עיצוב גרפי – איך אני הופך את קריירת העיצוב גרפי לעסק? מזה פרילנס?

//עיצוב גרפי – איך אני הופך את קריירת העיצוב גרפי לעסק? מזה פרילנס?

אם אתם מאומנים ומוכשרים בתחום העיצוב הגרפי והגרפיקה הממוחשבת אתם בטח שואלים את עצמכם איך אני יכול להפוך את כישוריי והקשרים המקצועיים לעסק בתעשיית העיצוב גרפי. לעבוד בחברה משלך זה יוצר את הסיפוק שכולנו הינו רוצים וזה מאפשר לך חופש מרחב ביצירתיות ושליטה על חייך במרחב של זמן . ניסיון עסקי יתרום מאוד לעסק שלך מומלץ מאוד לפני שמתחילים בעסק עצמאי לקחת כמה קורסים בניהול עסק וליצור תוכנית עסקית לפני שאתם יוצאים לדרך. אנשים רבים חושבים כדי להתחיל בעסק עצמאי חדש מספיק נסיון בניהול לקוחות , המציאות שצריך מעט מאוד ידע בניהול אישי ושיווק עצמי , לא כל כך קשה לעומת התועלת שתראו בהמשך בתור פרילנסרים. אם אתה רוצה להצליח כמו פרילנס מעצב גרפי עליך להבנות לאט לאט ואז להצליח בתחום הפרילנס והעבודה העצמאית בגרפיקה ממוחשבת.

ניסיון עסקי יתרום מאוד לעסק שלך מומלץ מאוד לפני שמתחילים בעסק עצמאי לקחת כמה קורסים

להשלים את כל הניירת המתאימה

לפני שתבצעו את ההחלטה עליכם להשלים את כל הניירת המתאימה עם המדינה כמו מס הכנסה , ביטוח לאומי ומע”מ . כדי לרשום את העסק שלכם בעיצוב גרפי רצוי שיהיה לכם רואה חשבון שינווט אתכם בתחילת דרכם ,יתן לכם הכוונה לעסק למרות שבתחילת דרכם אתם יכולים גם להרשם כעוסק זעיר או כעוסק פטור ואז אתם צריכים ללכת אליהם רק בסוף שנת המס , זה נראה שיש הרבה בירוקרטיה אבל זה רק יום עבודה אחד של טיולים במוסדות הללו מתוך שנת עבודה אחת בתוך העסק שלך.


נסיון עסקי ופיתוח אסטרטגיות עבודה יתנו לך את הנסיון כמעצב גרפי עצמאי עם שאיפה להגיע למקום שאליו היתם רוצים להגיע , בנוסף אם ננהל את המשרד שלנו לבד זה יקדם את הקריירה שלנו ויעזור לנו להתקדם במהירות מופרזת , אפקט הזמן הוא אפקט מאוד חשוב לצבירת מוניטין וחוג לקוחות שירצו לעבוד אתכם בהמשך. שוק הפרילנס בעולם הוא כ90 אחוז מכלל העסקים כולו ו 90 אחוז מהעסקים בעולם הם בעלי עובד אחד שהוא הבעלים עצמו.

  • כדי להצליח בתחום העסקי תוכלו לקחת מספר קורסים בודדים בשעות הערב או קורסים מקוונים און ליין באינטרנט לפיתוח הרעיון העסקי שלכם , תוכלו לבנות לכם עסק לבניית אתרי אינטרנט עיצוב גרפילעסקים וללקוחות פרטיים , לעצב גרפית ספרים ואין ספור עבודות בגרפיקה ממוחשבת פתוחות בשוק העבודה הגרפי. אסטרטגיות עסקיות יתנו לכם את האפשרות להבין מה קורה בשוק עיצוב הגרפי החופשי ולקחת רעיונות בפרופורציות ולשים אתכם בסדר שיתן לכם רוגע לעבודה וליצירת היצירתיות שלכם. פרטים נוספים על הסדרי תשלום תוכלו לצפות באתרים ממשלתיים ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע”מ לקורס גרפיקה ממוחשבת, לקורס לימודי עיצוב גרפי, להשתלמיות בתוכנות עיצוב גרפי, ללימודים בתיק עבודות בעיצוב גרפי.

לימודי עיצוב

עיצוב זהו שם מאוד כולל שמכיל בחובו המון נושאים שונים, מגוונים ומעניינים. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה וההיחשפות הגדולה לעיצובים, ישנה מגמת עלייה בביקוש והתעניינות בתחום זה – מה שהקנה לו להיות לאחד מהמקצועות הנחשקים והנחשבים ביותר בתעשייה בעולם. על מנת ללמוד ולרכוש השכלה בתחום העיצוב רצוי ואף הכרחי שהמועמדים יהיו בעלי רקע וכשרון עיצובי כלשהו ובאמצעות הלימודים רק ירחיבו את כישרונם באמצעות כלים שירכשו. מכיוון שעיצוב הינו תחום מאוד כולל, ניתן ללמוד אותו בהיקף מלא ועשיר כתואר או לחלופין לעשות רק קורסים מסוימים ולהתמקצע בחלקים ספציפיים בעיצוב, לדוגמה: קורס לעיצוב פנים, קורס לעיצוב תעשייתי וכו’. אחד הקורסים שמהווים כאבן שואבת בארץ ובכלל בעולם הינו קורס ללמידת תוכנת הפוטושופ.

קורס פוטושופ

תוכנת הפוטושופ הינה אחת התוכנות הנמכרות והנפוצות ביותר בארץ ובעולם. למעשה, אין חברת עיצוב שאינה עובדת עם תוכנת הפוטושופ המתקדמת ועל כן, יותר ויותר אנשים שרוצים להשתלב בתחום העיצוב חייבים לדעת ולשלוט בתוכנה זו על בוריה. בכל הארץ ניתן למצוא מוסדות חינוך אשר מספקות הכשרה בתוכנת הפוטושופ. לימודי קורס זה נמשכים כמספר חודשים – עד שנה.

מסלול הלימודים ותנאי קבלה לתואר בעיצוב

תנאי הקבלה לתואר בעיצוב הוקשו בשנים האחרונות ורוב המוסדות דורשים תעודת בגרות מלאה ובה ממוצע ציונים גבוה, ראיון אישי ועוד קריטריונים שמשתנים ממוסד לימודים אחד למשנהו. לימודי העיצוב לתואר הינם אינטנסיביים מאוד ונמשכים כ-4 שנים שבהם הסטודנטים רוכשים את כל הכלים והידע הנדרש (שהינו רב מאוד) בתחום העיצוב דרך הקורסים הרבים שיעברו, ובניהם: קורס צילום, קורס עיצוב פנים, קורס עיצוב תעשייתי, קורס אמנות , קורס אדריכלות ועוד. ניתן ללמוד עיצוב במוסדות חינוך רבים הפזורים בכל אזורי הארץ.

מדוע כדאי ללמוד עיצוב?

עיצוב זהו תחום מאוד גדול ופורה וכמו כן גם מתפתח ומתבקש יותר ויותר ככל שהזמן חולף, ולכן, מקומות התעסוקה המוצעים בשוק העיצוב גדולים מאוד וכל אחד יכול למצוא את מקומו כמעצב ואפילו ליהנות ממשכורות טובות ותנאי עבודה מעולים. בוגרי קורס לימודי תעודה בלימודי עיצוב יוכלו כבר עם סיום לימודיהם להשתלב בעבודות בתחום ולהיות לחלק מתעשיית העיצוב שמתפתחת.  חלק ראשון של מסלול הלימודים הינו קורס פוטושופ למעצבים גרפיים וגרפיקאים.

2019-08-03T14:17:06+03:00