חוקים עיצוב גרפי - מהי השפה הוויזואלית שצריכים לדעת מעצבים גרפיים מתחילים מאות שיעורי עיצוב בחינם עבור הגרפיקאים המתחילים

חוקים עיצוב גרפי – מהי השפה הוויזואלית שצריכים לדעת מעצבים גרפיים מתחילים? מאות שיעורי עיצוב בחינם עבור הגרפיקאים המתחילים

כל סטודנט שלומד עיצוב גרפי, ילמד גם לעצב נכון, ישנם המון חוקים בתחום שחשוב מאוד לפעול לפיהם כדי שתתרגלו לעשות עבודת עיצוב נקייה יפה ומקצועית, במהלך לימודים עיצוב גרפי תשימו לב שבכל שיעור יסבירו לכם לגבי דרכי עבודה נכונים, איך להגיש פרויקטים, איך להגיש סקיצות ללקוח, תראו שאין קו ללא חשיבה, תראו שאובייקטים צריכים להיות מסודרים בסדר מסוים, לכל אלמנט בעיצוב יש סיבה למה הוא שם למה מעוצב כך ולא אחרת.

חוקים שונים לעיצוב גרפי נכון – שלבי עבודה.

אתם מקבלים בריף מהלקוח, בבריף מסוכם כל מה שהלקוח רוצה שיהיה בפרויקט, כתוב גם על החברה, מטרת העיצוב, קהל היעד, האם יש מותג נוסף, על מה לשים את הדגש, הפורמט שבו הפרויקט צריך להיות בנוי, גדלים מסוימים כמו A4 A3 וכו’ צבעים שרוצים שתשתמשו וכו’, עם הבריף הזה צריך לעבוד, יש שם בדיוק את כל הבקשות ומה רוצים שיהיה, הבריף הזה כבר יעזור לתת כיוון טוב לכל התהליך היצירתי לקרות.

קיבלתם את הבריף, תתחילו לאסוף חומרים, קבצי לוגו איכותיים וקטוריים אם יש מהלקוח, תמונות ששייכות ללקוח בלבד, אין להשתמש בתמונות מהאינטרנט מחשש לזכויות יוצרים, ללא אישור עלולים לתבוע אתכם ואולי גם את הלקוח, הפונטים שבהם צריך להשתמש, האם יש אותם ללקוח במיוחד, האם הוא מסכים שתשמשו בפונטים דומים שרכשתם, כשאתם מתחילים לעבוד, תחשבו עם איזה תוכנה הכי כדאי לעשות את העבודה ואיך ניתן להיעזר בה להמשך העבודה, אם יהיו תיקונים, שינויים וכו’.

אופן העבודה עיצוב גרפי

תמיד תעבדו באפון מסודר, שמרו את הקבצים של הלקוח, התמונות, הטקסטים שמוקלדים בוורד, קבצי לוגו, בפורמטים שונים, תמיד עדיף ווקטורי, פונטים שקנה עבור הפרויקט, קבצי מוזיקה קיימים, ועוד. כל הקבצים הללו שמורים בתיקייה אחת וליד התיקייה הזו תהיה תיקייה נוספת של קבצי עבודה, עם עובדים בתוכנת פוטושופ, אז מדובר בקבצי psd אם עובדים בתוכנת אילוסטרייטור, מדובר יהיה בקבצי ai.

תתחילו כבר למקם אפילו לא עם התמונות האמיתיות, זה לשם הבנת הקומפוזיציה, תוכלו גם להעתיק טקסט של “לורם איפסום” שזהו טקסט מג’וברש לחלוטין ומשתמשים בו בעיקר כדי להמחיש נראות של פרויקט מבחינת קומפוזיציה פרופורציה, וכו. תתחילו לייבא כל תמונה ולשמור את המקורית בשכבה נפרדת, כל אלמנט חשוב שיהיה שמור בשכבה נפרדת כדי שלא יהיה קשה לעבוד רק עליו מבלי להסתבך עם אלמנטים נוספים באותה שכבה.

שלבו את הטקסטים בתוך העיצוב, נסו לעבוד עם הפונטים שביקש הלקוח, או עם פונטים דומים, קחו גם את קובץ הלוגו ונסו לעבוד עם לוגו כמה שיותר איכותי ולראות איזה גודל יתאים לאותו פרויקט, מאוד חשוב לבקש לוגו שיעשה בצורה וקטורית כך שלא תהיה בעיה להקטין ולהגדיל אותו כשתצטרכו.

עיצוב גרפי והעולם הוירטואלי מהו בעצם הקשר?

כפי שאנו יכולים לראות, לתעשיית השיווק באינטרנט ולגרפיקאים יש קשר ישיר והדוק. מעצבים גרפיים אחראים על כל הפרסומות שאנו רואים מעבר ולא הכרחי. בכל מקום בו אנו מטיילים בעולם, בין אם בבית ובין אם בחו”ל, אנו עשויים לראות פריטים גרפיים החל מעיצוב חבילות ועד פרסום שלטי חוצות. עיצוב גרפי, שנחשב למקצוע עתיק מאוד מימי התנ”ך, הוא האמצעי היחיד להעברת מידע לאנשים.

ניתן למצוא מעצבים גרפיים בכל רחבי העולם, מהוצאה לאור והפקות דפוס היוצרות ספרים וחוברות ועד לתחום הדמיות דיגיטליות שבהן מעצבים גרפיים גורמים לכל מוצר להיראות מושך. באתר זה, ריכזנו עבורכם שפע של טיפים וטכניקות בתחום העיצוב הגרפי תוך שימוש ביישומי גרפיקה ממוחשבת של אדובי כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ו-Indesign. המדריכים של YouTube בדף זה אמורים לעזור לך להחליט אם אתה מתכוון לעבוד ולהיות חלק מעולם הזה. מה שאנחנו יכולים לומר לך הוא שאם אתה מתעניין באמנות דיגיטלית ושיווק באינטרנט, אתר זה ללא ספק יספק לך שפע של מידע.

איפה אני יכול למצוא עבודה כמעצב גרפי מתחיל?

עיצוב גרפי מבוקש מאוד בתחום המסחר באינטרנט, מעיצוב אפליקציות לעיצוב אתרים ועד לחלונות ראווה מקוונים ולספקטרום הווירטואלי המלא של ייצור אפליקציות בתשלום ועוד. העולם של היום הולך לקראת יישומים, והוא הפך לדרך חיים שאנשים משתמשים בה בכל הפלטפורמות על בסיס יומי. מעצבים גרפיים צריכים לוודא שמערך השיווק המלא, כמו גם האפליקציה או האתר עצמו, ייראו מקצועיים ויתאימו למותג.

מכיוון שהגולשים והלקוחות של היום הם בעלי ידע רב וראו אינספור עיצובים בחייהם, הם יכולים לדעת אם עסק שאתה מבקר בו הוא מקצועי או לא תוך מספר שניות. משימתו של המעצב הגרפי, במיוחד בתקופת הקורונה, היא להעביר מפעלים שלמים שלא היה להם מערך או נוכחות דיגיטלית לעולם האינטרנט. מעצבים גרפיים לומדים בקפדנות כיצד לפתח גרפיקה במהלך שנה, תוך שימת דגש על שפה ויזואלית ושימוש בתפיסות עיצוב גרפי גבוהות במיוחד. במהלך השכלתם, הם יוצרים מספר פעילויות כדי להתאים את השפה העיצובית למותג עצמו, והם מכניסים את כל התרגילים, העבודות והסימולציות שהם עושים לתיק עבודות, שהוא הפריט הכי מכריע היום כדי להתחיל לעבוד בתעשייה הזו.

תעודות ותיק עבודות

כבר אין צורך שמעצב גרפי יהיה בעל תואר ראשון בעיצוב גרפי או ללמוד שני תארים בתקשורת חזותית באוניברסיטה. לקוחות וארגוני הייטק או מעסיקים שבוחרים להתעסק איתך אינם מודאגים מההסמכה שקיבלת. מה שהם רוצים לראות זה חשיבה עיצובית, בדגש על העבודות הוויזואליות שפיתחת במהלך הלימודים. לוגו, ספר שהוכן דיגיטלית, מיתוג גרפי, הכנת אפליקציה או עיצוב אתרים מול חווית משתמש נכונה בשימוש גולשים הם דוגמאות לעבודות ויזואליות. UIUX. מכיוון שהפורטפוליו שלך מדבר על מה שקורה בעולם העסקים היום, ללא ספק תוכל להתקדם במהירות או להקים באופן ספורדי חברות עצמאיות לעבודה מהבית, מה שמכונה בשפה המקצועית פרילנסר.

עבודה מהבית:

עבודה מהבית היא פרקטיקה פופולרית ונפוצה ביותר בתחום העיצוב הגרפי. זה נפוץ מאחר שמעצבים גרפיים עובדים מהבית כבר שנים רבות ומספקים לארגונים ולארגונים פתרונות דיגיטליים לפיתוח נוכחות משותפת ברשתות החברתיות. לכל מעצב גרפי יש מספר רב של לקוחות, והוא מציע בין היתר שירותי פרסום וכן הכנה ויזואלית לעולם האינטרנט. כל מעצב גרפי בימינו מבין כיצד ליצור אתר אינטרנט, להתאים אותו לקידום מתאים ולספק לו את כל הנתונים הוויזואליים הדרושים לו במהלך השנה.

האם קריירת מעצב גרפי היא הזדמנות חד פעמית? לא. מכיוון ששיווק אינו אירוע חד פעמי, כל מעצב גרפי צריך להתאים ולפתח עבודות קידום מכירות עבור חברות. שיווק הוא תהליך ארוך של שכנוע אנשים ולקוחות להאמין במותג. אנו יכולים להבטיח לך שכל עוד התלמידים מתרגלים את התוכן השיווקי בצורה נכונה באמצעות תוכנת אדובי, הם יוכלו להגיע רחוק. רוב בוגרי בית הספר הזה מעדיפים לעבוד כפרילנסרים, לספק שירותי שיווק וגרפיקה הן לעסקים ומפתחים בהייטק, כמו גם למגזר הדפוס, על מנת למנוע אובדן צרכנים.

איך מלמדים בבית הספר לעיצוב גרפי אונליין ללימודי תעודה ופיתוח תיק עבודות?

למרות העובדה שהקורונה הדהימה את העולם כולו, חברות רבות היגרו ללמוד באינטרנט והן נכללות בהן, ומוסדות החלו ללמד תארים והכשרות שלמות עבור קורסים שונים דרך האינטרנט. אנחנו עושים את זה למעלה מחמש עשרה שנה, ולימדנו סטודנטים רבים מכל העולם, כמו גם את אלה ממרכז ההרחבה, איך להיות מעצבים גרפיים. מכיוון שעיצוב גרפי נעשה על מחשב, זה לא משנה היכן נמצא הלקוח שלך או היכן נמצא המשרד שלך. אנו יכולים לדעת שאנשים מתגוררים בירושלים ויש להם לקוחות מירושלים או ראש פינה. מכיוון שהאינטרנט קיים וכל העבודה מועברת לתחום הדיגיטלי, אין ספק שמעצבים גרפיים יכולים להרשות לעצמם ולעבוד מהבית. ישנן מספר סיבות לעבודה מהבית, ביניהן מחסור חמור בענף הדפוס.

לבוגרי עיצוב גרפי יש כיום הרבה יותר אפשרויות

לבוגרי עיצוב גרפי יש כיום הרבה יותר אפשרויות ממה שהיו להם בעבר. אם רוב הבוגרים הקודמים של תארים בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית היו עובדים בעיקר בתעשיות הדפוס והנייר. היינו צופים בסטודנטים עובדים בעיתונות או מספקים שירותי גרפיקה לעיצוב חבילות והתאמה לציוד אריזה. כיום המצב שונה בתכלית, ומעצבים גרפיים מקבלים תפקידים במשרדי הייטק לאורך הלימודים, או שהם מספקים שירותים לעולם האינטרנט עצמו בשיתוף חברות קידום אתרים.

ככל שהטכנולוגיה תתקדם, יהיה צורך גבוה במעצבים גרפיים. כפי שנאמר בעבר, האינטרנט מושך אליו מספר רב של מעצבי מותגים, מה שיגרום למחסור משמעותי בכוח אדם ישראלי לעבודה בבתי דפוס בעתיד, שכן סטודנטים לא יעבדו בהייטק בגלל השכר הגבוה, אלא בגלל הגבוה הטכנולוגיה מספקת התקדמות קריירה רבות.

המוסד מספק לימודי תעודת בוגר אונליין אחד על אחד מאחר והוא הפריט המשמעותי ביותר לאישור שלך להתחיל לעבוד בתחום. בית הספר יציג בפניכם תיק עבודות מקצועי ביותר שיכלול מספר לוגואים, פרסומות ויצירת נוכחות דיגיטלית לחברות, וכן את כל בעיית התקשורת החזותית וחווית המשתמש. אתה יכול להתקשר אלינו כבר עכשיו ולשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו על מסלולי הלימוד השונים שבהם אתה רוצה להמשיך מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות.

אנו יכולים להודיע ​​לך שיש לנו קבוצה מדהימה של למעלה מתשעה עשר אלף אנשים המאפשרים לבוגרים טריים ללא ניסיון קודם להתחיל לעבוד בחברות הייטק או אינטרנט. קבוצה זו מונה היום למעלה מתשעה עשר אלף עובדים במפעלי היי-טק שלוקחים מעצבים ומספקים להם במה שלמה לעבוד עליה.

זה לא משנה היום אם יש לך מומחיות בתחום העיצוב או בכלל לא; מה שחשוב הוא איך המוח היצירתי שלך מתפקד. אנו יכולים לספר לכם שארגוני הייטק רבים מבינים שמעצבים גרפיים מתחילים מציגים טרנדים חדשים לסגנון חדש ולשפה ויזואלית שגורמים לסחורות של חברות הייטק להיראות מקצועיות. הצורך בתעסוקה בחברות הייטק נובע גם מאחת הסיבות שחברות ההייטק של היום הבינו שכדי לפרסם את הסחורה הדיגיטלית או התוכנות החדשות שלהן לכל הגלובוס, הן רוצות שפה ויזואלית מתוחכמת ביותר. אנחנו יכולים להבטיח לכם שאם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי, אתם נכנסים למגזר רחב מאוד עם נישות ותתי נישות שונות שיאפשרו לכם להתקבל לכל מקצוע שתבחרו. אם אתה מתאים לעולם הזה, תוכל לדעת על ידי צפייה בסרטונים באתר זה וכמובן בשיחה עם יועצי הלימודים על כל היעדים העסקיים שאתה רוצה להשיג תוך כדי מהלך קריירה בטוח. שתהיה לך חווית צפייה טובה, ואנו מקווים לראות אותך בין תלמידינו. איחולים לבביים.

תשתדלו להכין 3 2 סקיצות שונות לפי הבריף שנתן הלקוח ולהראות לו לבחירת כיוון עיצובי שאיתו תמשיכו הלאה.