עיצוב בתוכנת פלאש איך לעצב בנרים?

תוכנת הפלאש

תוכנת הפלאש הינה תוכנת הנפשה בעלת אפשרויות יישום רבות ומגוונות. החל עם כניסתה לשוק התוכנות הגרפיות, עוררה תוכנת הפלאש מהפכה של ממש בענף העיצוב, בעיקר משום שהיא מאפשרת יצירת אלמנטים גרפיים בתנועה. עולם האינטרנט והסלולר עושים שימושים נרחבים בעיצובים מונפשים המיוצרים על בסיס תוכנת הפלאש.

עיצוב בתוכנת פלאש איך לעצב בנרים

עולמות העיצוב נרחבים וכוללים בין היתר את עולם העיצוב לאתרי אינטרנט המבוססים על טכנולוגיית הפלאש, עיצוב ויצירת דפי נחיתה, עולמות האינטראקטיב העושים שימוש נרחב בטכנולוגית הפלאש (בעיקר חברות פרסום באינטרנט העוסקות בעיצוב באנרים פרסומיים), עולמות פיתוח משחקי מחשב, אפליקציות לסלולר ועוד. את כלל יישומי התוכנה תוכלו לרכוש באמצעות קורס פלאש מקצועי הממקד את מטרותיו לצרכי עיצוב שונים ורבגוניים לסביבת האינטרנט והסלולר. תוכנת הפלאש מאפשרת יצירת אלמנטים גרפיים בשילוב תמונות, וידאו וקטעי אודיו, ולכן נחשבת למובילה בתחומה בתחום העיצוב לאינטרנט. קורס פלאש מקצועי מעניק לכם את מכלול הכלים המקצועיים הנדרשים ליצירת עולמות העיצוב דרך יישומי התוכנה.

מה לומדים בקורס פלאש?

בקורסי הפלאש השונים תוכלו ללמוד באופן מקצועי על כלל מרכיבי התוכנה, תבצעו הכרות עם שפת התוכנה- ACTION SCRIPT המאפשרת מגוון נרחב של ביצועים באמצעות כפתורי התוכנה. תוכלו להתמקצע באופן נקודתי בכל אחד מעולמות העיצוב של התוכנה וכמובן תוכלו לפתח לעצמכם מיומנות מקצועית שתוביל אתכם אל תעשיית האינטרנט והסלולר המשגשגת.

קורס פלאש (ברוב המקרים) הינו קורס מעשי לצרכי הכשרה מקצועית. במהלך הקורס רוכשים הסטודנטים ידע מקצועי רב בהפעלת התוכנה ושימושיה השונים לצרכי העיצוב בסביבת האינטרנט והסלולר. כיום, תוכלו להירשם אל קורס פלאש מקצועי במגוון מוסדות לימוד,שעקב דרישה רבה לתחומי העיצוב הגרפי למטרות אינטרנט, פתחו מסלולי לימוד נקודתיים לתוכנת הפלאש.

לימודי הפלאש עם לימודי תוכנות נוספות יקנו לכם יתרון מקצועי בשטח

תוכלו לשלב את לימודי הפלאש עם לימודי תוכנות נוספות שיקנו לכם יתרון מקצועי בשוק העבודה, ויאפשרו לכם להרחיב את הידע הטכני שלכם כמעצבים גרפיים. קורס פלאש ניתן ללמוד גם בשיטת האונליין באמצעות לימודים מקוונים. שיטת הלימוד המקוונת הינה שיטה חדשנית ומתקדמת המאפשרת לכם ללמוד את תוכנת הפלאש בסביבה הטבעית שלכם, באמצעות שיעורים פרטיים “אחד מול אחד” המועברים דרך רשת האינטרנט, לשיטה זו יתרונות רבים, ואף היא מעניקה לכם תעודת הכשרה מקצועית בגמר הקורס. מכללת סולו לימודי קורס פלאש אונליין לימודים אחד על אחד בשעות ובזמנים שלך אונליין עם מורים פרטיים לפלאש לימודי תעודה ותיק עבודות.

2019-08-05T10:21:50+03:00