עיצוב גרפיקה

//עיצוב גרפיקה

ללמוד עיצוב גרפיקה למתחילים וחסרי ניסיון

עיצוב גרפיקה ממוחשבת הוא תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות וזאת משום ההאצה ההולכת וגוברת של העידן הטכנולוגי. אם פעם לא לכל אדם היה מחשב, כעת לרוב האוכלוסייה בישראל יש מחשב ורוב רובה מחוברת לאינטרנט. משום שהאינטרנט הוא דור העתיד ונותן אפשרות לדריסת רגל בכל העולם, אנשים רבים פותחים לעצמם אתרי אינטרנט וזקוקים לעזרתם של אנשים רבים מתחום עיצוב גרפי. הדבר תקף גם לגבי עסקים וחברות רבות, שכן עיצוב גרפיקה הוא למעשה אחד מהתחומים במדעי המחשב ובאמצעותו ניתן לתכנן, ליצור כל מיני דמויות ודברים שונים בקטגוריית האנימציה הממוחשבת, משחקי המחשב וכמובן התחום שנהפך אט אט להיט ודוגמא לזאת אנו יכולים לראות בסרט הפופולארי המוקרן בימים אלו: ‘אוואטר’, שם יש שימוש במציאות מדומה, מציאות תלת מימד ועוד. ההשערה כי עיצוב גרפי הוא תחום שהדרישה אליו תגדל יותר ויותר בשנים הקרובות, היא סברה שכבר קורמת עור וגידים וזאת אנו רואים לפי הכמות הביקוש בשוק בישראל

העידן הטכנולוגי המודרני עיצוב אתרים

אחת היתרונות של העידן הטכנולוגי המודרני הוא האינטרנט. האינטרנט הוא כלי אשר מכיל אפשרויות רבות כשביניהם גם: מידע רב על התחום של עיצוב הגרפיקה וקורסים המועברים אונליין, כלומר באופן מקוון כך שהסטודנט יכול לרכוש את הידע בזמנים הנוחים לו ואינו מוגבל כמו פעם למיקום ושעות אשר נקבעים לו. תיארנו במאמר זה את הנפלאות של עיצוב גרפי, את התאוצה שתחום זה צובר ואת התחומים הרבים להם נדרש עיצוב גרפיקה. הקורים מועברים על ידי מצגות, ספרים, פעמים רבות ישנה תמיכה של צ’ט שבהם המרצה עונה על שאלות, פורומים שונים ועוד. אם בעבר העבודה, הילדים ועיסוקים מחייבים אחרים מנעו מכם ללמוד עיצוב גרפיקה, כיום, קורסי האונליין בתחום זה מאפשרים לכם לרכוש את אותו ידע מבלי לפגוע בעבודה המפרנסת אותכם ובזמן איכות עם ילדכם.

גם לחסרי ניסיון יש מקום בשוק העיצוב והייטק עם אפשרות להתברג מהר בתעשייה

מקומות העבודה היום מאפשרים גם לחסרי ניסיון להיות חלק מהצלחה בעסקים. זה לא משנה אם יש לכם ניסיון בעיצוב גרפי או אין לך  ניסיון מה שחשוב זה איך נראה תיק העבודות שלכם. תיק עבודות זה הדבר היחיד שיפתח לכם דלתות בתעשיית ההיי-טק בישראל או במשרד פרסום. בתיק העבודות אנחנו רואים עד כמה אתם באמת יכולים לשדר עיצוב גרפי ולתרגם את זה על ידי התוכנות של גרפיקה של חברת אדובי.

גרפיקה ובניית אתרים

בתחום הגרפיקה ובניית אתרים תוכלו לראות שמעצבים גרפים לאחר סיום הלימודים בוחרים לעבוד בתחום הזה מהבית. התחום מאפשר גמישות מלאה לכל אחד שרוצה לקחת צעד אחד קדימה את הידע שלו מתקופת הלימודים. בהתחלה תתחילו לעצב ללקוח אחד או שניים ולאט לאט כמות הלקוחות שלכם תגדל בהתאם לעבודות שתעשו במהלכה הקריירה שלכם. בתחום הזה פה לאוזן הוא מאוד חשוב אם אתם נותנים שירות טוב וקשובים ללקוחות שלכם אין סיבה שלא יחזרו אליך שוב ושוב ויביאו איתם לקוחות נוספים. לכל לקוח יש עוד חבר או חברה שהם בעלי עסק או בכלל תמיד ישאלו אותם איפה הם מקבלים את העיצובים שלהם.

עיצוב גרפיקה

להציג את תיק העבודות בפייסבוק עוד דרך להביא לקוחות

‏פרסום עסקים ברשתות חברתיות  מאוד נפוץ היום. מומלץ כשאתם מסיימים את תקופת הלימודים לפתוח לכם דף עסקי בוא תעשה תשתפו את כל העבודות שלכם שעשיתם בתקופת הלימודים. גם עבודות שלו אהבו לקוחות מסוימים תוכלו להציג את זה ולהראות את כל שלבי העבודה שלכם עד שנבחר העיצוב הסופי.

2019-12-24T23:15:31+02:00