עיצוב אלבומים – מהם דרישות הצלמים ממעצבי אלבומים דיגיטליים?

//עיצוב אלבומים – מהם דרישות הצלמים ממעצבי אלבומים דיגיטליים?

עיצוב אלבומים

אחד התחומים שתפסו תאוצה בשנים האחרונות זה עולם עיצוב האלבומים, בעולם זה אמנות הדיגיטלית מצוייה בידי הצלמים שלרוב מספקים עבודה בתחום זה למעצבים גרפיים וגרפיקאים, אכן במאמר זה נסקור את כל האפשרויות כדי שתהיו מקצועיים בתחום ולעבוד בתחום בצורה מקצועית, אחת התוכנות המקצועיות שאכן מבצעות כל מניפולציה אפשרית בתמונות היא הפוטושופ, אין ספור תוכנות נכנסו לשוק כדי להתחרות בתוכנת האם אך עדיין לא השתוו ברמתן ליכולות הביצועיות הגבוהות של תוכנה זו, רוב הטמפלטים והתבניות הקבועות אכן יצרו אותו עיצוב חוזר ומשעמם דרך התוכנות שמנסות אכן להעתיק את היכולות של הפוטושופ, אכן בתי הדפוס שמספקים לכם את התוכנות החינמיות לעיצוב אלבומים האינטרס היחידי שלהם הוא שתדפיסו אצלהם ותהיו כבולים למחירון קבוע של הדפסת אלבומים מעוצבים, כדי להיות יצירתי בתחום אכן דרישות הצלמים ממכם יהיו גבוהות במידה ואכן תרצו לקחת שלב זה צעד אחד קדימה ולעבוד בתחום בצורה מקצועית עם הכנסה קבועה מהבית.

עיצוב אלבומים - מהם דרישות הצלמים ממעצבי אלבומים דיגיטליים


מהם דרישות הצלמים ממעצבי אלבומים דיגיטליים?

דרישות של צלמים או העוסקים בענפים של אירועים והפקות הם ידיעת תוכנת הפוטושופ על בוריה ולאו דווקא בהיבט העיצובי ועל כך נסביר למה, שירותי עיצוב אלבומים אכן עוסקים בין היתר בעיבוד תמונה אלה שיבחרו לקחת עסק כזה צעד אחד קדימה וירצו לעבוד בתחום בצורה שוטפת כל הזמן יצטרכו לתת לצלמים או לעוסקים בצילום שירותי תיקון תמונות לדוגמה. תיקוני תמונות לאחר צילום כגון תיקוני חשיפה, עבודה על פלאש בתמונה בצורה מוגזמת, תיקוני בהירות או עבודה על איזורים ספציפיים שקיבלו חשיפת יתר, עבודה מול קהילה זאת בתחומי עיבוד תמונה לאו דווקא יביאו לכם עבודה בתחום עיצוב אלבום אלא יחשפו אתכם לעבודות בגרפיקה ממוחשבת נוספות. לכן כדי להתברג בתחום כדאי שתאספו מספר עבודות שונות שהכנתם בפוטושופ כדי להראות לקהילות כאלה שמעוניינים לראות עיבודי תמונות מתקדמים, קולאזים ועבודות על תמונות שיוצרות אווירה ותחושה הן ספק שיתרמו לכם לקבלת עבודות שוטפות לכל אורך השנה. חלק מהדרישות כדאי להעלות לאתר ואכן להציג ידיעה רחבה בתחום הפוטושופ החל מעיצוב הזמנות לאירועים, שילוב של עיטורים עם גרפיקה ממוחשבת יפה ועוד טכניקות של עיצובי פנים כמו עיצוב תמונות של פנים לפני אחרי, כל הטכניקות והעבודות שתציגו אכן ישכנעו את הצלם שאכן יש לכם ידע בתוכנה, האם עבודה בתחום היא רק עם צלמים? התשובה היא לא, על כך תוכלו לקרוא בפסקאות הבאות איזה עוד אפשרויות תעסוקה תוכלו לעשות על ידיעת תוכנת הגרפיקה פוטושופ.

איך אוכל לשלב עבודות בגרפיקה אם התחלתי לעבוד בעיצוב אלבומים?

כיום אם אתם כבר בעולם הזה בתחום העיצוב תמונות הדיגיטליות תוכלו אכן להעלות שלב ולהתקדם למשרה של מעצבים גרפיים או גרפיקאים, אכן תוכלו ללמוד את התוכנות הגרפיות הנוספות כגון אילוסטרייטור ואינדיזיין, 3 התוכנות הגרפיות אלו אכן יפתחו לכם דלתות בכיוונים של עיצוב גרפי מקצועי החל מעיצובי לוגו ועד לעיצובי הזמנות עם עיטורים שאתם מכינים בעצם במו ידכם ללא הורדות של גרפיקות דך האינטרנט באיכות לא גובה בצורה חינמית. אם תלמדו את התחום בצורה מקצועית אכן תוכלו לבנות לכם תיק עבודות מקצועי ואולי תשלבו את כל העבודות שלכם באתר אינטרנט שם יוצגו כל העבודות , כמה מילים על התוכנות שאתם צריכים ללמוד כדי להיות מעצבים גרפיים, פוטושופ כבר אמרנו בתחילת המאמר התוכנה המקצועית לעיצוב ועיבוד תמונות, האילוסטרייטור אחראית על כל העיטורים הגרפיים ועיצוב הלוגו, בעזרת תוכנה זו תוכלו גם לצייר דמויות ועיטורים גרפיים מדהימים עובדת על וקטורים ומדהימה בחיבור שלה לפוטושופ. האינדזיין אכן תוכנה מקצועית לעיצוב ועבודה על חוברות וספרים היא תוכנה עריכת גרפיקות לספרים וחוברות, אכן השילוב של שלושתם יוצר את המקצוע של גרפיקאי או מעצב.

עיצוב אלבומים הלימודים

עולם עיצוב אלבומים ידני לאט לאט יוצא מהפרק וכיום כולם רוצים את העיצובי תמונות בצורה דיגיטלית ומקצועית יותר, תוכלו לראות אין ספור דוגמאות ולקבל רעיונות על הגרפיקות הממוחשבות בעמודעיצוב אלבומים ואכן לראות מה בעצם תלמדו בתחום זה, גם אם אתם באים עם רקע כלשהוא בתוכנת הפוטושופ תתפלאו עוד כמה בעצם יש לכם ללמוד בתוכנה גרפית שלעולם לא נגמרת, החל מטכניקות מקצועיות להדפסה ועד לעיצובים מקצועיים בתחום, אכן תוכלו לראות בעמוד זה מספר טכניקות של עיצוב וכל העבודות שם נעשו בעצם בתוכנת הפוטושופ, הלימודים אכן יהיו בקונספט של עיצוב אלבומים דיגיטליים ועבודה מקצועית על דרישות הצלמים בשוק העבודה. תוכלו אכן לצפות במדור דרושים באתר וליהנות מפורום מקצועי בתחום, אם אתם רוצים אכן בעמוד הדרושים שלנו יש חיבור לקבוצת מעצבים גרפיים הגדולה בישראל בפייסבוק המונה מעל 15000 מעצבים גרפיים ומעסיקים שמעבירים עבודות בינהם מידי יום בהצלחה

2019-08-05T09:46:59+03:00