עיצוב בפוטושופ אונליין ספר הדרכה – לימוד למתחילים חינם

למצוא ברשת אתר עם שיעורים בגרפיקה  בעברית בחינם ודוגמאות קצת קשה, אספנו לכם אוסף של הדרכות חינם צעד אחר צעד

כדי לתת לכם להבין איך תוכנת הפוטושופ עובדת בגירסאותיה החדשות, פוטושופ כתוכנה מספר אחת של צלמים ומעצבים גרפיים תאפשר לכם לקחת כל דמיון למציאות, האם הפוטושופ היא תוכנה רק של עובדים בתחום העיצוב גרפי וצילום? התשובה היא לא, פוטושופ משרתת קהלי יעד רבים כגון: מעצבי פנים, אופנה מוצר ועוד, בסרטון ובדוגמה פה אנחנו נתמקד בעולם העיצוב גרפי וצילום ומסביר לכם מניפולציה מהי.

נושאי השיעורים בפוטושופ בחינם

ההסברים שאתם תראו כאן אכן נוגעים בעולם העיצוב גרפי במספר נקודות, נתחיל בעיצוב תמונות ויצירת מניפולציות, נסביר לכם על עיבוד תמונה וכיצד תוכלו לקחת את מה שתראו כאן לכל תחום בעיצוב החל מעיצוב מודעה ועד לבנייה דיגיטלית של אלבום צילום לאירועים ושמחות, כמובן שמה שתראו בשיעור יכול לקחת את רעיון העיצוב לכל מיני מקומות ולאו דווקא לנושאים שהזכרנו פה. מספר נקודות שאכן העלו בשיעור בפוטושופ עם הסברים ותקצירים קלים על המתרחש.

עיצוב תמונות על ידי כלי העיוות

ברשות פוטושופ כלי המעוות או בשפה המקצועית PHOTOSHOP DISTORT כלי זה יכול לעוות לכם את התמונה לכל מקום שאתם רואים, יצירת פרספקטיבה עם כלי המעוות יכול לאפשר לכם למשוך כל פעם נקודה אחרת בתמונה עד ידי יצירה של השכבה לתמונה וכניסה לתוך הקובץ, במידה ואתם רוצים להראות עומק בקובץ אכן אפקט זה יכול לתת לכם את זה בקלות, כמובן שתוכלו לשלב בין כמה תמונות ואז ליצור עומק כפול. אין זה משנה אם התמונה עברה אפקט בפוטושופ או לא, אין הגבלה לכמות העיוות העיקר שתעשו את זה בצורה נכונה כדי לא להרוס את התמונה, תוכלו בסרטון זה לראות את מיקום הפקודות להכנה של אפקט זה ולראות כיצד המעצב בשיעור מראה את סגנון העיוות והכי חשוב הזווית.
השיעורים בפוטושופ בחינם

עיצוב מודעות בחינם על ידי תוכנה הפוטושופ


מה שעשינו כאן בעצם זה להראות לכם שאם אתם יודעים לעבוד עם תוכנת הפוטושופ ואתם לא מעצבים גרפיים תמיד תוכלו לעצב את המודעות שלכם בעצמכם, זה לא משנה אם אתם מכינים עיצוב אלבומים דיגיטליים או עיצוב מודעה פרסומית לפייסבוק, עדיין אותם הכלים ישרתו את המעצבים בתוכנה, אותם כלים שיאפשרו לכם לבנות אלבום דיגיטלי יאפשרו לכם לבנות את המודעה השיווקית לקידום העסק שלכם, תוכלו באמצעות שיעורים אלה שמתאימים גם למתחילים וגם למתקדמים לקבל קצת אינדיקצייה על יכולות העיצוב של תוכנת הפוטושופ בכל המובנים. במידה ואתם רוצים לראות  דוגמאות חינמיות תוכלו לראות בעמוד פוטושופ שיעורי הסבר או ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר על לימודים בפוטושופ אחד על אחד במתכונת אישית אונליין עם מורים המחוברים אליכם ישירות למחשב.

 

2019-07-25T07:25:26+03:00