עיצוב אתרים שכר

עיצוב אתרים שכר

עולם האינטרנט כבש את העשור האחרון ולמעשה הכל מתנהל כיום באינטרנט. שיווק עסקים, קניות, מידע וידע. המהפכה הזו החלה כבר בסוף שנות התשעים, שאז להקים אתר אינטרנט היה משהו שידעו לעשות רק מתכנתים. היום אנו נמצאים במקום אחר מהבחינה הזו ובעזרת תוכנות לניהול תוכן מוקמים ומעוצבים בכל יום אלפי אתרים חדשים. היום להיות מעצב של אתרי אינטרנט זה מקצוע מבוקש מאוד ונחשק, אך האם הוא רווחי? על השכר של עיצוב אתרי אינטרנט נדבר כעת.

מה צריך כדי להקים אתר אינטרנט?

התשובה לשאלה זו מורכבת ממספר תשובות והן קשורות בסוג האתר ובמי שבונה אותו. כל אתרי האינטרנט בעבר וגם כיום נבנים באמצעות קוד המורכב משפת מחשב שמוצגת גרפית על צג המחשב שלנו. אך חשוב לדעת כי לא בכל בניית אתר חייב להיעזר במתכנת. מתכנתים מקימים אתרים מאפס, הם בונים את קוד האתר בעצמם. מעצבי אתרים בונים את האתר בעזרת תוכנות מחשב לבניית אתרים שבהם כבר קיים קוד והם למעשה מעצבים את הנראות שלו. יש מספר תוכנות שאיתם ניתן לבנות אתרי אינטרנט והן מחולקות למערכות בקוש פתוח ומערכות בקוד סגור.

מהן מערכות לבניית אתרים בקוד פתוח?

מערכות לבניית אתרים בקוד פתוח הן מערכות לשימוש ציבורי המאפשרות שינוי של הקוד לפי צרכי המשתמש. בתוכנות אלו ניתן לבנות אתרי אינטרנט ייחודיים כי למעשה ניתן להוסיף לקוד תוספים מגוונים על פי ראותכם וצרכיכם. מערכת מפורסמת ומובילה בקוד פתוח היא הוורדפרס.

מהן מערכות לבניית אתרים בקוד סגור?

מערכות לבניית אתרים בקוד סגור הן מערכות המאפשרות בניית אתר תחת קוד מסוים ואחסון מידע של החברה שפיתחה את התוכנה. לתוכנות אלו יש מספר תבניות עיצוב לבחירה והאדם שבונה את האתר בוחר את התבנית המתאימה לו. מערכת בקוד סגור שמוכרת לרבים היא מערכת ה-wix.

אילו מערכות טובות יותר ובמה כדאי להשתמש?

התשובה לשאלה זו טמונה בצרכים של האתר שיבנה. מי שמחפש אתר אינטרנט פשוט מאוד, בעלויות נמוכות, מהירות הכנה ועיצוב סטנדרטי, יוכל להשתמש במערכת wix. המערכת מאפשרת לבונה האתרים לעצב לכם אתר אינטרנט במספר שעות מועטות. החסרונות הם שכתובת האתר אינה פרטית ואם החברה יורדת מהאוויר, גם האתר שלכם יורד. אם אתם מחפשים בניה של אתר אינטרנט פרטי עם כתובת אתר פרטית ובחירת חברת האחסון. כמו כן גם אתר אינטרנט מעוצב בייחודיות, עליכם לבחור בהקמת אתר וורדפרס.

כמה עולה לעצב אתר אינטרנט? כמה מרוויח מעצב האתרים?

נתחיל בזה שנאמר שעיצוב אתרים כיום נחשב למקצוע מבוקש עם היצע עבודה רחב מאוד ושכר מצוין. עלויות בניית אתר אינטרנט כוללות יחד את זמן ההקמה, זמן החשיבה על העיצוב ועד כמה הוא מסובך, אפיון האתר וכמובן הידע המקצועי שמביא המעצב. הקמת אתרי אינטרנט בקוד סגור יעלו פחות מבניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח בשל קלות הבנייה, זמן עבודה נמוך יותר ועיצוב גנרי שכבר קיים. טווח המחירים מתחיל ב3500 שקלים ועולה גבוה מאוד ויכול להגיע לאלפי שקלים.

מי שרוצה להיות מעצב אתרים, מה הוא צריך ללמוד?

בעבר אם היית רוצה לעצב אתרים היית צריך ללמוד תכנות. כיום זה אפשרי, אך לא תמיד הכרחי. ניתן ללמוד כיום קורסים בבניית אתרים בעזרת התוכנות השונות וכך לעסוק במקצוע מאוד מבוקש. תכניות הלימוד הן לרוב תכניות קצרות של עד שנה אחת של לימודים.

איפה לומדים כיום בנייה ועיצוב של אתרים?

מכללות רבות מלמדות את התחום, אנו נדבר על הלימודים הייחודיים במכללת סולו. מכללת סולו היא מכללה ללימודי העיצוב הגרפי ומקצועות העיצוב להייטק. בניית אתרים נחשב למקצועות עיצוב בהייטק. המכללה שלנו מלמדת בשיטה ייחודית אונליין מהבית. המטרה לא לבזבז לתלמיד זמן וכסף בנסיעות ומקום מגורים קרוב, אלא להקל עליו בעזרת למידה אונליין מהבית מבלי לצאת לשום מקום. זהו פתרון מצוין לאנשים עובדים, אימהות ולכל מי שלא מעוניין לשנות סדרי עולם, אך כן רוצה ללמוד ולהתפתח.

האם שיטת הלימוד של מכללת סולו היא איכותית?

מכללת סולו מלמדת בנייה ועיצוב אתרים אחד על אחד, מורה מול תלמיד. מדובר בלמידה פרטית איכותית המתחשבת בקצב של התלמיד. בלמידה כזו אין כיתת תלמידים הטרוגנית שכל אחד בה נמצא בקצב שונה. כל תשומת הלב היא לתלמיד והוא יכול לשאול שאלות שרלוונטיות לו לכל אורך השיעור.

במכללת סולו שמים דגש גבוה על הבנת החומר ויישומו, שכן, ללא הבנה ויישום לא ניתן לעבוד בתחום. כמו כן, המכללה בשיטת  דואגת לפיתוח היצירתיות המחשבתית של התלמיד לאורך כל השיעורים. הטמעת החומר הנלמד נעשית באמצעות חלוקת נושאי הלימוד לתת פרקים המאפשרים בנייה של נתבך על נתבך והבנה טובה יותר של החומר.

אם אני רוצה ללמוד עיצוב אתרים במכללת סולו, מה אני צריך שיהיה לי?

ללמוד אונליין מהבית זה פשוט, כל מה שצריך זה מחשב, אוזניות, רמקול ואינטרנט. אלו דברים שקיימים כיום לכולם וזה לא מצריך מהתלמיד להמציא את הגלגל. כל שאר הדברים שזה תוכנות לימוד ותוכנת חיבור המקשרת בניכם לבין המורה מותקנים על ידי המכללה לפני השיעור הראשון. המכללה חוסכת לכם את כל התשלומים שקיימים מעבר בלימודים רגילים והתשלום הוא אך ורק על הקורס עצמו, דבר שמוריד משמעותית את עלות הקורס ביחס לקורסים אחרים במכללות אחרות. יש כאן התחשבות נטו בתלמיד בכל ההיבטים גם המקצועיים, גם מבחינת נוחות הלימוד וגם מבחינה כספית.

איפה מוצאים עבודה לאחר הקורס?

לאחר הקורס ניתן לחפש עבודה בתחום בחברות הייטק שעוסקות בבניית אתרים, כמו כן, ניתן להציע את השירותים שלכם כעצמאיים. את העבודות בתחום תוכלו לחפש במודעות הדרושים כמו בכל עבודה או בקבוצת הפייסבוק של המכללה שמפרסמת עשרות משרות בתחום ביום.

האם להיות עצמאי או שכיר בבניית אתרים?

זו שאלת השאלות עבור התלמידים המסיימים, האם להיות שכיר או עצמאי כאשר מה שעומד מאחורי זה זו שאלת השכר, היכן מרוויחים יותר. אז כשכירים בוני אתרים מרוויחים טוב מאוד, אך כמובן שהשכר מוגבל בעלות שנקבעת על ידי המעסיק ויש לזה תקרה מסוימת. כעצמאיים אין התקרה גבוהה בהרבה יותר ולבונה האתרים יש חופש פעולה להחליט את העלויות שהוא מעוניין בהם עבור פרויקט. חשוב לציין כי גם כשכיר וגם כעצמאי יש לבונה האתרים יתרונות וחסרונות והוא צריך למנות אותם ולהבין היכן מתאים לו להיות.

לסיכום, ללמוד בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט זה למעשה אפשרות ללמוד תחום מרתק שיש בו מלא עבודה וגם שכר לא רע ואפילו מצוין. את התחום ניתן ללמוד כיום בהמון מקומות ואצלנו תוכלו ללמוד אותו אונליין מהבית כבר עכשיו מבלי לעשות הכנות מיוחדות, פשוט להתחיל ללמוד. לימוד אונליין במכללת סולו הוא לימוד אחד על אחד עם מורה פרטי המתחשב בצורכי התלמיד ומכין אותו היטב לשוק העבודה. למכללה שיטת לימוד ייחודית המלמדת תתי נושאים שמביאים את התלמיד להבנה ויישום איכותיים. כמו כן, המכללה מעודדת חשיבה יצירתית לאורך כל הקורס. אם ברצונכם ללמוד את התחום, צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.