עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לאלבום דיגיטלי לחתונות – 2019

עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לחתונות

פעם, חתונות היו הרבה יותר פשוטות מאשר היום. הן היו צנועות יחסית, במקומות פשוטים יחסית, עם אוכל צנוע יחסית ועם נותני שירות לא מיוחדים אלא כאלו שיודעים לספק את הצרכים הבסיסיים של הזוג כמו עיצוב נחמד, מוזיקה טובה וצילום טוב. לא יותר מזה. היום הכול חייב להיות מושלם ולא רק מושלם אלא גם מיוחד.

בכל מה שנוגע לצילום, עולם צילום האירועים ובתוכו צילום חתונות עבר מהפך. לא עוד צילומים רגילים של בני הזוג ושל המשתתפים באירוע אלא צילומים מיוחדים בלוקיישנים מעניינים. היום זוג  צריך לדגמן לצלם, להצטלם בכל מיני פוזות ובמיקומים שונים באולם ומחוצה לו, והתוצאה צריכה להיות לא שגרתית ועם אפקטים מיוחדים. אך מעבר לצילום עצמו יש גם את מה שאחרי, מה שאומר עריכה ועיבוד של התמונות. אבל יותר מזה, היום חתונה לא יכולה להיגמר בלי אלבום דיגיטלי מעוצב.

איסוף של תמונות מהחתונה זיכרון בלתי נשכח 

עיצוב אלבומים דיגיטליים לחתונות הוא למעשה איסוף של תמונות מהחתונה, עבודה עליהן ועיצוב שלהן ובסופו של דבר הטמעה שלהן באלבום דיגיטלי. אלבום כזה הוא מזכרת לשנים ארוכות, מזכרת להראות לילדים ולנכדים ולאחרים. יש כמה יתרונות באלבום דיגיטלי. הראשון הוא שאפשר “לשחק” עם התמונות, אפשר לעשות שינויים מאוחרים וכמה שרוצים. בנוסף, אפשר לשתף את האלבום בקלות ובמהירות ובכמה קליקים, לא חייבים להראות משהו פיזי. ובסוף, אלבום דיגיטלי הוא אלבום שמתאים לעידן המודרני ופשוט אי אפשר בלעדיו.

הכירו את הקסם – תוכנה להכנת אלבומים פוטושופ

אז איך מכינים אלבום דיגיטלי מעוצב? עם תוכנת פוטושופ כמובן. תוכנת פוטושופ היא תוכנה מוכרת אבל פחות יודעים שהיא משמשת גם ליצירת אלבומים דיגיטליים מרהיבים. הכלים הרבים שהיא מציעה יחד עם האפקטים והמניפולציות, הופכים אותה לתוכנת בחירה עבור כל מי שרוצה לעשות משהו מיוחד עם תמונות. מי שיודע לעבוד עם תוכנת פוטושופ והוא צלם, יכול להציע אלבומים דיגיטליים ללקוחות שלו ומי שלא עובד כצלם אירועים, יכול להציע את השירות הזה לצלמים או ישירות לזוגות.

  • פוטושופ הוא קסם של תוכנה שגם יודעת לעשות לא מעט קסמים בעצמה. 

עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לאלבום דיגיטל לחתונות

עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לאלבום דיגיטל לחתונות עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לאלבום דיגיטל לחתונות עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לאלבום דיגיטל לחתונות עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לאלבום דיגיטל לחתונות עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לאלבום דיגיטל לחתונות עיצוב אלבומים דיגיטליים דוגמאות לאלבום דיגיטל לחתונות

2019-08-07T10:29:06+03:00