה שנים מאידך בשנים האחרונות עולם זה התפתח מאוד וחברות רבות ומעצבים רבים הפכו למלבישי סלבס מקומיים וסלבס חיצוניים ואנו חשופים ומושפעים מכך לא מעט ובצדק – כי מי לא נהנה ללבוש בגד יפה ולהיראות במיטבו?!
עיצוב אופנה במחשב

אם אתם מאלו שאוהבים להתלבש ולהתקשט בצו האופנה תשאירו את המאמר הבא לאלו שרוצים דווקא ללמוד לעצב לכם ליין חדש של בגדי מעצבים ולהשתלב בבתי אופנה מוכרים וידועים.

ללמוד עיצוב אופנהבחרתם להיות מעצבים לא בגלל שבא לכם אלא בגלל שאתם לבטח שייכים לתחום העיצוב .עיצוב אופנה הוא מקצוע נחשק מעניין וגם מקצוע יפה בשונה ממקצועות אחרים. חלק מהסטודנטים שבוחרים ללמוד עיצוב אופנה בוחרים ללמוד במסלול לתואר בלימודי עיצוב אופנה וחלקם בוחרים בקורס עיצוב אופנה על מנת לגשת אל המקצוע בצעדים מחושבים יותר.
ישנם מסלולים קצרים יותר ללימודי עיצוב אופנה, עבורם אין צורך לפנות אל מכינה לעיצוב. לימודי עיצוב אופנה אלו אורכים מספר חודשים בלבד. מסלולים אלו מתאימים למי שרוצה לחוות קצת על עיצוב אופנה, להתנסות בתפירה, תדמיתנות, ונושאים נוספים הקשורים לטקסטיל.

תוכנות לעיצוב אופנה

בלימודי עיצוב אופנה היום לומדים בין התאוריה של רזי המקצוע גם תוכנות לעיצוב החוסכות הרבה עבודה למעצב ובתוך כך גם מחברת אותו לעולם המשוכלל גם בתחום עיצוב האופנה. תוכנות לעיצוב אופנה כיום מסוגלות לחסוך את שלב סקיצת הציור על הנייר ולאפשר למעצבי האופנה לצייר ישירות במחשב בתוכנה גרפית , כמו בכל מקצוע אחר כיום גם בתחום עיצוב האופנה משתמשים בעולם טכנולוגי זה – תוכנה זו נקראת אילוסטרייטור ונעשים בה

שימוש בהרבה בתי אופנה בארץ ובעולם. בתוכנת האילוסטרייטר המעצבים עושים את עבודתם בדיוק כמו על דף רק ביותר קלות ואפילו דיוק , מציירים , מאיירים גוזרים מעצבים ועוד.

תוכנות לאופנה הם אילוסטרייטור להכנת הסקיצות ותוכנת הגרפיקה פוטושופ בה יעבדו לרוב את הבד המצולם. תוכנות לגרפיקה ממוחשבת כמו פוטושופ היא כלי בסיסי היום להצליח בקולקציית האופנה של כל בית אופנה המכבד את עצמו.

 

 

2019-08-05T00:39:28+03:00